Mesaje amuzante RO32 .

DeletedUser

Guest
Mesaje amuzante RO32 . ( Lumea Gythium )

Daca primiti mesaje interesante de la colegi,adversari sau pur si simplu alti jucatori in jocul nostru, iar acestea vi se par amuzante si credeti ca merita sa le imprastiati mai departe , ei bine aici este locul !

Va rog sa pastrati comentariile in limitele regulamentului .
Distractie placuta !
 

DeletedUser

Guest
ANONIM pe 16.02.16 la ora 15:23
salut uite sunt un jucator experimentat joc de 4 ani cu 3 prieteni oricum nosa fie usor sa ma cuceresti dar daca ne bagi in alianta osati spun pe cine merita sal cuceresti si nosate cinuiesti de lok + ca osa te ajutam
 

DeletedUser15210

Guest
In loc sa fi stat 4 ani pe grepo, mai bine facea clasele 1-4 din nou, caci nu prea le are cu raposata limba romana /:)
 

DeletedUser

Guest
ANONIM pe 16.02.16 la ora 15:23
salut uite sunt un jucator experimentat joc de 4 ani cu 3 prieteni oricum nosa fie usor sa ma cuceresti dar daca ne bagi in alianta osati spun pe cine merita sal cuceresti si nosate cinuiesti de lok + ca osa te ajutam




Ahahahahaha
 

db22urs

Membru activ
se pune si de pe alte lumi? :)
XXXX pe 26.01.16 la ora 21:21
Tu nu antelegi ca voi toti la un loc nu aveti ce sa a-mi faceti vrajile care voi da-ti nu anteleg daca vreti jucarii sa va dau administratorul sa traiasca ce fel de alianta santeti cine sta mult pe joc pe lumea asta castiga mi-e a-mi place ca sant an atentie plecarea mea de a-i mei ...si maine ma antorc daca vreau nu degeaba va plecat colegi de la voi si si-au facut alianta plecarea mea are un motiv dar nu m-ai demine stiuta STRATEGIE PE DOINA CU TOT ARSENALU CARE AL ARE o disrug ca asa a-mi place pe aprare daca vreau pot face pe atac si o rup dar nu vreau o astept astazi si-a luato si sant curios va afla o astept e o problema sant pe joc a-mi pare rau ca pe lumea asta nu se poate cuceri o mancam cu toate conturile ei am surse ca nu se potoleste a m-ai fost blocata si a pierdut un cont
 
Ultima editare:

DeletedUser15210

Guest
Sincer, nu inteleg absolut nimic din ceea ce vrea sa spuna respectivul ...
 

DeletedUser13911

Guest
se pune si de pe alte lumi? :)
XXXX pe 26.01.16 la ora 21:21
Tu nu antelegi ca voi toti la un loc nu aveti ce sa a-mi faceti vrajile care voi da-ti nu anteleg daca vreti jucarii sa va dau administratorul sa traiasca ce fel de alianta santeti cine sta mult pe joc pe lumea asta castiga mi-e a-mi place ca sant an atentie plecarea mea de a-i mei ...si maine ma antorc daca vreau nu degeaba va plecat colegi de la voi si si-au facut alianta plecarea mea are un motiv dar nu m-ai demine stiuta STRATEGIE PE DOINA CU TOT ARSENALU CARE AL ARE o disrug ca asa a-mi place pe aprare daca vreau pot face pe atac si o rup dar nu vreau o astept astazi si-a luato si sant curios va afla o astept e o problema sant pe joc a-mi pare rau ca pe lumea asta nu se poate cuceri o mancam cu toate conturile ei am surse ca nu se potoleste a m-ai fost blocata si a pierdut un cont
Asta ma blocat,recunosc ,nu am reusit sa inteleg la prima lecturare!
 

Gymus

Membru activ
nu vreau sa par rautacios , poate si mie mi s-a intamplat sa m-ai gresesc , dar totusi ... pt limba romana apasati tasta 1
 

DeletedUser

Guest
ANONIM pe 16.02.16 la ora 15:23
salut uite sunt un jucator experimentat joc de 4 ani cu 3 prieteni oricum nosa fie usor sa ma cuceresti dar daca ne bagi in alianta osati spun pe cine merita sal cuceresti si nosate cinuiesti de lok + ca osa te ajutam

Dedicatie pentru autorul mesajului :D
[video=youtube;oQaMC-YMNOs]https://www.youtube.com/watch?v=oQaMC-YMNOs[/video]
 

DeletedUser13911

Guest
LOL,LOL,LOL.Daca ii dedici asa ceva,tu,ar fi bine sa te gandesti de 2 ori inainte.Nu se stie ce iese :)LOL!


La naiba,la naiba!
Asa ma vei omora
Vai daca te prind
Vai,vai daca te prind.

Ce delicoasa!
Asa ma vei omora
Vai daca te prind
Vai,vai daca te prind.

Sambata noaptea in discoteca
Lumea a inceput sa danseze
Pe langa mine a trecut cea mai frumoasa fata

Am prins curaj si i-am zis
La naiba,la naiba!
Asa ma vei omora
Vai daca te prind

Vai,vai daca te prind.
Ce delicoasa!
Asa ma vei omora
Vai daca te prind
Vai,vai daca te prind
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
7cce69a0-3aac-0132-0a4c-0eae5eefacd9.gif
 

DeletedUser2039

Guest
aalm astăzi la ora 17:29
a, ms mult de tot

Porcusorul Mizerabil astăzi la ora 17:28
30k inseamna 30 de kile,astea sunt resursele care iti trebuiesc pentru o nava de colonizare.....

aalm astăzi la ora 17:24
Bn sa me le dai. Dar cat inseamna 30k ca imi trebuie exact de nava de colonizare ca vreau un al doilea oras la fel de puternic !!!



una mai veche...
 

DeletedUser13911

Guest
Nu esti singurul care nu a inteles mesajul, dar eu il rog pe rus sa imi traduca si mie, daca vrea si poate
Tu nu intelegi ca voi toti la un loc nu aveti ce sa imi faceti ?Vrajile care voi le dati nu le inteleg. Daca vreti jucarii sa va dau ............administratorul sa traiasca, ce fel de alianta sunteti ,cine sta mult pe joc pe lumea asta castiga? Mie imi place ca sunt in atentie. Plec de la ai mei ...si maine ma intorc daca vreau, nu degeaba v-au plecat colegi de la voi si si-au facut alianta. Plecarea mea are un motiv dar numai de mine stiuta. STRATEGIE PE DOINA CU TOT ARSENALUL CARE IL AM, o distrug, ca asa imi place. Pe aparare daca vreau pot o face,si pe atac o rup dar nu vreau. O astept astazi ,si-a luat-o si sunt curios daca va afla ca o astept. E o problema ,"sunt pe joc" dar imi pare rau ca pe lumea asta nu se poate cuceri ,o mancam cu toate conturile ei.Am surse ca nu se potoleste ,a m-ai fost blocata si a pierdut un cont .:|:">
 
Ultima editare de un moderator:

db22urs

Membru activ
Tu nu intelegi ca voi toti la un loc nu aveti ce sa imi faceti ?Vrajile care voi le dati nu le inteleg. Daca vreti jucarii sa va dau ............administratorul sa traiasca, ce fel de alianta sunteti ,cine sta mult pe joc pe lumea asta castiga? Mie imi place ca sunt in atentie. Plec de la ai mei ...si maine ma intorc daca vreau, nu degeaba v-au plecat colegi de la voi si si-au facut alianta. Plecarea mea are un motiv dar numai de mine stiuta. STRATEGIE PE DOINA CU TOT ARSENALUL CARE IL AM, o distrug, ca asa imi place. Pe aparare daca vreau pot o face,si pe atac o rup dar nu vreau. O astept astazi ,si-a luat-o si sunt curios daca va afla ca o astept. E o problema ,"sunt pe joc" dar imi pare rau ca pe lumea asta nu se poate cuceri ,o mancam cu toate conturile ei.Am surse ca nu se potoleste ,a m-ai fost blocata si a pierdut un cont .:|:">
eu nici acum nu am inteles nimic! :) el dadea cu vraji, tot el se vaita. :)
Pe aparare daca vreau pot o face,si pe atac o rup dar nu vreau.
exact ce spuneam...

- - - Actualizat - - -

inca unul, tot cu Doina. :) si asta cica e pompier... cititi de jos in sus:
xxx astăzi la ora 12:54
SA SPUI LA TOTI DE LA VOI A-I FACETI RAU LUI DOINA PANA NU O DISFENTAM NU NE LASAM AVUT 2 CONTURI ACUM ARE UNUL UMBLA CU SMECHERII E POSIBIL SA AIBA O SURPRIZA
xxx astăzi la ora 12:53
AL DESTEPT LASA-NE SA A-TI DAU JUCARII A-MI PLACE SA VA ANTARAT PUNETI BOTUL
ionutbarbone astăzi la ora 12:51
pacalici esti tu frate...invata sa scrii ma intai
xxx astăzi la ora 12:40
alianta de pacalici stii POVESTEA PROSTIA OMENEASCA bagati vraji sa fiu al naibii daca stiu de ce ?orasele mele tot full sant da atacuri daca atacuri
 
Ultima editare:

DeletedUser2039

Guest
Va prins pompierul, umblati cu smecherii, dar o sa va disfenteze el.
 
Sus