Mesaje amuzante lumea Lambda

DeletedUser

Guest
Ca pe fiecare server de joc... avem si aici.

Incep eu:de jos in sus

Chiar crezi ca ma intereseaza resursele?Joc doar ca sa nu ii las pe altii sa joace pe insula mea la inceput.Si da,i-am atacat pe toti.Uita-te pe ce loc sunt la atacatori.
------------------------------------
e prea devreme sa vorbim despre asa ceva...
tu ori ii atacase pe toti de pe insula de ajunsesei la mine din nou(ceea ce nu cred) sau esti neexperimentat (ca sa nu zic prost) de ma ataci a doua ora si pleci iarasi fara resurse
-------------------------------------
Ti-am creat vreo neplacere?

Astept raspuns,daca ma jigneste il raportez:pro::p
 

DeletedUser

Guest
Domnule Motion , as vrea sa te invit in alianta legiunea strong angel , pentru a ne dezvolta orasele si insula , pentru a lupta impotriva dusmanilor , celor care ne vor raul .
Eu tiam propus o invitatie pe care o poti accepta daca vrei mergand cu cursuorul pe "Alianta"



Cu stima , baiatu14
 

DeletedUser

Guest
Domnule Motion , as vrea sa te invit in alianta legiunea strong angel , pentru a ne dezvolta orasele si insula , pentru a lupta impotriva dusmanilor , celor care ne vor raul .
Eu tiam propus o invitatie pe care o poti accepta daca vrei mergand cu cursuorul pe "Alianta"



Cu stima , baiatu14
Și mă rog, ce e amuzant în asta? Omul chiar a fost politicos, domnule, cu stimă.
 

DeletedUser

Guest
...

nu fi.........retragete.......m-am chinuit cv timp sa fac pana aku si vreau sa continuu.n-am atacat niciodata pe nimeni..retragete!...................Auzi eu incerc cu vorba buna dar daca nu te retragi sa stii ca am prieteni cu mai mt de 30000 de pct si nu o sa-ti fie bine.................deci daca orasul meu va fi cucerit sa stii ca si orasul tau va fi cucerit in urmatoarele ore

xadyx lumea Lambda
 

DeletedUser

Guest
I:cum si unde vad atacurile care vin pe mine in polisul ocupat ocupat(in care am bagat nava de colonizare)
R:Nu stiu exact, n-am fost in aceasta situatie(sper sa nici nu fiu) dar banuiesc ca in agora se vad

:supermad:
 

DeletedUser3207

Guest
undragon astăzi la ora 12:41

vreau sa te instiinteti ca pentru faptul ca nu ai anuntat vei fi trecut ca dusman intern, si deoarece atai nu sunt pe marea 43 soarta ta va fi cam sumbra.

la revedere
------------------------------------------------
Leonisius astăzi la ora 17:39

Mersi! : D
----------------------------------------------------
undragon astăzi la ora 18:41

cu placere
 

DeletedUser5208

Guest
am gasit eu unu

flotina a spus:
astăzi la ora 16:58
maaa te bat te fac chiftea ai grija am 4 orase yo o sa am grija sa am 5 orase (adika pe al tau banbuinule ai grj cum vb ca o incurci...
iTonique astăzi la ora 14:53
-----------altul-----
hahaha si yo te bag ai grj ca alianta mea e puternica tu esti pff hahahahahahahahhahahaahahha asa ca las bal;ta
pustiule



20mar FLORYCYK a spus:
astăzi la ora 17:16
ma pupi in c*r h*ndicapa*ul* mai vedem noi care rade la urma p*z*a ma*i de mucosu dq



Am cenzurat pe cat posibil cel de-al doilea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Doamne ce copilas inapt e ala din primul paragraf cu flotina=]]Nu baga in seama.M-ai mult de 10 ani nu cred ca are, si in + trece prin criza varstei:)
 
Sus