~medalii pe alianta~

DeletedUser

Guest
Daca tot se implementeaza Grepolis 2.0 mai vin si eu cu o propunere.
Ce ar fi daca am putea face si medalii pe aliante,eu zic ca ar fi mult mai distractiv jocul.Medaliile ar fi:
-Ati invins in data de XX.YY.ZZZZ cele mai multe trupe ca aparatori.
-Ati invins deja 250.000 de trupe dusmane.
-Ati folosit 1000 de vraji asupra oraselor
S.A.M.D.

Astept sa comentati aceasta propunere.
 

DeletedUser2467

Guest
contra,medaliile sunt personale....nu au legatura cu alianta.
 

DeletedUser

Guest
s-a zis ca pe versiunea 2.0 o sa fie implementate si medalii pe aliante.
;)
 

DeletedUser

Guest
PRO
nici eu nu stiu de unde a auzit el asa cv insa ar fi bune niste medalii colective care apara la profilul unei aliante.....

iar impact ultima oara stiam ca asta este un joc de echipa,deci nu inteleg de ce spui ca medaliile trebuie sa fie personale,dak tu crezi ca obtineai vre o medalie fara alianta in care esti acum te inseli
 

DeletedUser2467

Guest
ba da prietene daca stii ce trebuie facut poti face rost de medalii si fara alianta...uite sa iti dau exemplul meu pe zeta...eu sunt intr.o pozitie foarte dificila acolo,iar cei din alianta sunt cam departe de mine si pana acum am facut fata cu brio atacurilor,,,cei drept ca am pierdut un oras ca nu m.am trezit la 4/5 dimineata sa vad ca am 20 de atacuri dar asta nu conteaza,,,,oricum acolo s-au schimbat lucrurile..am cedat un oras lui ncd1 ca sa mai pot avea un coleg pe insula iar in 2 zile am ajuns top 2 la aparatori si top 11 la puncte batalie
+ aparatorul zilei..si crede,ma ca in afara de kalubestialu si ncd1 sprijin nu a fost mai deloc iar cei 2 sunt destul de departe de mine...oricum respect kalubestialu si ncd1.
 

DeletedUser

Guest
Ce legatura au medaliile individuale cu eventualele medalii ale aliantei?

In alta ordine de idei, ultimul exemplu de o posibila medalie imi displace... Probabil ar trebui putin gandite baremele de acordare si n-ar trebui sa se asemene prea mult cu cele ale jucatorilor.

Personal nu sunt fanul medaliilor, dar nici nu vad vreun deranj.
 
Sus