Mea Colpa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Text original klaussss Vezi discuţiile
Pe eta, adminii au blocat conturile intregii conduceri a academiei Centurionilor, pe motiv de cont multiplu. E adevarat, cativa lucram intr-o redactie de ziar si este, probabil, un ip comun, la unele conectari. Dar se vede imediat ca in afara celor 8 ore fiecare intra de acasa, din cartiere diferite...Plus ca i-am intrebat de cateva luni ce trebuie facut si mi-au raspuns ca trebuie doar sa nu intre doi oameni de pe acelasi computer...Au blocat chiar si contul fratelui unui coleg care a venit la un moment dat in vizita si s-a conectat 10 minute)))))))
Am renuntat la eta (eram pe locul 15), nu mai intru pe theta si ma mai gandesc daca mai joc pe celelalte lumi. Ideea era ca adminii s-au cam saturat de centurioni, asta-i convingerea mea.
)))))))))))))))
Norocul meu ca am pile la admini si moderatori si hackeri.
Le-am zis sa va dea afara ca imi era frica ca ma ajungeati din urma si ca ne luam bataie
))))))))))
Oricum interesant faptul ca lucrati la o redactie de ziar,asta explica probabil si propaganda voastra de pe alte lumi!
La ce pagina gasesc anuntul de recrutare?

Imi cer scuze oficial fata de teamul Grepolis Romania pentru acuzele aduse,din pacate a fost doar o gluma proasta,sper ca pe viitor nimeni sa nu o ia in serios/sau sa faca cum am facut eu!
 

DeletedUser

Guest
Atât timp cât se învață din greșeli....totul este okay.
A greși, este omenește. A fi încăpățânat ( ceea ce este doar atributul meu! :D) și a perpetua în greșeală, este o prostie. Din experiențe, trebuie să înveți!
Mă bucur sincer Alex, că poți fi și cerebral și îți poți asuma și recunoaște greșelile.
 

DeletedUser4216

Guest
edit* din motive logice
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sergiu!?
Sunt anumite reguli...norme, dacă vrei, stipulate clar în regulamente!
Nimeni nu stă să interpreteze postărille...,,ah...e doar o glumă''! Nu! Regulile sunt destul de clare....oarecum rigide, dar...destul de clare!
Alex, a greșit. Grav! Faptul că și-a recunoscut greșeala și și-a cerut public scuze, denotă că s-a maturizat.
Din punctul meu de vedere, această poziție a lui, mă bucură.Nespus!
El a greșit.. a înțeles, mai apoi, unde și de ce...și-a cerut scuze....topic closed.
 

Stil

Community Manager
Prin natura lui omul este supus greselii.
Totusi, va rog frumos sa va ganditi de cel putin doua ori in momentul in care faceti glume ca ale colegului vostru. Nu puteti pata numele unei echipe in gluma. Sunt alti jucatori care nu percep acele cuvinte ca pe o gluma si de acolo nu mai este decat un pas mic pana la eventuale acuze la adresa echipei.

Cu aceasta ocazie sper ca am tras un semnal de alarma ca astfel de glume nu sunt permise si nu sunt tolerate.

Va doresc un joc placut.
 

DeletedUser

Guest
Mie-mi pare rau ca au patit-o altii, cumva din cauza mea. Dar daca eu, care eram atat de suparat am perceput-o ca o gluma, e adevarat, un pic ironica la adresa mea, nu cred ca ceilalti au luat in serios cele doua fraze cu pricina.
 

DeletedUser5696

Guest
rugaminte

va rog anticipat sa imi deblocati contul pe lumea eta recunosc ca am gtrsit ,am folosit mai multe conturi de pe acelasi calc, accept orice pedeapsa
 

DeletedUser

Guest
va rog anticipat sa imi deblocati contul pe lumea eta recunosc ca am gtrsit ,am folosit mai multe conturi de pe acelasi calc, accept orice pedeapsa

In fereastra de interdictie ce apare dupa logarea in cont exista un link de contestatie/asistenta. Te rog foloseste acel link. Forumul nu este pentru rezolvarea contestatilor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus