Marea preoteasă-Marirea depozitului de favoruri.

  • Autor subiect DeletedUser7478
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7478

Guest
Marea preoteasă are o relaţie deosebit de bună cu zeii si daca se poate ,pentru propunerea mea, si cu cei de la Innogames.Pe langa ce ofera acum:sporeşte producerea de favoruri cu 50% şi unităţile mitice luptă cu o putere cu 20% mai mare as dori sa ofere in schimbul activari acestei optiuni premium si o extindere a capacitati depozitului de favoruri cu +100 de favoruri.Noua capacitatate de 600 favoruri este rezonabila,dupa activare ,cresterea productie de favoruri ar duce la pierderea lor in anumite intervale orare.Daca se va implementa aceasta propunere ,acest bonus oferit la activarea Marea preoteasa va creste si numarul celor care activeaza aceasta optiune, care este ultima in topul activari de catre jucatori care sunt subscriberi.
 

DeletedUser

Guest
Ii las pe cei de la INNO sa decida iar din partea mea ai PRO sau CONTRA!

PRO: Daca se dezactiveaza cand expira optiunea Premium!
CONTRA: Daca nu se dezactiveaza cand expira optiunea Premium!

Deci cam asta e opinea mea dar ii las pe INNO sa decida!
 

DeletedUser

Guest
eu as fi contra pemtru ca nu toti isi baga bani in joc siaia sunt defavorizati cu avantajucl celor careau premium
 

DeletedUser7478

Guest
Nu e prea ok varianta de acum a optiuni Marea preoteasa, sa iti mareasca productia de favor cu 50%,bun si dupa ce ai activat se ajunge la un punct in care multe din favoruri se pierd,ce am propus aduce mai mult a imbunatatire.Si tocmai fiindca e pe "bani" nu vor fii abuzuri.
 

DeletedUser

Guest
Nu e prea ok varianta de acum a optiuni Marea preoteasa, sa iti mareasca productia de favor cu 50%,bun si dupa ce ai activat se ajunge la un punct in care multe din favoruri se pierd,ce am propus aduce mai mult a imbunatatire.Si tocmai fiindca e pe "bani" nu vor fii abuzuri.

e simplu...daca nu vrei sa se piarda aiurea favorurile,le folosesti :p
 

DeletedUser7478

Guest
Aici nu e rubrica Intrebari a forumului,nu ti-am cerut parere tie sau la alt cineva despre cum sa procedez cu favorurile.Sa te bagi in seama si sa faci spam off topic in alta parte.
 

DeletedUser

Guest
cu ce te ajuta 100 de favoruri in plus? 500-600 tot aia e.Daca esti activ nici nu ajungi sa ai depozitul full,fie ca e vorba de favoruri sau resurse.Daca tu stai si tii favorurile ca sa te uiti la ele ce frumoase sunt ...e problema ta
 

DeletedUser7784

Guest
Ba da te ajuta
de 600 de resurse ii dai "prietenului" tau 3 fulgere in loc de 2
Ai si mai multe trupe de la zei cu 600 de favoruri etc
Deci chiar ajuta;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
defapt limitarea favorurilor e aiurea adica aleas bunatatea zeilor aia nu e limitata
p.s. si limitarea populatiei e cata cam aiurea
 

DeletedUser

Guest
ii dai 2 fulgere cand te trezesti si ii mai dai unul peste o ora sa zicem ...si tot 3 ii dai :p
 

DeletedUser7784

Guest
Da
Dar nu zice ca nu iti prind bine 600 de favoruri
Iti prind chiar foarte bine
 

DeletedUser

Guest
fiecare cu parerea lui...eu vad propunerea asta ca fiind inutila :-/
 

DeletedUser

Guest
SUNT contra nu are rost aceasta propunere. ideea cu +100 fav este buna dar cu marea preoteasa nu.. nu toti vor sa bage bani in grepolis. acest joc se joaca de placere. dar daca sar putea sa se faca ceva in academie care sa ia 22k res din fiecare. pentru + 100 la zeul de pe orasul din care sa facut cercetarea
 

DeletedUser

Guest
Sunt de acord cu marirea,dar nu prin Premium.Sunt CONTRA.
 

DeletedUser5957

Guest
defapt limitarea favorurilor e aiurea adica aleas bunatatea zeilor aia nu e limitata
p.s. si limitarea populatiei e cata cam aiurea


hai ca asta m-a facut sa rad :))) pai chiar ar fi super sa poti avea 2 milioane de bireme pe un oras cu suprafata de 100km patrati :))) chiar si foarte logic :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus