Mai multe filmulete pentru rapoarte

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ar fi ceva fain daca s-ar putea sa se schimbe desenele alea de la raport.......cand castigi sa iti vezi trupele toti cu sabiile in sus si pe langa ei sa vezi trupuri moarte-asta este la sfarsit-stiti ca raportul e ca si un filmulet..prima data sa fie ca si la satul de tarani cand jefuiesti de la ei..sa se vada senatul in flacari apoi trupele care se bat apoi aia care am zis-o prima oara...
misto......MERSI! astept PRO si contra:pro:
 

DeletedUser3207

Guest
Esti cumva Irinel Clumbeanu?Ca numai el foloseste in orice fraza cuvantul misto!:DAsta sa mai zic o gluma....
Nu e rau dar totusi e bine si cum sunt facute acum rapoartele....nu cred ca se va implementa:D
 

DeletedUser

Guest
eu nici nu urmaresc acel "filmulet" .. am intrat la rapoarte-> filtrare si am bifat tot de-acolo .. ca eu vreau sa vad fix ce s-a intamplat , nu sa vad Disney Channel ..
 

DeletedUser5815

Guest
cred ca animatiile alea au fost primele pe care le-am dezactivat... prea mult timp pierdut cand eram cu inima in gat sa vad cu ce-am ramas dupa atac ... daca am ramas cu ceva :D
 

DeletedUser

Guest
eu nici nu urmaresc acel "filmulet" .. am intrat la rapoarte-> filtrare si am bifat tot de-acolo .. ca eu vreau sa vad fix ce s-a intamplat , nu sa vad Disney Channel ..

Exact acest lucru l'am facut si eu :))
Dar trebuia sa se mai vada posul asta =)) (cel ingrosat)

Extraordinar.
 

DeletedUser598

Guest
Contra. E stresant filmuletele. Daca tu ai un raport pe zi,poate si ai avea placere sa privesti filmulete pe grepolis. Insa daca pachete ( asa sa le zic),pai sa stii ca te doar capul... :)
 

DeletedUser

Guest
Acele filmulete sunt degeaba dupa parerea mea deoarece nu arata exact acea lupta (daca ar arata exact cate unitati ataca si cum se desfasoara lupta, da, dar asa nu-i vad rostul)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus