Macedonia

  • Autor subiect DeletedUser8189
  • Data de început

DeletedUser8189

Guest
Salutare eu impreuna cu inca doi colegi am inceput un nou proiect de reconstructie a aliantei MACEDONIA.Vreti sa va alaturati si voi noului nostru proiect ?
Multumesc anticipat
Cine vrea sa vina vorbim sa ma contacteze.
Cu respect stiinta​
 

DeletedUser

Guest
Chiar n-ai imaginatie de un nume original? In cel mai rau caz sunt generatoare online de nume de aliante.
 

DeletedUser

Guest
Poate nu a stiut omul. Nici eu nu cunosteam ca exista deja o astfel de alianta. Va doresc bafta si distractie placuta.
 

DeletedUser

Guest
Nu a copiat alianta dupa alpha,Macedonia e un fost mare imperiu i-a venit numele si l-a facut...
In primul rand are alta poza si alt profil deci nu e nici o copie,omul e liber la alegerile sale si sa faca ce vrea daca el isi doreste..ei nu s-au dat oameni de pe alpha sau etc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8189

Guest
numele a fost pus de colegul meu mutudragos,el a ales numele aliantei
 

DeletedUser

Guest
Da el numai pe hiper a jucat de unde sa stie de macedonia de pe alpha?
A invatat si el la lectile de istorie sau din filme de Macedonia,dfa devi penibil...
 

DeletedUser8189

Guest
nu stiu de unde a luat el numele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai da nu ii mai baga stinta pe oameni de pe forum in seama...ei sunt negativisti toti...
eu sunt optimist convins...
 

DeletedUser8189

Guest
sa spuna ce vor,eu un joc liber in care fiecare poate sa faca ce vrea in limita bunului simt si in plus cine vrea vine la noi cine nu e liber sa faca ce vrea
 

DeletedUser

Guest
davide, tu chiar nu te poti abtine? Chiar crezi ca "disputa aia" priveste si pe oamenii de aici ? Ei au o alianta, au treaba lor, vbeste de alianta si termina si tu uneori cu contrele in locuri si printre oameni care nu sunt de vina cu nimic.
 

DeletedUser

Guest
Eu nu am zis nimik dfa a inceput sa se ia de ei...

N-are rost sa-i dea importanta lui dfa, am realizat si eu dupa ceva timp treaba asta, omul nu stie sa piarda si deasta continua cu diverse atacuri verbale. Cu asta am incheiat spam-ul in rubrica voastra, va urez bafta si incredere in fortele proprii, as vrea sa va vad printre primii! Salut.
 
Sus