Lupii Albi

Discuție în 'Alianțe şi membri' creată de bogdan777, 18. Iul 2017.

Distribuie această pagină

1. bogdan777

bogdan777 Membru Nou

Aprecieri primite:
    1
    lupu alb.jpg
    S-au anuntat deja in jur de 30-40 de jucatori care intra din lupi. Cei care doriti sa intrati si la care nu mai am nici o metoda de a va contacta va rog sa ma anuntati aici sau pe joc in lumea PELLA pe contu Sindbad01.

*Black Wolf* apreciază mesajul tău.
  2. BOBORIRO

BOBORIRO Membru

Aprecieri primite:
    7
    Altul care sparge gheata pe forumul extern ...vedeti ca se poate :rolleyes:

3. bogdan777

bogdan777 Membru Nou

Aprecieri primite:
    1
    Eu o sparg cu un motiv....sa afle lupi batrani:)
    Intam ca de obicei in sud-vest(m45)

4. BOBORIRO

BOBORIRO Membru

Aprecieri primite:
    7
    Ce sa va urez ,succes si sa va mai treceti o lume in catastif daca intr-adevar intrati baietii cei originali ...noi o sa ne facem curaj sa traim printre magnati :)

5. Aether91

Aether91 Membru Nou

Aprecieri primite:
    1
    Bafta baietii, puneti mana tare acolo, sa avem o lupta frumoasa[​IMG][​IMG][​IMG]

6. XeNonX

XeNonX Membru

Aprecieri primite:
    2
    Cred că va fi o lume frumoasa ca au apărut între timp niște orgolii :))) :))))

7. IoNNutz AnDDrey

IoNNutz AnDDrey Membru

Aprecieri primite:
    0
    Văd eu in care intru
    La ce ora sa deschide?

8. marku78

marku78 Membru Nou

Aprecieri primite:
    17
    Bogdane sa iti fie rusine ca folosesti numele clanului de lupii albi, mia bine pui bones. Ai mai multi prieteni acolo dupa ce ne-ai vandut de pe byzantium.[​IMG]

ItachiUchiwawa apreciază mesajul tău.
  9. tavi1506

tavi1506 Membru activ

Aprecieri primite:
    25
    Mai avem nevoie de un anunt pt cainii infernului,fara racnem si de un anunt pt bones,fara doru si o sa fie o lume minunata

Alex Mikado, dranlintan și BITZI apreciază mesajul tău.
  10. BITZI

BITZI Membru Nou

Aprecieri primite:
    2
    Alladinx (numele folosit de bogdan777 pe heraklion unde a jucat in bones impotriva lupilor), lupii cei batrani au treaba in alta parte. Si dupa tradarea de pe byza si jucatul doar in bones pe heraklion ce lup alb te mai vezi tu?

Nu, lupii albi si batrani si fideli echipei cu care joaca de ani nu intra pe lumea asta.

Vezi ca de obicei in m45 intra bones. Lupii intra de regula in 44.

Ultima editare: 19. Iul 2017
    ItachiUchiwawa apreciază mesajul tău.
  11. nicol 10

nicol 10 Membru activ

Aprecieri primite:
    313
    Pot fi multe alianțe Cainii infernului, am văzut acum, dar Racnem este unul singur ;) și odată cu el alianta originala.

dorust90 apreciază mesajul tău.
  12. Ariesh

Ariesh Membru Nou

Aprecieri primite:
    1
    Cam multi de "Sindbad" au aparut in ultimii 2 ani de cand nu joaca.Sa fie copiii lui oare?:))

liliana .01 apreciază mesajul tău.
  13. paturile

paturile Membru

Aprecieri primite:
    0
    Cica "lupii cei batrani":))))

14. chevron

chevron Membru

Aprecieri primite:
    5
    s-a ales praful de "lupii" lui bogdan.

a incercat el sa adune academii fara numar dar rezultatul ZERO

Ultima editare: 8. Aug 2017
  15. chevron

chevron Membru

Aprecieri primite:
    5
    Gata, putem spune ca aventura acestor "lupi albi" ai lui Bogdan s-a incheiat definitiv pe aceasta lume de joc.

cat despre cei 30-40 de jucatori anuntati initial, ce sa zic, nu prea a vazut nimeni jucatori din clan pe aceasta lume de joc iar in lipsa lor Bogdan a incropit vreo 5 academii cu un total de cca 200 de jucatori care s-au risipit la prima bataie a vantului.

pacat ca unii jucatori incearca in permanenta sa se folosesca de renumele unor astfel de aliante consacrate.

16. liliana .01

liliana .01 Membru Nou

Aprecieri primite:
    1
    "Mai dragilor" nu confundati alianta "Lupii Albi"cu "Clanul Lupilor Albi"
    Lupii Albi a fost , de la aparitie, alianta fondata de Bogdan.
    Clanul este altceva...

17. Alex Mikado

Alex Mikado Membru Nou

Aprecieri primite:
    0
    chevron din prima a intrat in alianta cu reprosuri si frustrari, pe langa ca i s a mai explicat care e diferenta tot nu intelege si de asemenea el a iesit de la primele revolte incasate( ma rog, a fost exclus pentru propaganda inutila) . Da din maini dar nu inoata

18. arisan

arisan Membru activ

Aprecieri primite:
    41
    CORECT !!!!
    Unii ar trebui sa invete sa vorbeasca conform realitatii.Nu tot ce seamana se...aduna :).
    Poate ar fi frumos un istoric al aliantelor de pe Grepo.ro cu intemeietorii lor,al aliantelor care au insemnat ceva,nu neaparat coronite,ci unitate si caracter.

19. chevron

chevron Membru

Aprecieri primite:
    5
    @liliana .01 si arisan

poate nu ati citit postarea initiala, eu nu m-am referit la numele aliantei, stiu foarte bine cum e cu alianta lui bogdan sau sinbad, problema este ca el mereu cand infiinteaza alianta se lauda ca aduce si ceva (30-40 jucatori) din clan, lucru care nu se intampla niciodata

eu nu am o problema strict cu numele aliantei, eu am o "problema' cu tactica lui bogdan care doar se lauda si atat, in rest e zero ca si lider, a adunat 5 academii de care s-a ales praful in primele 2 zile dupa protectie.

@Alex Mikado

cred ca frustrarile sunt la voi, ca nu ati realizat absolut nimic pe aceasta lume si s-a ales praful de voi.
    1. eu am intrat in alianta si am observat si apoi am avertizat asupra acelei tactici de racolare fara numar a jucatorilor, a deranjat acest lucru DAR se demonstrat pe joc ca am avut dreptate.
    2. mie nu mi-a explicat nimeni nimic deoarece nu era nimic de explicat, dar daca atat poti tu intelege nu e problema mea
    3. pentru ca am spus adevarul, bogdan m-a rugat sa plec (nu am fost dat afara) si am plecat inainte de terminarea protectiei
    4. eu zic sa te uiti pe joc sa vezi cine da din maini inutil, cred ca voi sunteti cei care nu ati putut inota si ati luat apa la bord

chirpici și nicol 10 apreciază mesajul tău.