Lupi di sparta

  • Autor subiect DeletedUser10468
  • Data de început

DeletedUser10468

Guest
aaa acum mi-am amintit.., ce zici nu doresti sa revii ,dar sa joci alaturi de noi ,vei vedea ce lider sunt si cum actionam
 

DeletedUser9105

Guest
scuze am lipsit 3 zile si raspund doar acum la mesaj, da cred ca as vrea sa revin, trimite-mi o invitatie prin mesaj, linkul postat de tn la prima postare imi este invalid
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9105

Guest
ms, merge invitatia

- - - Actualizat - - -

oh, mai aveam un cont de 175 pct pe lumea upsilon, si trebuie sa astept sa mi se stearga vreo saptamana
 

DeletedUser10468

Guest
care mai doreste si are expeienta + un timp bun de joc sa se alature noua
 

DeletedUser7295

Guest
Am si eu o intrebare inainte sa ma alatur vouo ....
Pe ce loc este alianta ? Credeti ca aveti vreo sansa sa terminati cel putin 4 minuni inaintea celorlalte aliante ?
 

DeletedUser13231

Guest
Am si eu o intrebare inainte sa ma alatur vouo ....
Pe ce loc este alianta ? Credeti ca aveti vreo sansa sa terminati cel putin 4 minuni inaintea celorlalte aliante ?

Am si eu o intrebare: de fapt "douo"

cand ai pus, ultima data, mana pe o carte de gramatica? crezi ca exista ceva sanse sa reusesti sa lecturezi o astfel de carte?;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10468

Guest
vorba multa ,prostia omului .Acesta e raspunsul la intrebare

2.Acum realizez cu cei mai multi au medalii de invingatorii a unor lumi si acele persoane nu aveam decat 10-15 orase.
 

DeletedUser

Guest
1. Adrian 99 de ce te intereseaza asa mult pe ce loc este o anumita alianta , te preocupa mai mult locul pe care se afla o alianta .. este mai importat acest lucru decat pentru tine .. dar intrebarea mea este : meriti sa fii intr-o alianta de top ?

3. Cand o sa faceti voi ( alianta cu kelin asta ) 2 minuni deja DEMOS KRATOS a castigat lumea :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
1. Adrian 99 de ce te intereseaza asa mult pe ce loc este o anumita alianta , te preocupa mai mult locul pe care se afla o alianta .. este mai importat acest lucru decat pentru tine .. dar intrebarea mea este : meriti sa fii intr-o alianta de top ?

3. Cand o sa faceti voi ( alianta cu kelin asta ) 2 minuni deja DEMOS KRATOS deja a castigat lumea :)

fereste linia, ca vineee

@colega al.capone "deja" ai si tu probleme cu limba romana, deja pana faceti voi minunile poate reusesti sa faci si tu o minune cu aceeasi gramatica

PS incearca sa te aliezi cu adrian 99 si deja cred ca o sa dovediti inamicul (gramatica) ;)
 

DeletedUser

Guest
Prietene nu am fost atent .. si tocmai acum am observat greseala facuta!

Daca gresesti un cuvant nu inseamna ca esti cu inamic cu gramatica , deoarece toate lumea greseste , dar
presupun ca tu esti una din acele persoane care nu gresesc niciodata!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10468

Guest
:)) Ne bate "limba romana" ,cel putin eu zic cam facut limba romana cu femeia de servicii din scoala:!
 
Sus