Lumi noi!

  • Autor subiect DeletedUser13966
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13966

Guest
Salutare..... cine imi poate spune cand o sa apara alta lume si spunetimi daca stiti ce viteza are lumea aceea !! ms!
 

DeletedUser13966

Guest
Pai cand fratilor ca vreau sa castig si eu minunile alea:)!!!
 

DeletedUser

Guest
cred ca pana in iunie nu se deschide nicio lume.La cum se deschide la noi o lume o data la 4 luni sigur prin iunie.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
stam si asteptam pana se va deschide o lume
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13966

Guest
Ofi da ....... pana la urma urmiii pt mine tot achiles ramana lumea pe care ma bazez .. dar nu stiu cam cat timp v-a mai tine .... pana de -a termina mai dureaza si inainte de a ma lasa de grepolis as dori macar sa castig si eu minunile :)B-)
 

DeletedUser5314

Guest
Ti se pare ca ai pe Achilles minuni? :D
Cand se va deschide ceva nou stai linistit ca o sa se faca ceva haz pe aceasta tema adica veti fi anuntati ca se deschide lumea x.
 

DeletedUser7295

Guest
Tot ce imi place pe Achilles este ca nare minuni de aceea am renuntat la joc pe celelalte lumi si mam reapucat din nou pe Achilles cu toate ca nas vrea sa se inchida prea curand ....
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser13966

Guest
cine vrea sa se inchida achiles.....! e bn pe achiles dar eu ma gandeam ca v-a trebui sa castig si eu ultima distinctie adica 7 minuni construite .. unii din voi o are...... eu nu :) pacat ca pe achiles incep sa se lese multi dar e bn ca e o lume libere renunta dar si vin alti jucatori:)
 

DeletedUser7295

Guest
Nici eu nam distinctia pentru cele 4 sau 7 minuni construite o am doar pe ce cu Statuia lui Zeus , miar mai pace sa se deschida inca o lume a eroilor dar cu setari mult mai bune decat la actuala lume a eroilor
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Intelegeti achilles este o lume activa , eu joc aici inafara de lumea alpha deoarece nu se va inchide niciodata si nu exista minuni nu agreez astfel de lumi.
Multumesc .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus