Lumea Zakyntos

PreotuOrtodox

Membru activ
Pe ephesus ma bateam cu ghostu lupii bones si cainii si un oras nu mi puteau lua slabii o_O
Tot eu le luam la gatani ;) nu mai zic ca aveam vreo 100 si cv k pcte si locu 2 avea vreo 20k .
Si vine papitoiu asta sa mi fure istoria ...
 

DeletedUser17095

Guest
Le are cu jocul -70 de orase pe paros iar pe idalium -60 de orase :)))))
conteaza numarul de orase asa de mult ? eu cred ca nu conteaza! poti sa ai 60 sau poti sa a i10 daca vrei sa bagi o nava la un jucator cu 100 de orase o bagi! ceeea ce conteaza sunt prietenii ce te pot ajuta atunci cand ai nevoie!
 

DeletedUser17095

Guest
Pe ephesus ma bateam cu ghostu lupii bones si cainii si un oras nu mi puteau lua slabii o_O
Tot eu le luam la gatani ;) nu mai zic ca aveam vreo 100 si cv k pcte si locu 2 avea vreo 20k .
Si vine papitoiu asta sa mi fure istoria ...
pentru numele de profil de aici iti spun doar atat : lauda de sine nu miroase a bine! si daca esti ceea ce zici te rog sa te identifici !
 

DeletedUser17095

Guest
Voi anunța curând setările lumii, cu siguranță nu vom mulțumi pe toata lumea :rolleyes:
sigur ca nu poti multumii pe toata lumea! ai revolte si dominatie in ultimile lumi! una noua , surprinzatoate cu minuni si timp de cucerire, aceleasi legi , ca si acum 6 sau 7 ani in lumea TAU nu ai ? asta ar fi o noutate!
 

DeletedUser16184

Guest
conteaza numarul de orase asa de mult ? eu cred ca nu conteaza! poti sa ai 60 sau poti sa a i10 daca vrei sa bagi o nava la un jucator cu 100 de orase o bagi! ceeea ce conteaza sunt prietenii ce te pot ajuta atunci cand ai nevoie!
=)))))) reciteste ce am scris=)))
 

saca 24

Stie Tot
Si eu sunt credincios.Am propria statuie,cu mine(logic) la care fac plecaciuni.
Ragnarar nu e singurul zeu.
 

saca 24

Stie Tot
Domnule Stil,da-le la oameni viteza 20 si durata de cucerire foarte mica.La modul:te duci sa iei o bere de la frigider si cand te intorci,nu mai gasesti niciun oras ;)
Un server hardcore :))))
 

saca 24

Stie Tot
Totul are un inceput :)))))

Sau,poate ne da Domnnul Stil o viteza a jocului in premiera.Viteza cu minus :)))) -10.
Intri azi pe joc si ajungi la minuni prin 2050 ;))))))
Incepi tu serverul si il termina nepotii :)))))))
 

saca 24

Stie Tot
Eu.Fiindca.s ,,nemuritor":)))))
De unde crezi ca mi se trage numele de ,,batranu' sacalete?" ;)))))

Domnule Stil,baga viteza -20,nu -10,cum ziceam in postarea anterioara.
Vreau sa ajungem cu serverul prin anul 2100 :))))
 

NoobFromRo

Stie Tot
cu alde mopmop ce-ai facut?:)))))) parca fantoma,nu te crede urecheatule jucator daca joci in wild :))))))) multi de acolo sunt vai pula lor inclusiv bila :))))))
Fantomă?:))
Încă am orașe pe lumea aia terminatule:):):)
Probabil că nu le vezi de ce burta ai
Mergi dracu la sala și lasă jocu
 

DeletedUser6507

Guest
Ba @RAGEE.,l-au luat pe noobfromro ca sa da-ie fake-uri:)),de aia te alungara pe tine:)),o sa vezi ca si in sons va fi la fel;)),cand nu mai au nevoie,pa si la revedere.
 

DeletedUser16184

Guest
Ba @RAGEE.,l-au luat pe noobfromro ca sa da-ie fake-uri:)),de aia te alungara pe tine:)),o sa vezi ca si in sons va fi la fel;)),cand nu mai au nevoie,pa si la revedere.
1.Nu ma alungara ei pe mine,ci am iesit singurel.
2.Cand dau fake-uri dau fake-uri pentru mine nu pentru alianta :) daca cineva nu ma deranjeaza nu dau fake-uri:)
3.Cand o sa mai apara sons pe o alta lume vom vedea atunci daca mai joc cu ei sau nu,momentan am castigat o lume cu ei
 

DeletedUser6507

Guest
alt lache care vorbeste in nestiinta de cauza:):):)
esti frustrat ca v-am futut minunile pe Lindos?:):):)
Alt prost facut gramada,fa o comparatie cu ce ally de top v-ati batut,ce sanse sa aibe Angelsu cand 10-20 de jucatori joaca,sa zicem,ultimul de la voi are 90 de orase,ultimul din Angels are 19,vezi ca tot prost esti.Nu sunt frustrat,daca ai fi vazut am felicitat la sectiunea "lindos" pt.victorie,daca aveam 48 de ore asa cum trb sa fie normal...
Altfel era treaba... dar na...
 

NoobFromRo

Stie Tot
daca si cu parca:))

pai ce, e vina noastra ca sunteti slabi si nu aveti orase?:))
unde-s aia de se bayeau cu pumnii in piept ca or sa castige lumea?
a , stai, am uitat , vedetele au dat stergere de mult:)
 
Sus