Lumea noua Pella

  • Autor subiect DeletedUser16077
  • Data de început

DeletedUser16077

Guest
Salutari comunitate grepolis.
Eu si inca cativa prieteni, ne-am decis sa ne apucam de lumea noua Pella.
Ne-am gandit sa ne formam o alianta inainte ca lumea sa se deschida.
Cu totii suntem jucatori activi cu o vasta experienta.

Intrebarea mea: Se mai alatura cineva noua?

Dupa cum doriti va voi prezenta cerintele pe care trebuie sa le indepliniti:
1. Cel mai important, fiti activi. Activitatea este necesara. Nu voi tolera inactivitatea.
2. Nu cer sa fiti "vedete" cer doar sa aveti dorinta de invatare. Normal cu cat mai multa experienta cu atat mai bine!
3. Fiecare membru trebuie sa urmeze deciziile aliantei, nu voi merge pe reguli, dar am pretentia sa coopertati pentru a ne forma o alianta sanatoasa.
4. Socializati, multi dintre voi probabil deja o sa va cunoasteti, dar pe langa jocul de razboi, Grepolis il jucam si ca sa ne facem prieteni noi.
5. Nu voi tolera marlania, fiti civilizati!

Cele 5 cerinte trebuie sa fie indeplinite!

Noob!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11818

Guest
tot alianță daia care se destramă în prima zi ă? :))
 

DeletedUser14872

Guest
da de ce sunteti asa de rai cu baiatul ...lasati-l sa-si faca si el alianta ....ala e noob alalalt e noob de aia s-a dus dreacu grepolisul ca nu mai pot juca acuma jucatorii obisnuiti de atatea mari vedete pe metru patrat vad ei dupa aia ce-or face important este sa intrati cat mai multi si sa va apucati serios de treaba sa fie o lume frumoasa polipolara nu o alianta doua si restul inca cateva gata lumea ..baiatul isi spune noob from ro ...semn ca are ceva experienta ...de obicei cei fara nici un fel de experienta sunt spartani barbari gladiatori razboinicii luminii intr-o lume sanatoasa de joc este nevoie de aliante de la cel mai jos la cel mai inalt nivel dati-le o sansa tuturor pe urma vad ei sunt destul de puternici sa tina alianta aia in picioare nu sunt destul de puternici ...daca o luam din prima ca degeaba isi face ala degeaba alalalt si vrem sa fie jocul just ...ce justitie sa fie 2 aliante se bat si restul care se mai mentine inca 2-3 si gata lumea de joc pai ce asa erau inainte lumile de joc consultati grepo maps ......adevarat este ca nici nu se deschideau atat de des .....oricum nivelul a scazut mult de tot jucatorii nu ii mai formeaza nimeni ca ori intra in aliante in care nici intemeietorii nu stiu mare lucru ori intra in aliante care chipurile se respecta si sunt trecuti pe la interne ....eu ....am invatat singurel in mare insa primii pasi in joc mi-au fost dati de thorr666 un baiat care acum cativa ani avea 29 de ani ....acuma peste 30 .....mai exact in 2013 in toamna ...reintorcandu-ma ca imi place sa vorbesc mult si bine .....colegul cu alianta fa-ti alianta ca vin si eu daca e ...cu alt cont ca asta e in repaus momentan ....de la mine toata sustinerea ! bravo si mai asteptam jucatori care sa-si faca aliante ..asa cum era pe vremuri de o luna de 2 de 10 de 19 luni sa fie multa lume si jucatori diversi ....asa e frumos jocul nu 100 de vedete sa se scuipe sa se injure si atat ca de aia a ajuns jocul unde a ajuns si din cauza lor
 

Gymus

Membru activ
da de ce sunteti asa de rai cu baiatul ...lasati-l sa-si faca si el alianta ....ala e noob alalalt e noob de aia s-a dus dreacu grepolisul ca nu mai pot juca acuma jucatorii obisnuiti de atatea mari vedete pe metru patrat vad ei dupa aia ce-or face important este sa intrati cat mai multi si sa va apucati serios de treaba sa fie o lume frumoasa polipolara nu o alianta doua si restul inca cateva gata lumea ..baiatul isi spune noob from ro ...semn ca are ceva experienta ...de obicei cei fara nici un fel de experienta sunt spartani barbari gladiatori razboinicii luminii intr-o lume sanatoasa de joc este nevoie de aliante de la cel mai jos la cel mai inalt nivel dati-le o sansa tuturor pe urma vad ei sunt destul de puternici sa tina alianta aia in picioare nu sunt destul de puternici ...daca o luam din prima ca degeaba isi face ala degeaba alalalt si vrem sa fie jocul just ...ce justitie sa fie 2 aliante se bat si restul care se mai mentine inca 2-3 si gata lumea de joc pai ce asa erau inainte lumile de joc consultati grepo maps ......adevarat este ca nici nu se deschideau atat de des .....oricum nivelul a scazut mult de tot jucatorii nu ii mai formeaza nimeni ca ori intra in aliante in care nici intemeietorii nu stiu mare lucru ori intra in aliante care chipurile se respecta si sunt trecuti pe la interne ....eu ....am invatat singurel in mare insa primii pasi in joc mi-au fost dati de thorr666 un baiat care acum cativa ani avea 29 de ani ....acuma peste 30 .....mai exact in 2013 in toamna ...reintorcandu-ma ca imi place sa vorbesc mult si bine .....colegul cu alianta fa-ti alianta ca vin si eu daca e ...cu alt cont ca asta e in repaus momentan ....de la mine toata sustinerea ! bravo si mai asteptam jucatori care sa-si faca aliante ..asa cum era pe vremuri de o luna de 2 de 10 de 19 luni sa fie multa lume si jucatori diversi ....asa e frumos jocul nu 100 de vedete sa se scuipe sa se injure si atat ca de aia a ajuns jocul unde a ajuns si din cauza lor
Ai destul de multa dreptate .Din pacate nu prea mai apar jucatori "noi" sau cel putin asta mi se pare mie , dar sa fim seriosi Bobo , fara cineva cu experienta la conducere in grepolisul de azi nu poti sa faci nimic.. Asta e parerea mea .
 

DeletedUser16077

Guest
tot alianță daia care se destramă în prima zi ă? :))
Nu e problema. Poate ca nu am un scor asa mare ca tine, eu am jucat pe mai multe lumi (Iota a fost prima la mine) si in general joc pe US sau EN. Nu te supara dar verifica grepointel te rog
 

Missis Bella

Membru activ
Acum 1- 2 luni era o conditie obligatorie la tine in alianta pe us. Daca tot formezi o alianta pe lumea noua, atunci spune-le si cerintele tale.
 

DeletedUser14872

Guest
da imi plac regulile astea ....daca esti acel jucator de pe us care traieste in detroit inseamna ca esti baiat bun daca nu sper sa ne cunoastem mai bine pe noua lume ...nu uita sa ne dai si invitatia sa fim grupati daca ai sa vrei ....chestia cu skype obligatoriu nu e obligatoriu ci recomandat si apropo mai putem schimba vorbe si acolo si pe joc si peste tot de buna prietenie ..dar cei care nu vor sa-si dea adresa de skype nu si-o dau si gata ..:)
 
Sus