lumea+medalia de strateg eroic

  • Autor subiect DeletedUser9424
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9424

Guest
m-am gandit ca sa se poata face in felul urmator:
toti cei care primesc distinctia de strateg eroic pe o lume sa aiba la dispozitie toate insusirile de pe lumea eroilor.
ex:zeita artemis
 

DeletedUser

Guest
m-am gandit ca sa se poata face in felul urmator:
toti cei care primesc distinctia de strateg eroic pe o lume sa aiba la dispozitie toate insusirile de pe lumea eroilor.
ex:zeita artemis

nu ar fi corect din nici un punct de vedere...nu cred ca ti-ar conveni sa primesti o vraja pe care tu nu o poti folosi inca...
 

DeletedUser9424

Guest
Si atunci care ar mai fi folosul lumilor eroilor?
buna intrebare.rostul ei ar fi acela de a juca doar jucatori cu experienta in el nnu orice jucator care se baga pe joc odata la 5 zile.

- - - Updated - - -

nu ar fi corect din nici un punct de vedere...nu cred ca ti-ar conveni sa primesti o vraja pe care tu nu o poti folosi inca...
si parerea mea e ca ar fi corect.de ce?pentru ca jucatori care colonizeaza un oras si cucereste unul o pot avea.exemplu:eek:rasul colonizat+orasul cucerit=trei orase oricum nu poti avea toti zei in mentele alea.
 

DeletedUser

Guest
buna intrebare.rostul ei ar fi acela de a juca doar jucatori cu experienta in el nnu orice jucator care se baga pe joc odata la 5 zile.

Pai asta ar insemna ca toti cei care joaca ar trebui sa fie jucatori cu experienta. Ideea e aiurea si nu o sa fie introdusa :)
 

DeletedUser9424

Guest
na,eu am visat asta si m-am gandit sa o pun pe forum:)
 

DeletedUser

Guest
Astea se numesc "visuri eroice" ... si da... am scris bine ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus