Lumea lui 7Bile & CO

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea Lindos' creată de Bufnitzel, 2. Apr 2019.

1. Bufnitzel

Bufnitzel Membru

Buna ziua !
    Dupa cum am observat daca faci subiect nou si acuzi adminii ai castig de cauza.
    De cand e posibil sa schimb sistemul de cucerire al unei lumii doar pentru ca unui anumit grup de jucatori nu le convine , e o tampenie nemaivazuta pana acum pe Grepolis.
    Mai ales motivul invocat de 7bile & Co e unul nefondat au mai fost in trecut cazuri de genul asta cu doua lumi deschise avand acelasi sistem de cucerire si nu a schimbat nimeni sistemul de dragul jucatoriilor.
    Urat din partea echipei de adminii , sper sa isi corecteze greseala !

Ultima editare: 5. Apr 2019
    leo9913, Noob From Ro, *cosminiq98 și alți 6 apreciază mesajul tău.
  2. Tyller49

Tyller49 Membru Nou

corect

victor24 apreciază mesajul tău.
  3. victor24

victor24 Membru Nou

Pe US si pe EN s`au deschis tot 2 lumi consecutive de revolta, aia credeti ca au inceput sa faca petitie ca si Wild Fangs pe aici pe forum? Niciodata, pt ca aia se gandesc si la alti, nu doar la ei.

Tyller49 apreciază mesajul tău.
  4. Phantom-84

Phantom-84 Membru Nou

daca nu face cu revolta cum a inceput e simplu...Nu intrati si sa se bata intre ei

5. RAGEE.

RAGEE. Membru

Pile la admini ce sa faci [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] le dam mai multi bani [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] lasati lume cu asediu o sa fie frumoasa,asa cu revolta ce confruntari o sa fie?[​IMG][​IMG][​IMG]
    Asa vezi un wild vs demos [​IMG]

6. Bufnitzel

Bufnitzel Membru

Da care Wild care Demos ca isi imparteau jucatorii intre ele.

7. RAGEE.

RAGEE. Membru

S-a rupt lantul de iubire[​IMG] haide bre chiar asa in urma esti?

8. Bufnitzel

Bufnitzel Membru

Da bre imi pare rau urmaresc telenovelele voastre de pe asediu mai rar.Iauzi da pe tine nu te-a mai bagat Capone in seama de mult ? Iar vii si faci gura aiurea

pixshu apreciază mesajul tău.
  9. RAGEE.

RAGEE. Membru

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] caponelei i-am pus botnita,e tinut in lesa nu mai are voie sa iasa din cusca[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]nu fac gura aiurea,sunt jucator de asediu sustin asediul nu revolta

10. Bufnitzel

Bufnitzel Membru

Ne-am prins [​IMG]

11. Mr.SunShine

Mr.SunShine Membru

Nu va fi niciodata wild vs demos. Braveknight niciodata nu va juca vs wild fangs . de ce ?

Va spun eu de ce,fiindca.ambele au jucatori care au jucat impreuna pe multe lumi si au legat prietenii.

7bal e jucator demos ce a creeat wild fangs din dorinta de a fi prea marit lider de alianta .

12. RAGEE.

RAGEE. Membru

Hai ma gucci lasa teatrele stii prea bine certurile,asa ca las-o moarta :) nu mai minti lumea :) aia e nu intra demos inseamna ca au frica,ne vom bate intre noi csf

13. lord1997

lord1997 Membru Nou

lume este sa ne batem intre noi.facem 2 aliante lejer doar din jucaorii wild :))

14. 7ball

7ball Membru activ

Cum poti sa compari ma sv uk , us cu sv ro ??? acolo sunt cate 10.000 playeri lejer pe cand pe ro de abia se aduna 3k playeri .
    2k playeri de asediu si 1k jucatori de revolta.
    Va tot plangeti dar voi de revilta aveti unde intra este lumea kos deschisa de o luna de zile pe cand lume cu asediu nu este unde poti activa ca daca era nu facea nimeni figurii si fite. Dc nu intrati pe kos ? sau acolo trupa lui mopmop200 va da cu harta in cap si nah asteptati si voi o lume mai usoara .

15. 7ball

7ball Membru activ

:))))))) Wild am facut o cu un grup de prieteni nu prea sunt importante drepturile in Wild si aceleasi drepturi si notorietate am avut o si in Mantalele Rosii -Demos :)))

16. Bufnitzel

Bufnitzel Membru

Unde ai vazut tu 2k de jucatori pe asediu ? Da poate pe Farsala unde a fost prima lume cu dominatie dar in rest ma indoiesc

17. 7ball

7ball Membru activ

in rest sunt mult mai multi :))))
    cum sa compari ma revolta cu asediu :))))))))))))))))))) din todeauna au fost mai multi jucatori pe asediu decat pe revolta vietii.

18. Bufnitzel

Bufnitzel Membru

Iauzi "ma" asa simplu :)

19. Adyiai97

Adyiai97 Membru

Bila lasa-l ca nu e pe treaba lui omul [​IMG]

20. Bufnitzel

Bufnitzel Membru

Dada , bine ca esti tu cu Bila pe treaba voastra [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sus