Lumea Lambda ( propunere setari )

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Lume clasica,gen Alpha

BUNA ZIUA TUTUROR

Vreau sa va prezint o propunere.Sper sa va placa.Momentan serverul Alpha este un fel de lume clasica pentru v1.26....Propun sa se deschida o astfel de lume si pe v2.0.Sa va prezint setarile:
Versiune de joc:2.0
Vieteza lumii:1
Vitez unitatilor:2(mi se pare mai interesant sa fie asa)
Sistem de cucerire:vechi fara revolta
Protectie de incepator:5 zile
Bonus de noapte:dezactivat(deoarece unii jucatori joaca grepolis in timpul noptii )
Moral:dezactivat
Se va putea alege directia de start
Limita de membri in alianta:200

Sper sa va placa si astept imbunatatiri

O zi buna!
:pro::pro::pro:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
prima data si eu am vrut viteza 1 .. acum vreau 3 la server , unitatile .. m-am obijnuit cu 1 ..
sunt contra.
 

DeletedUser

Guest
prima data si eu am vrut viteza 1 .. acum vreau 3 la server , unitatile .. m-am obijnuit cu 1 ..
sunt contra.

:rolleyes:lumile cu viteza 3 nu sunt asa incitante.pentru ca dupa o sapt ajung deja sa se faca cuceriri.si jucatorii mai mici nau nicio sansa:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
toti o iau de la 0 .. nu e nimeni mai avantajat..
si eu nu vreau sa stau ca pe alpha 12 ore sa fac o ferma la lvl 40 ..
 

DeletedUser

Guest
...Daca moralul ar fi activ,limita de 50,bonusul de noapte ativ si sistem de cucerire nou ar fi o lume pe placul meu.Cu setarile noastre combinate ar iesi o lume PRO.
 

DeletedUser

Guest
pai...lumea ar trebui deschisa pt jucatorii vechii...care nu sunt obisnuiti cu noul sistem de cucerire,cu moral...:):):):):)
 

DeletedUser

Guest
Nu va exista o lume PRO (sau contra :p) pentru că nu există o astfel de lume. Trebuia ca atunci când postați niște setări să înțelegeți că vă vor conveni vouă(și altor câtorva zeci-sute de persoane) însă la restul, poate nu. Exact așa vă puteți afla și voi în situația să nu vă placă setările altora, care totuși plac unui anumit grup de persoane. Încercați să vă gândiți că un server ține ceva ani și că nu veți rezista atâta timp zi și noapte, cum e la început.
 

DeletedUser

Guest

Versiune de joc:2.0
Vieteza lumii:3(deoarece prima lume cu viteza 2 , trebuie sa urcam :D )
Vitez unitatilor:1
Sistem de cucerire: Vechi
Protectie de incepator:5 zile
Bonus de noapte:
23:00 - 07:00
00:00 - 07:00/08:00
Moral:dezactivat
Se va putea alege directia de start
Limita de membri in alianta:200

Se poate sa se faca o lume cu viteza 3 , putin mai rpd?:d deoarece toata lumea o asteapta ..
si , daca o propunere nu conteaza pentru noua lume .. rog sa se inchida topicul



~~~~~~~~~~~~~~~

Orasul si localizarea ( propunere )
 

DeletedUser3207

Guest
Nu o sa ne intelegem niciodata in privinta setarilor,fiecare avand preferintele lui...
Mai bine setarile sa fie alese de Admini.....mi se pare mai corect....un fel de "loto",asteptand fiecare sa vedem daca modul lor de a isi imagina setarile e la fel ca al meu sau al tau sau al orsicui......Deci parerea mea este ca nu ar mai trebui sa veniti cu propuneri de genul asta,deoarece nu o sa ajungem nicicand la un numitor comun...

Btw.....contra
 

DeletedUser

Guest
Eu as fi de acord cu viteza lumii 4 si viteza trupelor minim 2,ar fi ideala.
 

DeletedUser

Guest
Vitez unitatilor:1.5
Sistem de cucerire: Vechi
Protectie de incepator:7 zile
Bonus de noapte:
00:00-8:00
Moral:dezactivat
Se va putea alege directia de start
Limita de membri in alianta:100
Viteza:3
 

DeletedUser3972

Guest
Viteza serverului:2/3
Viteza unitatilor:1/1.5
Protectie de incepator:5 zile
Moral:activat
Bonus de noapte:23:00-06:00/00:00-08:00
Limita membrii alianta:50/100
Cucerire:Veche/Revolta.
Se va putea alege directia de inceput.
 

DeletedUser

Guest
Nu va exista o lume PRO (sau contra :p) pentru că nu există o astfel de lume. Trebuia ca atunci când postați niște setări să înțelegeți că vă vor conveni vouă(și altor câtorva zeci-sute de persoane) însă la restul, poate nu. Exact așa vă puteți afla și voi în situația să nu vă placă setările altora, care totuși plac unui anumit grup de persoane. Încercați să vă gândiți că un server ține ceva ani și că nu veți rezista atâta timp zi și noapte, cum e la început.

cei aia lume PRO?

:heh::heh::heh:

Si in plus de ce nu se face un chestionar pt a stabili setarile lumii?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vreau va viteza sa fie 4.5 si a unitatilor 2.5.eu joc pe gamma si ferma de la 24-25 imi tine 5 ore :pro:
 

DeletedUser

Guest
34342424

ptr ca aceasta este o propunere . Daca era anunt facut de admin , era mai credibil .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus