Lumea Eroilor-spam

DeletedUser

Guest
Dupa cum bine stiti,pe 29-02-2012 se va deschide mult asteptata Lumea Achilles ( Eroilor).Lume, in care toti jucatorii activi adunati de pe toate serverele grepolis.ro vor intra si vor incerca sa isi arate calitatile in toate modurile posibile.
Ce planuri pentru aceasta lume sunt facute de intemeietorii aliantelor Alpha?
Ce strategie vreti sa aplicati sau sa aplicam impreuna pt a merge mai departe acolo?
Cu respect,
bundy0707 (ex:kiss4theone)
 

DeletedUser245

Guest
Nu cred ca exista o strategie la nivel de aliante pentru asta. Fiecare jucator este liber sa intre sau nu pe o lume noua, fie ea a eroilor, a super-eroilor sau a lui Bugs Bunny.
Eu nu voi face cont acolo si nu pentru ca am ceva cu lumea aia, doar incerc sa ma limitez la minimum necesar din lipsa de timp pentru mai multe lumi.
 

DeletedUser

Guest
Din discutiile pe care le-am avut eu cu diversi jucatori am inteles ca sunt aliante care chiar au pus (sau au incercat sa puna - rezultatele se vor vedea) la cale o strategie pentru L.E.

Din ce am inteles, vor sa intre in acelasi timp pentru a fi dispusi apropiati pe harta.

Nu stiu insa daca un astfel de plan va functiona. Poate cineva avizat ne poate spune.
 

DeletedUser9304

Guest
eu sunt din fosta alianta phoenix--renaisance care acum se numeste legion aquila chiar daca am pierdut la minuni ne vo revenii si ii vom cucerii pe macedonia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!daca esti ort la ce iti folosesc rangurile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!X(
 
Sus