Lumea Eby !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6817

Guest
N-ai tu treaba...lasa gasca si da-i cu praf de mers... poate voiai sa zici imatur nu incult...n-are a face... eu nu am fost nicaieri anume,cel putin cand o dadeam la bat nu o faceam in public...e problema mea de ce ma iau sau nu ma iau in gura cu cineva...criticile de doi lei ma lasa rece...nu te inteapa pe tine grija ce fac eu sau nu fac...sper ca e clar...din cate vad sunteti colegi de clasa a patra amandoi,luati-va de mana si jucati-va de-a ascunselea...voi va ascundeti si eu va caut ...cand am timp... :))

Penibil...numai atat? Daca totusi afirmi ca sunt "de clasa a patra" atunci de ce te mai obosesti sa imi raspunzi, domnule matur? Si inca un lucru, fa diferenta intre joc si viata reala..
Spor si la revedere!
 

DeletedUser

Guest
Iti zic si de ce ma mai obosesc sa iti raspund prietenas... te tin minte de pe o lume,nu mai stiu exact care...si stiu ce iti poate capul...curand sper sa ne reantalnim pe o noua lume,daca timpul imi va permite, sa imi platesc datoria...stai chill ca fac diferente,chiar foarte bine...

Yo ho ho si-o cana de laptic fiert... esti cam micut pentru rom ;)
 

DeletedUser9489

Guest
Hei, hei! Deviem de la subiect! Tema era o propunere stupida. Godplay, hai pe Helorus maine, daca tot nu ai somn. Helorus este a 54-a lume a forumului international(en 54 a www.grepolis.net)
 

DeletedUser6817

Guest
Iti zic si de ce ma mai obosesc sa iti raspund prietenas... te tin minte de pe o lume,nu mai stiu exact care...si stiu ce iti poate capul...curand sper sa ne reantalnim pe o noua lume,daca timpul imi va permite, sa imi platesc datoria...stai chill ca fac diferente,chiar foarte bine...

Yo ho ho si-o cana de laptic fiert... esti cam micut pentru rom ;)

Exact asa cum ai facut-o pe omicron? Crezi ca dau ceva pe distinctia care o ai pe forum? Ca jucator si conducator esti de tot rasul!

Totusi ma lasa rece un adult cu un asemenea vocabular. Auzi.."prietenas", oare cat mai poti scoate din tine? Vezi ca ti-ai ratat trenul spre viata..Trezeste-te la realitate si cauta-ti un job, in loc sa iti mai pierzi "maturitatea" pe un joc online..
Venind vorba si de "esti cam mic", degeaba, pot sa am si 10 ani ca tot tu pici in penibil deoarece te pui la mintea unui copil si nici macar nu esti instare sa formulezi cateva cuvinte banale. Din pacate nici nu sti cum sa imi raspunzi si din frustrare te legi de citate si alte banalitati!

Infine, deviem de la subiect..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Voi schimbati subiectu !
Puteti da Topic Closed !
Din acest Thread faceti CHAT in acest moment dat !
:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus