Lumea Eby !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Viteza de joc : 3
Viteza unitati : 3
Viteza negot : 3
Bonus de noapre : DA ; de la 00 pana la 02:00
Grafica de noapre : Activa
Membrii Alianta : 85
Sistem de Cucerire : Nou (cu revolta)
Zei 5 : (ZEUS, POSSEIDON, HERA, ATENA, HADES)
Moral : DA
Noroc : DA
Protectie Incepator : 2 zile
Durata colonizare oras : 12 ore
Injumatatirea timpului la unitati : DA
M-am gandit la o lume , nu stiu daca e buna , dar daca nu va place puteti sterge subiectu !
Ati observat ca bonusu de noapte si protectia de incepator sunt mai scurte !
Deoarece asta , doar daca o vreti ca si o lume noua in grepolis sa fie lumea RAZBOINICILOR si care nu au MILA !
Aici pe aceasta lume conteaza curaju si indemanarea unitatilor !
Va urez bafta in continuare !
Daca vreti numele lumii o puteti schimba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Urmatoarea lume este Sigma
2) Cu bonusul ala, nu ai ce face, intra in Arhiva, lumea Sigma
 

DeletedUser

Guest
am vazut ca va fi o noua lume , eu am propus , voi decideti !
Eu zic ca ar fi o lume buna !
 

DeletedUser9489

Guest
Iti poti posta acolo o propunere(Plauzibila de preferat)
 

DeletedUser

Guest
Ce bonus frate,daca tot vrei sa fie o lume a vitezei,de ce ai scris ca o ally sa aiba 85 de membri si ca durata de colonizare sa fie de 12 ore?
 

DeletedUser

Guest
Eu nu inteleg de ce va mai bateti capul cu copilasul asta...e clar ca locul pentru el nu e grepolis ci cartoon network...

Voi nu vedeti ce debiteaza?! Numai din titlu iti dai seama ... lumea eby?! mai nou alegem fiecare numele urmatoarei lumi?!

Vad ca nu ii place nici scoala prea mult..."l" pt el nu are rost sa fie folosit... "subiectu","bonusu","curaju" ...

A mai deschis un subiect in care voia sa coloreze tot ce se poate in alte culori...

Posteaza ca sa il bage cineva in seama... amice, pune mana pe carte, si in timpul liber dute cu prietenii tai sa jucati un fotbal,sau uite-te la desene,etc...lasa grepolisul pt cand o sa mai cresti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
in primul rand am propus , in al doi lea rand SCRIE IN REGULAMENT "COPII" MAI MICI DE 15ANI NU AU DREPTU DE A JUCA ACEST JOC ?
 

DeletedUser9489

Guest
Ce-mi place cum ii raspunzi Bugsy!Acelasi glumet din ex-Armada. Lasand asta la o parte, dragul meu GodPlay, am o intrebare si o explicatie pentru tine:

Si copii mai mici au voie sa joace grepolis, dar sa se comporte ca un om rational cu ''coloana vertebrala'', cu un limbaj adecvat LIMBII ROMANE, dar si cu Gramatica,...(tare mai lipsesc unele lectii de Clasa a V-a!), cum ar fi Articolul, Paronimul si Pleonasmul

Eu am intalnit, pe Omicron, la inceputurile lumii ro16, sergent titus, parca .... un copilas mic, dar juca grepolis si cu o strategie de te dadea pe spate!
 

DeletedUser

Guest
Ce-mi place cum ii raspunzi Bugsy!Acelasi glumet din ex-Armada. Lasand asta la o parte, dragul meu GodPlay, am o intrebare si o explicatie pentru tine:

Si copii mai mici au voie sa joace grepolis, dar sa se comporte ca un om rational cu ''coloana vertebrala'', cu un limbaj adecvat LIMBII ROMANE, dar si cu Gramatica,...(tare mai lipsesc unele lectii de Clasa a V-a!), cum ar fi Articolul, Paronimul si Pleonasmul

Eu am intalnit, pe Omicron, la inceputurile lumii ro16, sergent titus, parca .... un copilas mic, dar juca grepolis si cu o strategie de te dadea pe spate!


Ma bucur ca te distrezi...chiar de asta am si raspuns...ca sa te distrez pe tine...

Hai sa traiasca Caransebesu' ... se stie !!! :))
 

DeletedUser6817

Guest
corect...baga mare :)))

Pardon, dar dupa raspunsurile pe care le dai, pari mai incult decat un copil de 12 ani..
Stimate domn si tu ai fost pe acolo, poate te-ai comportat si mai rau..
Daca vrei sa dai dovada de maturitate, tu de ce te iei in gura cu un "pustan"?

Ma secati deja, oameni "maturi" care dau lectii pe un joc...pff..
 

DeletedUser

Guest
Pardon, dar dupa raspunsurile pe care le dai, pari mai incult decat un copil de 12 ani..
Stimate domn si tu ai fost pe acolo, poate te-ai comportat si mai rau..
Daca vrei sa dai dovada de maturitate, tu de ce te iei in gura cu un "pustan"?

Ma secati deja, oameni "maturi" care dau lectii pe un joc...pff..

N-ai tu treaba...lasa gasca si da-i cu praf de mers... poate voiai sa zici imatur nu incult...n-are a face... eu nu am fost nicaieri anume,cel putin cand o dadeam la bat nu o faceam in public...e problema mea de ce ma iau sau nu ma iau in gura cu cineva...criticile de doi lei ma lasa rece...nu te inteapa pe tine grija ce fac eu sau nu fac...sper ca e clar...din cate vad sunteti colegi de clasa a patra amandoi,luati-va de mana si jucati-va de-a ascunselea...voi va ascundeti si eu va caut ...cand am timp... :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus