Lumea care sa nu dispara

  • Autor subiect DeletedUser9355
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9355

Guest
Prima propunere consta in crearea unei lumi care sa nu mai dispara, e foarte aiurea cind te cresti tare si mare si la un moment dat totul se duce iar la 0. Din aceasta cauza propun sa facem o lume care sa nu dipara, iar ca sa ajungi in ea tot iti trebuie medalia de "Strateg eroic". Daca se poate ca o data la 1 lune lumea sa faca ceva de genul refresh, orasele jucatorilor sa se schimbe pe harta, astfel sa dam sanse si celor care au intrat recent in joc.

La inceput se poate de dat fiecarui jucator cite 5 orase, si sa punem inca un zeu.
 

DeletedUser

Guest
Eu vad o contradictie aici. Ba lumea sa nu "dispara" ca sa nu o iei de la 0, ba sa dea "refresh"...
 

DeletedUser9355

Guest
refresh in sens ca sa reseteze orasele jucatorilor pe alte mari , adica daca eu voi fi linga jucatorul x luna asta, luna viitoare linga jucatorul Y


si da chiar vreau o lume a super eroilor....
 

DeletedUser9424

Guest
m-am gandit la un zeu,apolo:
o vraja a lui ar fi:
ARTA:timp de 6 ore toate cercetarile in academie sa fie reduse cu 50%
costuri:60 favoruri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cum adica ..cercetarile sa fie reduse cu 50%?
cercetarile in academie o data facute ,acolo raman ..pana sa zicem vrei o alta configurare a polisului,si refaci unele cercetari ...
cum ai putea sa le reduci cu 50%?
 

DeletedUser7784

Guest
Cred ca se referea la 50% mai putin timp de cercetare sau 50% mai putine resurse pt. cercetare
 

DeletedUser7784

Guest
refresh in sens ca sa reseteze orasele jucatorilor pe alte mari , adica daca eu voi fi linga jucatorul x luna asta, luna viitoare linga jucatorul Y


si da chiar vreau o lume a super eroilor....

Vorbeste cu cei de la MARVEL poate te ajuta ei
 

DeletedUser9424

Guest
sa se reduca timpu de cercetare.la asta ma refeream.ca sporul natural in cazarma si chemarea mari in port;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9424

Guest
si mai o vraja pentru apolo ar fi:
simtul responsabilitati:timp de 6 ore trupele aparatorului sa lupte cu o putere de 10% mai mare
costuri:250 favoruri
 

DeletedUser

Guest
Ar fi ceva ..Dar,ca la orice zeu ii trebuie si 2 "creaturi" ,acestea putand fi ceva gen : un arcas de foc si o pasare Phoenix ..:)
 

DeletedUser9424

Guest
inca oa vraja ar fi:
evolutie:timp de 6 ore orice comanda in senat sa fie mai rapida cu 50%-100 FAVORURI
 

DeletedUser9424

Guest
si ultima vraja ar fi:
lacomie: (aceasta vraja poate fi aplicat doar asupra unui atac)trupele pot sa jefuiasca cu 50% mai multe resurse-150 favoruri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus