Lume noua!

  • Autor subiect DeletedUser6592
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6592

Guest
Salut,
Cand se va deschide o noua lume?
1.Stiu ca acum o luna sa deschis lumea Pi!
Dar scolari au luat vacanta,poate vor si ei sa arate ceva pe grepolis cel putin cat sunt in vacanta!
Cine este cu mine?
 

DeletedUser

Guest
Salut,
Cand se va deschide o noua lume?
1.Stiu ca acum o luna sa deschis lumea Pi!
Dar scolari au luat vacanta,poate vor si ei sa arate ceva pe grepolis cel putin cat sunt in vacanta!
Cine este cu mine?

facusem si eu 15k pe pi , dar am avut si examene si restul .. si acum m-am lasat .
sincer , eu nu sunt de acord cu lumile deschise in vara .. deoarece lumea petrece nu sta pe joc .
 

DeletedUser6553

Guest
As prefera ca urmatoarea lume sa fie lenta fara moral,cu bonus de 12,13 ore ca pentru babalaci.
Consider ca e plin server-ul .ro de vitezomani
Iar daca se mai poate un delay de +-30 secunde ceva gen lumea beta:D.
Sistem de cucerire vechi(urasc revoltele si furiile)
Saru'mana:D:D...
 

DeletedUser

Guest
Pe bune? A fost deschisa de cateva saptamani lumea Rho si voua va trebuie alta noua? Rho ce are? Jucati pe ea, e noua si toti aveti sanse. Oricum Grepolis este un joc unde poti sa fi astazi pe 1 si maine pe 100. Deci totul e posibil aici.
 

DeletedUser10265

Guest
dar dc cumva veti mai deschide vreo lume ce ziceti sa facem si ocuparea astfel soldati sa ocupe un oras de pe o insula casa nu mai moara dc ataci depe alte insule cu soldati terestri si cel carel ataci are nave si ti distruge tot fara sa ucizi nici un soldat ocuparfea ar fi buna ca sa ocupi un oras fantoma sau al altuia si dupa ii dai aatc terestru pe uscat ca esti de pe aceasii insula asta ra fii un avantat pt toti astfel jocul ar fi mai placut si mai intereasant !
 

DeletedUser

Guest
dar dc cumva veti mai deschide vreo lume ce ziceti sa facem si ocuparea astfel soldati sa ocupe un oras de pe o insula casa nu mai moara dc ataci depe alte insule cu soldati terestri si cel carel ataci are nave si ti distruge tot fara sa ucizi nici un soldat ocuparfea ar fi buna ca sa ocupi un oras fantoma sau al altuia si dupa ii dai aatc terestru pe uscat ca esti de pe aceasii insula asta ra fii un avantat pt toti astfel jocul ar fi mai placut si mai intereasant !

asta se intampla cand faci ora de lb. romana cu femeia de serviciu ...OMG!!!:-&
 

DeletedUser

Guest
facusem si eu 15k pe pi , dar am avut si examene si restul .. si acum m-am lasat .
sincer , eu nu sunt de acord cu lumile deschise in vara .. deoarece lumea petrece nu sta pe joc .
Eu petrec stand pe Grepolis :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus