Lume noua ?

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Domnule Stil cand deschideti lume noua asediu ?
Farsala e inchisa de 2 luni , delos si baris sunt in asteptarea minunilor . Idalium inca o luna si un pic si intra in dominatie . pe ce lume ar trebui sa jucam noi astia care am terminat farsala ?
Probabil ar trebui sa luam si noi calea externului ca de grepolis.ro nu se mai ocupa nimeni pana acum deschideati lumii lunar acum nu mai e unde activa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Am timp destul si sa respir si sa fac de toate , am urmarit vreo 20 seriale , am fost in tara , am intrat si pe o lume de revolta de plictiseala s.a .
Deschide odata lumea aia , ca la cat de nerabdatoare e lumea pe comferinta noastra , nu mi ar fi mirarea ca sa migram pe extern de plictiseala :)))) .
 

saca 24

Stie Tot
Se deschide server nou?perfect.exact la timp ;)) imi ocup si eu timpul ca sa mai scap de depresie :))))))
Dau in dujjjmani numai in ciuda :D :)))
 

DeletedUser16184

Guest
S-a gandit Stil la demos sa nu ia bataie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16888

Guest
Buna seara . Tocmai ce ne organizam sa intram pe lumea noua cu revolta si surpriza ......ceva gen "PACALEALA de 1 Aprilie " pt fraieri !!! Nu am pomenit pana acum sa se anunte ca se deschide lume cu un sistem de cucerire si peste noapte sa se suceasca arminii .
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
asa ceva ????
smiley_emoticons_panik4.gif

Am fost tentata sa merg cu echipa pe server strain si cred ca asta trebuie sa facem
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Rog adminii sa raspunda motivul pt care s-a schimbat peste noapte din CUCERIRE in ASEDIU
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser6507

Guest
si pe revolta se baga bani ,din pacate va trebuie sa asteptam o alta lume cu sistem nou de cucerire si minuni singuri care pierd sunt adminii multi nu vor juca pe asta
smiley_emoticons_bravo2.gif
pe vechi se baga mult mai mult dupa parerea mea...
 

DeletedUser6507

Guest
Domnule Stil cand deschideti lume noua asediu ?
Farsala e inchisa de 2 luni , delos si baris sunt in asteptarea minunilor . Idalium inca o luna si un pic si intra in dominatie . pe ce lume ar trebui sa jucam noi astia care am terminat farsala ?
Probabil ar trebui sa luam si noi calea externului ca de grepolis.ro nu se mai ocupa nimeni pana acum deschideati lumii lunar acum nu mai e unde activa .
Domnul si doamna spinu=))
 

DeletedUser16899

Guest
Salut,

Pana la urma azi trebuie sa dea drumul la lumea noua, stie careva la ce ora se da drumu?
 
Sus