Lipsa de respect fata de jucatori

Discuție în 'Întrebări' creată de Gymus, 12. Iul 2019.

1. Gymus

Gymus Membru activ

Buna ziua , as dori sa ma adresez staff-ului jocului. Nu va este un pic rusine ? Cum este posibil ca o lume sa nu aibe un sub forum . Cum este posibil ca jucatori sa se injure ca la usa cortului si sa nu se ia nici-o masura. Nimeni , dar nimeni nu se mai ocupa de forumul asta . Daca nu mai aveti timp , anuntati si lasati pe alti sa vina in locul vostru. Nu va bateti joc de oamenii de inca mai practica jocul. Dupa ce ca suntem putini nu suntem luati nici in seama. De asta s-au retras multi jucatori. Datorita lipsei de interes al Staff-ului.

Demos06, Missis Bella, alecsandrut și alți 2 apreciază mesajul tău.
  2. nicol 10

nicol 10 Stie Tot

Ceva ceva se intampla totuși, facand exceptie de acest administrator/admin Stil, toti ceilalti posibil sa fi renuntat total la ...tot ce reprezinta obligatii fata de acest forum. Un lucru ar fi clar, noi toti care inca mai suntem prezenti pe aici suntem adulti si chiar nu trebuie sa vina cineva sa faca gradinita/școală respectiv poliție cu noi.
    Hai sa ne corectam singuri acolo unde vine vorba de educatie, ramanand sa cerem admini doar pentru o buna funcționare tehnica a acestui forum.

3. antidinamo

antidinamo Membru Nou

Gymus la ce staff te refeti?
    Daca te referi la gina ....ai mult de asteptat

ReZz21 apreciază mesajul tău.
  4. ReZz21

ReZz21 Membru activ

5. Capone.

Capone. Membru activ

Marius, tu nu vezi ca de aproape 1 an nu își mai bate nimeni capu'?

În maxim 3 ani ( 4 indulgență) jocul va avea soarta pe care il are forumul :))))

Forța still :)))))

Mr.SunShine apreciază mesajul tău.
  6. antidinamo

antidinamo Membru Nou

Capone.:)Jocul e mai prapadid decat forumul
    Corinth a fost ultimu"servar pe care sa jucat grepolis
    Still nu este vinovat....inno ro a ramas fara admini si a angajat autisti
    Gina a banat toata alianta Anonymous pentru o amarata de coroana
    Pentru ca a banat anonimi bila a facut fuziune cu autista

7. Capone.

Capone. Membru activ

Ba tocmai still este principalul vinovat.

În primul rând el este managerul acestei comunități, el decide cine, ce, unde, cum etc.

În al 2lea rând, adminii sunt aleși tot de către still, nu de către Inno. Li se rupe ălora de la Inno de comunitatea românească!

Apoi cine este vinovat pt acordarea statului de admin lui tontea ( parca asa avea nick-ul ), băiețelulcelfrumos ( parca tot asa avea si el nick ul ) , ipod ( alt distrus cu greutate ), zeuxis s.a.m.d ? Eu, tu, vasile sau still ?

Acum 3,4,5 ani "țipam" si eu pe aici de nebun si mai, mai, că mă crizam pt toate măgariile pe care le făcea vreun dobitoc de admin, IN FRUNTE CU STILL, pe colegii mei, dau chiar pe mine ( de vreo 4x m au ars cum m au ars ) dar mai nimeni nu baga in seama chestia asta saub pe mine, gen: dă-l mă în pl și p-ăsta! Odata ce nu are legătură cu mine, sa fie sănătos!

Asta este acum. Dacă exista o mișcare mai mare cu ceva mai mult timp in urma, poate ca astazi nu mai purtam această discuție, legata de magariile sau tampeniile facute de unu altul :).

Ps. Inno/ still nu plătesc adminii in bani reali, ci in gold ( sau poate ca s-a schimbat asta intre timp ). Singurul care iese in câștig din toată treaba asta ( still, admini, jucători) este... Si da, ai ghicit, Still!

Forța Demos!

Ultima editare: 17. Iul 2019 la 15:34
    *cosminiq98 și saca 24 apreciază mesajul tău.

Sus