lipsa de bun simt si profesionalism

  • Autor subiect DeletedUser11080
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11080

Guest
Am deschis acest topic deoarece stafful grepo a atins cea mai inalta cota de nesimtire si lipsa de profesionalism de cand sunt eu pe acest joc.Pe langa ca nu ni se raspunde la intrebarile din tickete,mai si dezimformeaza si isi bat joc de noi.
Au anuntat acum cateva zile setarile lumii delos,in care au pus durata "infiintarii orasulul' ,sa ii citez pe ei de 12 ore,iar azi sa aflu ca intemeierea dureaza 8 ore,pe langa ca au anuntat ceva si au schimbat alte setari,nici macar nu s-au sinchisit sa ne ofere toate detaliile despre setarile LUMII DELOS(in speta..au omis sa ne zica despre durata cuceririi.),Tot azi am aflat ca durata cuceririi ar fii de 6 ore,ceea ce e iar ilogic tinand cont de setarile lumii.(vit de 2 a unitatiilor si bonusu de 7 ore).As ruga domnii si doamnele din staff sa imi raspunda la aceasta intrebare...-Cat mai aveti de gand sa va bateti joc de noi,,,?pt ca daca nu e bataie de joc atunci e vb de incompetenta si retard in faza terminala daca considerati acceptabil ce se intampla .
 

Gymus

Membru activ
Am deschis acest topic deoarece stafful grepo a atins cea mai inalta cota de nesimtire si lipsa de profesionalism de cand sunt eu pe acest joc.Pe langa ca nu ni se raspunde la intrebarile din tickete,mai si dezimformeaza si isi bat joc de noi.
Au anuntat acum cateva zile setarile lumii delos,in care au pus durata "infiintarii orasulul' ,sa ii citez pe ei de 12 ore,iar azi sa aflu ca intemeierea dureaza 8 ore,pe langa ca au anuntat ceva si au schimbat alte setari,nici macar nu s-au sinchisit sa ne ofere toate detaliile despre setarile LUMII DELOS(in speta..au omis sa ne zica despre durata cuceririi.),Tot azi am aflat ca durata cuceririi ar fii de 6 ore,ceea ce e iar ilogic tinand cont de setarile lumii.(vit de 2 a unitatiilor si bonusu de 7 ore).As ruga domnii si doamnele din staff sa imi raspunda la aceasta intrebare...-Cat mai aveti de gand sa va bateti joc de noi,,,?pt ca daca nu e bataie de joc atunci e vb de incompetenta si retard in faza terminala daca considerati acceptabil ce se intampla .
Cam multe... nici sub-forum lumii acesteia nu au facut... ceri cam multe.
 

DeletedUser15855

Guest
Se pare ca nici acum nu avem forum pentru lumea Delos ... sa fi uitat CM-ul cum se creaza subforum/topic ?
 

Gymus

Membru activ
Toti admini sunt in concediu ? Acum serios.. cat va lua sa creati un sub-forum si pt Delos... 5 minute ?
 

DeletedUser16535

Guest
O sa se rezolve
va rugam asteptati

Va garantez ca se vor rezolva toate problemele
doar putina rabdare va rog sa aveti
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser16535

Guest
tin sa iti zic ca nu este treaba noastra si nu avem dreptul sa facem forumuri aici pe extern
daca puteam era facut de mult
 

DeletedUser2039

Guest
Capone, eu cred ca Stil are o matrita si tot scote cate un model odata pe an, am un deja vu cand vad startul lansat al lui buha, leit Baietelul cel uratel si regula grepo spune asa : ce incepe rau se termina si mai rau...
 

saca 24

Stie Tot
uuuuh..ce de discutii interesante si aici.nu puteam sa lipsesc.cat m.am legat eu de grepo player council.ul vietii cand inca se discuta de el..eheee.sare inima din piept cand vad ca si alti grepolitani impartasesc aceleasi pareri ca si mine :))) :D
viva grepo player council.ul!:)))))
discutiile filosofice care au loc acolo in consiliul vietii,intre cele mai luminate minti,sunt purtate si condimentate dupa ce se baga niscai verde bun.putina verdeata daca ma.ntelegeti voi pe mine ;) o salata mai..altfel.de aici se trag si raspunsurile celor care ne reprezinta pe noi,muritorii de rand,acolo in consiliu:))).
deci,in concluzie si prin urmare..zic asa:keep calm and smoke some weed!;)
lasati consiliul sa mediteze la probleme societatii grepolisului :))))
scuzati mesajul lung si aberatiile scrise.sunt putin fumat..parfumat de la mirosul topicului asta ;)
 

db22urs

Membru activ
tin sa iti zic ca nu este treaba noastra si nu avem dreptul sa facem forumuri aici pe extern
de curiozitate, care e treaba voastra, a celor din consiliu? ce faceti voi, mai exact? cu cuvintele tale, te rog. nu sunt malitios, chiar as vrea sa stiu ce faceti/ ati facut, concret, dupa ce ati fost alesi in consiliu.
 

DeletedUser14175

Guest
O sa se rezolve
va rugam asteptati

Va garantez ca se vor rezolva toate problemele
doar putina rabdare va rog sa aveti
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Eu nu pricep acel plural ... "va rugam ..."
Tu si mai cine? Uhm ??? Sau ai personalitati multiple ... si vorbesti despre tine la plural ... o fi vreo chestie noua ... inainte vorbeau unii despre ei la persoana a3a, acu' poate se vorbeste la plural :))
 

DeletedUser16535

Guest
Eu nu pricep acel plural ... "va rugam ..."
Tu si mai cine? Uhm ??? Sau ai personalitati multiple ... si vorbesti despre tine la plural ... o fi vreo chestie noua ... inainte vorbeau unii despre ei la persoana a3a, acu' poate se vorbeste la plural :))
eu si cu ceilalti consilieri alaturi de admini
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser16649

Guest
Daca tot e deschis aici subect legat de mizeriile pe care le fac / nu le fac liderii vreau sa il intreb si eu pe domnul admin Mr. Jack daca e frumos ce face?
adica banezi jucatori pe Delos asa cum ai tu chef ?Nu ti-e rusine?
stiu ca Mhai6000 te-a pus dar macar puteai gasi si tu un motiv mai bunsa il banezi pe mega1717 atacabil ca sa ii ia el un oras pt ca altfel nu e in stare
Rusine!
eu cred ca,cat de curand imi iau toti prietenii de pe joc si ne mutam pe alt server ca aici e bataie de joc la cea mai inalta scara, unde plebeii ca mine sunt defavorizati
Atat am avut de spus!
rusine grepolis!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
si rusine adminilor care va bagati pla in el de joc

si pentru doamna Gina: vreau sa stiu ce ai facut tu pana acum pentru joc deoarece am inteles catu esti principalul "sef" din consiliu



editat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus