Lezare

  • Autor subiect DeletedUser4201
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4201

Guest
Am incercat sa dau msg privat moderatorului si nu merge. E de inteles de ce si nu am nimic impotriva. E dreptul fiecaruia. Asa ca am facut un topic. Eu am toate dovezile sa demostrez ca nu sunt asa cum zice domnu din imagine. Doresc sa i se schimbe numele aliantei! Ma jigneste pe mine, imi jigneste munca pe care o depun. Stau duminica, cand e frumos afara, sa fac "reclamatii" copiilor ce pun nume de aliante ca acesta! Cred ca e obligatia mea fata de membrii aliantei mele sa cer dreptate. Nu vreau decat sa nu i se permita sa-mi jigneasca munca. Sa joace in legea lui acolo. Multumesc

PS. Stiu chestia ca e voie sa pui orice nume de alianta, dar nu una sa-mi jigneasca munca si alianta!

lezare.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut, Sorine.
Adevărat ce zici tu mai sus și e patetic modul de manifestare al celui în cauză. Însă, atât timp cât denumirea unui polis, al unei alianțe sau profilul unui jucător nu aduce grave ofense unui individ sau unei comunități, nu prea ai ce face.
Totuși, poți încerca un ticket in game și îți poți prezenta acolo nemulțumirea.
 

DeletedUser4201

Guest
o sa incerc. cam aduce jigniri comunitatii alianei mele. Noi suntem 100 insi totusi care jucam sub acelasi nume. si ne este lezat. stiu ca nu jigneste o comunitate de 10000 insi, dar si 100, sunt destui jigniti sa i se schimbe numele. o sa fac si tichetul chiar acum.
 

DeletedUser

Guest
Nu are rost să îți bați capul cu astfel de indivizi.
A fost cucerit iar acum se simte revoltat, o să îi treacă mai devreme sau mai târziu.
 

DeletedUser4201

Guest
mda nu e frumos pt colegii mei, nu neaparat pt mine. oricum stergeti topicul daca e deplasat, dar nu-l consider.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus