-LEX- North Star

  • Autor subiect DeletedUser7418
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Daca te nimeresti langa mine si netu pe harta, poti da linistit restart inca de la inceput :)
 

DeletedUser

Guest
Spune sincer, tu vrei sa imi faci concurenta cu nickul ala al tau, este?
Te luam in echipa cu noi 2 , eu , netu si cu tine... mega-team sau ceva. E pacat sa nu fim in aceeasi echipa...
Te bagi ?
 

DeletedUser

Guest
adoratule.. vezi ca Afro are teste grele pentru membrii noi.. Cu intrebari de genul "Care sunt pasii necesari pentru a hartui o femeie?", "Cum aflii totul despre o femeie in 12 pasi de pe Google?" si nu in ultimul rand "Cate conturi ai per personalitate?"...
 

DeletedUser

Guest
Observ eu, domnule Norbit, ca a inceput sa iti apara glasciorul abia in ultimile ore ... interesant cum acum o zi nu prea te interesa afro sau ceva. Doar de cand a inceput sa bata "vant negru" pe forum ai reinceput matale sa te sesizezi :)

Domnule Norbit, ma surprinzi de fiecare data... in mod placut bineinteles...
Imi place sa urmaresc din culise cum se impung taurii in arena, zau ca imi place :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am uitat sa zic de intrebarea "Cum sa observi detalii irealiste?" :)) (p.s. sunt relativ sigur ca ti-am mai pomenit numele acum 2 zile sau acum o zi... -- pe care din noi nu interesa? :)) )

Nu se impung... mai intru si eu in vorba cu voi putintel ca altfel ma acuzati ca intru doar sa dau avertismente B-)

L.E.: Ai dreptate .. era doar la cine posteaza urmatorul... probabil ca nu se pune.. :p
 

DeletedUser

Guest
Ce nu inteleg eu, de ce trebuia sa spui dumneata , domnule Norbit treaba cu pasii , cu hartuirea & stuffs. Te rog sa imi spui de ce crezi ca era cazul acum?
Oamenii se simteau bine fiecare cu treaba lui si cu jucariile lui...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
iti spun eu de ce: pentru ca ai inceput sa vorbesti cam mult, in loc sa treci cat mai neobservat cu putinta, dat fiind faptul ca ti s-a tolerat - din nou - prezenta printre oameni :p... dar nah, parca se putea sa nu faci tu putine valuri?!
 

DeletedUser7784

Guest
Spune sincer, tu vrei sa imi faci concurenta cu nickul ala al tau, este?
Te luam in echipa cu noi 2 , eu , netu si cu tine... mega-team sau ceva. E pacat sa nu fim in aceeasi echipa...
Te bagi ?


da maestre...am vrut si eu un cont cu nik din acesta smecher,te-am vazut pe tine...si m-am gandit sa te copiez:D
 

DeletedUser7784

Guest
adoratule.. vezi ca Afro are teste grele pentru membrii noi.. Cu intrebari de genul "Care sunt pasii necesari pentru a hartui o femeie?", "Cum aflii totul despre o femeie in 12 pasi de pe Google?" si nu in ultimul rand "Cate conturi ai per personalitate?"...

deci daca reusesc sa trec testele astea e bn
daca le pic repet anul la scoala de agatat
:(
 

DeletedUser

Guest
pe Lumea Eroilor se vor strange foarte multi jucatori buni si activi, cred ca or sa fie multi care din vedete vor ajunge la marginea hartii.

P.S: Aviz viitorilor mei vecini:D
 

DeletedUser

Guest
ne vedem pe lumea eroilor...tot astept o ora de intrare daca ma vrea si pe mine cineva in alianta...daca nu gasesc eu cu cine sa joc :p
 

DeletedUser7418

Guest
da nu spun moderatori cand ii da drumu sa intre ei primi sa fie cei mai buni
 

DeletedUser

Guest
da nu spun moderatori cand ii da drumu sa intre ei primi sa fie cei mai buni
Sunt sigur ca e o conspiratie ca ei sa fie primii si sa ia orasele cele mai bune si insulele cele mai frumoase. :D

Si ciocolata invelea marmotele ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus