Legion Nazgul

  • Autor subiect DeletedUser12315
  • Data de început

DeletedUser12315

Guest
In amintirea aliantei de pe lumea Theta

Legion Nazgul

Recrutari : On

Reguli
- Playeri ACTIVI
- Jocul in echipa
- De preferat persoane care au mai jucat inainte si stiu ce e acela un atac la secunda [insa primim si incepatori ce doresc sa guste acest joc nemaipomenit din plin]

Pentru recrutari : cretzulici1
Activitate in Marea 47
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12315

Guest
same nickname then as now :)
Nu, nu am fost nimeni din conducere sau ceva de genul insa , avand un sentiment de nostalgie, m-am gandit ca ar fi frumos sa se refaca macar 1/4 din ce a fost. Chiar daca vor fi si playeri noi,chiar daca la inceput va fi mai greu... Cumva cumva tot trebuie sa iasa ceva :)
 

DeletedUser

Guest
Lumea Theta: Cel mai antrenant server pe care am jucat pana acum si locul unde am legat cele mai durabile prietenii ...
Mult succes ! Mi-ar placea sa vad macar o parte dintre fostii camarazi sau adversari la un loc.
 

DeletedUser2039

Guest
nu te-ai prezentat, din aog sau nl...unde ai jucat ?
 

nicol 10

Stie Tot
Lumea Theta: Cel mai antrenant server pe care am jucat pana acum si locul unde am legat cele mai durabile prietenii ...
Mult succes ! Mi-ar placea sa vad macar o parte dintre fostii camarazi sau adversari la un loc.
nu ai jucat si pe Hyperborea? aveai orasele dedicate unei jucatoare si viceversa..., daca este vorba de tine imi pare bine sa te revad :)
 

DeletedUser

Guest
si eu am fost nazgul pe theta o buna perioada...a fost foarte frumos,memorabil....
 

DeletedUser

Guest
Am jucat in NEW WORLD ORDER
Top 5 Aliante Theta.jpg

- - - Actualizat - - -

nu ai jucat si pe Hyperborea? aveai orasele dedicate unei jucatoare si viceversa..., daca este vorba de tine imi pare bine sa te revad :)
Da, eu sunt. Si mie imi pare bine sa te revad. Cum mai merge treaba pe acolo?
 

DeletedUser2039

Guest
vin-o inapoi pe Hiperboreea...te asteptam sa te alaturi purcelusilor, ce zici ?
 
Sus