LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16825

Guest
Ups. Au disparut!

Sa le fie tarana usoara!

Amin!
smiley_emoticons_candle.gif
smiley_emoticons_candle.gif
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser10166

Guest
Andrei (rage)... daca dai si tu stergere, promit ca maine te vizitez sa te consolez... dau si-o vodka
 

DeletedUser16759

Guest
Felicitari pentru lumea castigata, azi s-au dat cartile pe fata, s-a vazut cine si cum e.
Si vreau sa imi cer scuze public pentru toate injuriile pe care le-am adresat adversarilor. Aveti tot dreptul din lume sa radeti acum de noi.
Alias, Dionisos2000
Te-ai lasat prostit de rage tu, atata tot.
 

DeletedUser16830

Guest
Inainte sa apara comentariile (Demos a castigat iarasi prin admini , fake-uri , tampenii , boot)!
"Noi nu avem lider , noi suntem un grup de prieteni care suntem aici sa dam lectii la Demos" -> Cuvinte mari , pentru o viitoare fantoma.
Unii dintre voi stiti sa jucati , altii doar sa injurati la fel cum ati aratat acum dupa ce v-ati facut fantome si ati pus cele mai frumoase nume la orase!

BRAVO MA !!!

Si ca sa nu ziceti ca v-am dat fake , am venit la voi cu mesajul de pace , v-am demonstrat ca putem sa pastram o intelegere , nu ati primit un fake 16 ore dar v-a durut undeva. V-a fost frica ca se face printesa fantoma , bravo , s-a facut oricum! TUGURINEEEEE , DINTISOR - sincere condoleante !!!

Unde sunteti ma ? Ati dat in Liut care v-a dat clasa in 54 cu 4 oameni singur pe mare , l-ati scufundat pe toate orasele cu o nava apoi l-ati luat de nervi la fake-uri 24-24 dar nu ati gandit ca voi sunteti la caldura iar apoi cand a venit raspunsul nostru ati cedat ca popcornul !

Demos intotdeauna a avut un lider care a zis faceti aia faceti aia , voi ati fost toti lideri si toti v-ati dus dracu , ce e asta ma ? Nu ati demonstrat nimic ma , absolut nimic , decat ca sunteti slabi , ati ramas in fundul gol dupa nave bagate frumos cu actiune , ati ramas in fundul gol cand ati avut 6 ore sa strangeti sprijin ! 6 ORE IN GRANITA CU MAREA UNDE VA CREDEATI REGI!

Bravo ma , tin sa va felicit ca ati tinut jucatori in permanent si voi nu stiati ce este cu voi si nu ati reusit sa faceti nimic , tot ce a ramas dupa voi au fost fantomele , halal jucatori !

Degeaba veniti acum sa-l injurati pe Capone ca a stricat un server , ca a facut aia sau aia cand voi lasilor ati plecat cu coada intre picioare , rusine ma rusine , jucatori de Duminica si nici atat! Capone ticule sa traiesti , poezia ta o continuam pe lumea urmatoare !

Respect Demos,
Respect Conducerea Demos,
Respect jucatorii care s-au trezit dimineata la 4 sa dea lectii unor magari si au atacat pe o nava!

LUMEA DELOS , un singur cuvant -> (DEMOS)
 

DeletedUser16839

Guest
Felicitari pentru lumea castigata, azi s-au dat cartile pe fata, s-a vazut cine si cum e.
Si vreau sa imi cer scuze public pentru toate injuriile pe care le-am adresat adversarilor. Aveti tot dreptul din lume sa radeti acum de noi.
Alias, Dionisos2000
bravo bre, așa da! ai tot respectul meu pt chestia asta.

-semnat res.
 

DeletedUser16825

Guest
Felicitari pentru lumea castigata, azi s-au dat cartile pe fata, s-a vazut cine si cum e.
Si vreau sa imi cer scuze public pentru toate injuriile pe care le-am adresat adversarilor. Aveti tot dreptul din lume sa radeti acum de noi.
Alias, Dionisos2000

Te-ai luat si cu mine, dar e frumos sa se termine asa. Asa am vrut s-o termin si cu ursuletul astazi, dar omu e pe filmul lui.

Felicitari pt post si mult succes!
 

DeletedUser16737

Guest
Bravo felicitari pentru lume dar nu ati castigat-o ca ati fost voi wow mai mult cu ajutorul nostru din cauza certurilor dintre noi.
Asa imi cer scuze celor carora le-am injurat famiile asta ca sa nu ziceti ca sunt super bulangiu si capone ai ub pe wapp stii ce ramane de facut cand am vb sa-mi zici cine era x ala
 

DeletedUser16737

Guest
Si nu s-a lasat nimeni prostit de mine stai linistit gucci tu prostesti lumea si le bagi in cap doar prostii eu doar am jucat cum stiu si asa o voi face incontinuare pe delos si pe lumea noua nu voi da stergere ca nu-mi place asa ca cu cei din demos ma voi bate pana la ultimul oras .Gucci cum pe lumea noua te-ai bucurat ca a intrat un hibrid dintre wild si demos pe mare cu mine si ai dat mesaj unuia de acolo sau global in alianta ca sa ma bata pe mine la fel de bine puteai sa fii tu in locul lor stiind unde vom intra dar na mereu ai fugit de lupta si ai pupat lumea in cur ca sa fii mereu de partea castigatoare dar nu ti-a iesit de fiecare data
 

DeletedUser16737

Guest
Inca o data felicitari celor din demos si imi cer scuze ca am injurat famiile si sa ne auzim cu bine.
Gucci tu sugi pula si cand mai esti sunat mai da-o pe sorta la telefon
 

DeletedUser16825

Guest
Bravo felicitari pentru lume dar nu ati castigat-o ca ati fost voi wow mai mult cu ajutorul nostru din cauza certurilor dintre noi.
Asa imi cer scuze celor carora le-am injurat famiile asta ca sa nu ziceti ca sunt super bulangiu si capone ai ub pe wapp stii ce ramane de facut cand am vb sa-mi zici cine era x ala

Taticule, tu nu intelegi un lucru.. nu facem lucrurile cand vrei tu.. eu ti-am propus, ai terminat cu tipicul : s-o fut pe sorta.

Iar prin asta nu poti spune ca ti-ai cerut scuze, vrei sa vezi cum se cer niste scuze adevarate?

Uite asa : Imi cer scuze mai ursulet ca m-am legat de parintele tau, dar tu singur ti-ai cautat-o cu mine pe motiv ca te injura-u altii. Nu am vrut sa se ajunga aici, ca sa nu mai spun ca esti prima persoana care ma facut sa reactioneaz asa pe extern.. dar poate acum ai reusit si tu sa intelegi cum e cand cineva se leaga de ceva/cineva la care tu tii foarte, foarte mult!

Incearca sa iei asta ca pe o lectie de viata, sa nu te mai apuci sa jignesti gratuit.. se pot purta discutii si discutii civilizate....

Uite, inca minti : Citez : Au castigat pt ca au fost mai puternici psihici decat noi, au fost mai echipa decat noi.. si ma opresc aici.

Felicitari inca odata lui Dionisos.
smiley_emoticons_bussi2.gif
 

DeletedUser16785

Guest
.Gucci cum pe lumea noua te-ai bucurat ca a intrat un hibrid dintre wild si demos pe mare cu mine si ai dat mesaj unuia de acolo sau global in alianta ca sa ma bata pe mine la fel de bine puteai sa fii tu in locul lor stiind unde vom intra dar na mereu ai fugit de lupta si ai pupat lumea in cur ca sa fii mereu de partea castigatoare dar nu ti-a iesit de fiecare data

Lumea noua e lumea Angelsului cred . nu prea sunt asa mai proiecte .

Felicitarii ca ati avut nervi de otel si ati rezistat fake urilor ...pacat sa sa jucat cu fake uri .... pacat de stergeri , aveati si voi o sansa la castigarea lumi cred .... dar Demosul au avut nervi mai caliti !
Ca fost jucator din Demos ma bucur pt voi , jos palaria .
 

DeletedUser16737

Guest
Ultima parte da este adevarata cand v-am calarit nu ati renuntat si v-ati tinut tare psihic,grepolisul acum nu mai este la nivel de "skill" ci de nivel psihologic unde acum ati avut de castigat, pe o alta lume poate ne vom mai intalni cele 2 tabere si vom juca iarasi una vs cealalta :) desi s-au aruncat fake-uri,injuraturi etc mie mi-a placut :) a fost o lume interesanta de la inceput pana acum si o sa ramana interesanta pana la minuni pentru ca vom ramane cativa jucatori sa jucam din placere si sa nu lasam lumea chiar moarta cum au fost altele sa incercam sa mai punem sangele in vene :) stii ca nu ma pricep la scuze cu greu am zis ce am zis mai devreme=))).Imi place sa-i zic hibrid deoarece wild este o alianta diferita si demos alta pentru ca si la voi sunt jucatori din mantele rosii friends spartans etc etc dar sunteti demos asa si ei sunt wild :)
 

DeletedUser10166

Guest
Si pentru mine a fost prima data cand am scris mai mult de o postare pe extern... Rage a fost primul jucator de grepolis care m-a facut sa reactionez... ar trebui sa-i de de gandit ca a facut pe cel mai calm grpolitan sa-l faca sa reactioneze :)))
Si din pacate mai si sustine ca e constantean... Astfel ca pe aceasta cale imi cer scuze in numele constantenilor... Acest om nu e reprezentativ pentru Constanta, care e cel mai cosmopolit si tolerant oras din tara... El e doar exceptia care confirma regula...
 

DeletedUser16737

Guest
=)))) esti exemplu de constantean cuminte si pacifist=))))
 

DeletedUser16785

Guest
Nu exista hibrid intre wild si demos... daca ai fi jucator cu experienta, ai sti ca wilde e o aripa a demos-ului rupta la un moment dat de trila...
In mare parte ai dreptate Adi cam 40% din noi am activat in Demos inclusiv eu am fost lider in Demos dar nu aripa :)))) . Suntem o familie (jucatori) adunata din mai multe aliante puternice care activeaza sau nu mai activeaza gen Demos , Piratii ,Friends ,Cainii , Clan s.a .
Chiar vorbeam acum o ora cu Capone ca pe asediu de 2-3 ani Doar Demos si Wild castiga lumii :))) .
Na desigur exista si intelegerea dintre mn si Capone ca unde activati voi sa nu ne bagam noi si invers datorita jucatorilor ce activeaza in ambele grupuri.
 

DeletedUser10166

Guest
Ultima parte da este adevarata cand v-am calarit nu ati renuntat si v-ati tinut tare psihic,grepolisul acum nu mai este la nivel de "skill" ci de nivel psihologic unde acum ati avut de castigat, pe o alta lume poate ne vom mai intalni cele 2 tabere si vom juca iarasi una vs cealalta :) desi s-au aruncat fake-uri,injuraturi etc mie mi-a placut :) a fost o lume interesanta de la inceput pana acum si o sa ramana interesanta pana la minuni pentru ca vom ramane cativa jucatori sa jucam din placere si sa nu lasam lumea chiar moarta cum au fost altele sa incercam sa mai punem sangele in vene :) stii ca nu ma pricep la scuze cu greu am zis ce am zis mai devreme=))).Imi place sa-i zic hibrid deoarece wild este o alianta diferita si demos alta pentru ca si la voi sunt jucatori din mantele rosii friends spartans etc etc dar sunteti demos asa si ei sunt wild :)


Hopa... stii de mantale? pai daca e asa... si friends si demos, au rezultat de fapt in urma scindarii mantalelor... de atunci au fost tot felul de amestecaturi, fuziuni, scindari, etc....
Asta ti-o spune un jucator care nu s-a plimbat... Mi-am facut prieteni in Mantale, si cu ei am continuat apoi si in Demos... niciodata nu am mai jucat in alta alianta...
 
Sus