LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16737

Guest
Veniti ca turmele de oi ca niciunul parte-n parte nu are sanse=)))))))
 

DeletedUser16831

Guest
Ai prins wi-fi in pom ma?
Ai prins glas? Pai degeaba vine lumea in ct-a, ca tu cauti o gaura de sobolan, ceea ce esti deja.. si te ascunzi in ea pe tot parcursul verii, sobolanul societatii, pachet de unt ce esti
 

DeletedUser16831

Guest
Ba prostule.. si cacat de ieseai.. sa mor eu de nu erai mai apreciat..
 

DeletedUser16839

Guest
îmi pare rău să vă anunț pe toți colegii mei din demos, dar după cum spune și domnul moderator, trofeul este al meu!
 

Atașamente

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    100,5 KB · Vizualizări: 28

DeletedUser16839

Guest
hai bă că glumeam, una peste alta, tot cu frații mei îl împart!
 

DeletedUser16825

Guest
Bai ursulet, am auzit ca tactu-i mort.. insa eu nu prea pun baza asa mare.. dar daca asa e, iti mai dau inca odata cuvantul meu, ca daca ajung la C-ta o sa ma duci tu singurel la mormantul lui, nu de alta, dar vreau sa ma cac pe el pt fiecare injuratura la adresa lu sora mea, pisa m as si pe tine, si pe vagaboanta aia de ma-ta dar si pe mormantu' lu tactu pana il transform in jacuzzi. Nu de alta, dar sa se simta si mortu bine... ca probabil se rascoleste omu in pamant cand vede la ce specimen a dat nastere si cum fosta lui, se fute pe chistoace, fmm de ornitoring
 

DeletedUser16826

Guest
Draga Ragae...sau cum Dumnezeu te-o chema...asta daca specia ta poate fi numita sau denumita in vreun fel,
...bun, vad ca am devenit intimi, imi spui pe nume, nu-mi amintesc daca am avut ocazia sa socializam sau macar sa ne intersectam, pe joc sau in real, oricum, am verificat talpa pantofilor, nici macar lipt de toc nu esti...asa ca, ma indoiesc sa fi avut nefericita inspiratie sa ma salut cu tine, nu mai vorbesc de o potentiala prezentare astfel ca tu sa-ti permiti sa-mi scrijelesti numele pe buda asta de forum. Daca e sa vorbesc de calificarea ta in materie de "prostie", da...posibil sa fiu "proasta", depinde cu cine ma compari, daca faci referire la persoana ta, exclus sa poti face comparatie, tu esti o amarata de rama decapitata, bine...un fel de eroare genetica (stii ca se mai intampla accidente si Dumnezeu uita sa curme suverinta erorilor), deci, sezi bland, n-am nicio sansa sa-ti ating pertformanta in domeniul asta! Inainte sa ma gandesc la "rama", ma gandeam ca esti doar un amarat de onanist, clar, NU!...mah, astia au ce freca, in cazul tau...:)))))))
Dupa cum vezi, nici Tazmania si nici eu, nu ne facem conturi secrete, suntem 'disponibili oricand la o intalnire fata in fata :))))))...daca ai avea fata, sigur n-ai...bine ca n-ai,chiar ma bucur ca stai dupa un monitor si nu ulmbli liber pe strazi!
Urmatorul paragraf, si cu asta promit sa fie ultima scrijelire pe peretii budei, este destinat exceptionalului staff grepolian, cu precadere domnului Zeuxis (parca Bogdan, nu!?), care tolereaza buda asta de forum (app. Bogdane, fetele tale au acces aici, sper ca nu, ar fi pacat de inocenta lor!), pai mai domnilor admini, voi cei care va deranjati de "oameni si soareci" sau de "gogoasa...esti obo", mai baieti si fete, nu credeti ca ar fi cazul sa luati periuta de dinti si sa treceti sa faceti putina reciclare in buda asta, apoi sa ne moderati numele satelor (care fie vorba intre noi, zamo, e "usor" tendentios)?????

Ahhh, ete ca ti-am gasit si tie o utilitate, bah...chiar esti bun pentru masa de seara a lui Benoit....carasul auriu de care-ti povestea Taz :))))))) cred ca-i singura fiinta care te "haleste" :)))))
 

DeletedUser16737

Guest
DACA ATI AJUNS SA INJURATI UN MORT SUNTETI PREA INAPTI BA PREA TERMINATI SI PRAJITI SPALATI-VA PE CAP CU GREPOLISUL DAR RESPECTATI-VA PE VOI CA OAMENI,DACA O SA VA MANDRITI CU ASTA SA VA FIE RUSINE SI TU CAPONE CU ASTA CHIAR CA AI TERMINAT-O CU MINE,TI-AI ALES CEL MAI MARE DUSMAN POSIBIL IN VIATA ASTA SI VEZI CA DUMNEZEU ESTE SI SUS SI VEDE CE AI PUTUT SCRIE MAI DEVREME SI ORICE TI SE VA INTAMPLA RAU SA TE GANDESTI PRIMA DATA LA MINE
 

DeletedUser16825

Guest
Atat poti ba terminatule sa injuri un mort si sa comentezi dupa un pc?SA TE FEREASCA DUMNEZEU SA TRAIASCA SORTA LA VARSTA EI MOARTEA UNUI PARINTE CA SI MINE SI CUM ITI POATE AFECTA TOATA VIATA DAR CE SA GANDESTI BA TU CA LA TINE TOTI NEURONII SUNT MORTI SI DOAR ATAT POTI.SA-TI MOARA PARINTI SI TOATA FAMILIA SA STII PRIN CE TRECE UN OM CAND II MOARE UN PARINTE,UN PRIETEN BUN CA SA SIMTI ACEIASI DURERE IN SUFLET.TERMINATULE AJUNGI SA FACI DASTEA PENTRU UN JOC,LA VARA CHIAR SA TRECI PRIN CTA CUM ZICEAI TU SA-TI RUP CAPUL ALA SI SA TE INGROP IN ACELASI CIMITIR CU TATA BA JEGOSULE

Ma pis pe tine, pe ma-ta dar si inca odata pe mormantul lu tactu, iar in lipsa de neuroni, am destul sa va fac baie la toti 3 odata, ma rog.. intai tie lu ma-ta, tactu ramane la urma.

Ba, mai stii ceva ? Sper sa moara si ma-ta ma, busita de vreun tir, troleu, etc..

Chiar vreau sa ma ''ingropi langa tactu'' ca sa ma pot pisa direct pe el, il mai incalzesc putin ca la ce frig e afara, are nevoie terminatule

Per total ma doare-n pl de durerea ta ma, sper sa i se intample si lu ma-ta la fel!
 

DeletedUser16831

Guest
DACA ATI AJUNS SA INJURATI UN MORT SUNTETI PREA INAPTI BA PREA TERMINATI SI PRAJITI SPALATI-VA PE CAP CU GREPOLISUL DAR RESPECTATI-VA PE VOI CA OAMENI,DACA O SA VA MANDRITI CU ASTA SA VA FIE RUSINE SI TU CAPONE CU ASTA CHIAR CA AI TERMINAT-O CU MINE,TI-AI ALES CEL MAI MARE DUSMAN POSIBIL IN VIATA ASTA SI VEZI CA DUMNEZEU ESTE SI SUS SI VEDE CE AI PUTUT SCRIE MAI DEVREME SI ORICE TI SE VA INTAMPLA RAU SA TE GANDESTI PRIMA DATA LA MINE
Totul a inceput de la tine ca te legi de sor-sa, daca-ti vedeai de treaba, nu se ajungea aici, invata sa traiesti intr-o societate.. ca un om, nu ca un sobolan, comporta-te frumos.. si o sa ai multe de castigat.. dar tu ca esti sobolan si vorbesti urat, poftim ce primesti in schimb
Eu iti sugerez sa lasi grepolisul.. ocupa-te de viata personala, ai nevoie :)
 

DeletedUser16825

Guest
DACA ATI AJUNS SA INJURATI UN MORT SUNTETI PREA INAPTI BA PREA TERMINATI SI PRAJITI SPALATI-VA PE CAP CU GREPOLISUL DAR RESPECTATI-VA PE VOI CA OAMENI,DACA O SA VA MANDRITI CU ASTA SA VA FIE RUSINE SI TU CAPONE CU ASTA CHIAR CA AI TERMINAT-O CU MINE,TI-AI ALES CEL MAI MARE DUSMAN POSIBIL IN VIATA ASTA SI VEZI CA DUMNEZEU ESTE SI SUS SI VEDE CE AI PUTUT SCRIE MAI DEVREME SI ORICE TI SE VA INTAMPLA RAU SA TE GANDESTI PRIMA DATA LA MINE

Pai eu am deja un mort ma, astept sa vad daca o sa reuseasca ma-ta sa-l trezeasca, si pe-al meu, dar si pe a lu tata!

Eh, uite de aia nu mai pot eu.. ca a vazut D-zeu.. iti dai seama? Iti mai dau inca o muie si tie, si-un pisat ca sa-i creasca mai repede florile de pe mormant lu tactu.
 

DeletedUser16737

Guest
Tu muie imi vei da cand vei veni in viata reala f2f si-mi vei zice la fel atunci o sa-mi dai muie pana atunci mandreste-te cu ce ai zis
 

DeletedUser16839

Guest
Tu muie imi vei da cand vei veni in viata reala f2f si-mi vei zice la fel atunci o sa-mi dai muie pana atunci mandreste-te cu ce ai zis


că până atunci îți dau eu muie ahahahahaha

edit: n-o uit nici pe tanti mariana stai liniștit
 

DeletedUser16825

Guest
Pai poate reusesc sa ajung in vara, te anunt baga ti as pula-n gura de maimuta.

Bai prostule, mie nu mi sta in caracter sa ma cobor la un nivel de genul, dar daca ti-o tot cauti, ti-o dau, mai du-te-n mortii tai de avorton .

Am mai avut intepaturi de-a lungul timpului cu multi oameni, inclusiv cu Versacu ( pe care toti il stiu pt celebrul mod in care vorbea) dar nici macar ala nu s-a legat de sora mea, si vii tu, mai avorton facut din laba si te legi de sora mea continuu?

Dupa ultima discutie, am crezut ca ai inteles ca tre sa ne purtam totusi un respect, ti-am aratat de cateva ori ca n-am chef sa intru intr-o mizerie de genu, dar tu vi sa-ti bagi pl in sora mea din nou, doar pt simplu fapt ca altu are cont cu numele lu vagaboanta aia de ma-ta? Fmm tai de lake
 

DeletedUser16830

Guest
Gata puisorilor ? Ati spart toata usoarele , ati spart toate biremele , acum va faceti fantome ?

Tugurineee , Dintisor , Dracule ? Rageee , unde sunteti ma ? Iarasi a batut Demos ? Pai ce facem ma aici , noi nu stim sa jucam ? Noi dam fake-uri ?

Ati stat in 54 si nu v-ati gandit la cei din 55 tugurinilor si cand ne-am pus noi pe treaba gata , fantome ? NICI MACAR O LUNA N-ATI REZISTAT MA !

PATETICILOR!
 

DeletedUser16759

Guest
Unde-s zeii ? Unde-s vedetele ? :))
4dfc8ace9f

1faf5b6494
 
Sus