Legend Of Gamma

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început

DeletedUser

Guest
...Nu venim pe astfel de lumi...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De cand imi doream o asemenea lume...:">...cand se inchid inregistrarile???
0002031F.gif
 

DeletedUser

Guest
Lumea nici nu s-a deschis si tuu deja intrebi cand se inchide pt. inregistrare?:p
 

DeletedUser

Guest
Lumea asta se va inchide cel mai greu. Si stiti de ce?
Este ca bancile elvetiene.
Chiar si luptatorii din Legiunea Franceza -adica mai aventurieri si cu adrenalina-n urechi- isi doresc un cont gras si sigur in bancile elvetiene.
 

DeletedUser9489

Guest
Prima lume fara cuceriri a fost lansata in Germania, de7, prin 2010. Nici acum nu s-a inchis
 

DeletedUser

Guest
Stiu,dureaza foarte mult sa se inchida...
PS:Stie cnv cum o castigi?
 

DeletedUser

Guest
O sa fie castigata la un moment dat dupa ce spunea grepolis united ca anul acesta se va implementa un nou sistem de cucerire a unei lumi insa ma opresc aici....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Oricum nu prea intelegi tu nimik...
In grepolis united se spunea ca se va schimba sistemul de cucerire a unei lumi da tu nu te uiti...
 

Mr Jack

Super Moderator
Planurile pentru lumea Hyperborea sunt prezentate destul de clar in proiectul Grepolis United

"Hiperborea transfer
Jucătorii care au fost învinși într-o lume de joc comună, vor avea opțiunea de a transfera o copie a ultimului oraș cucerit pe Hiperborea. Acest lucru va da posibilitatea noilor jucatori de a cunoaște jocul, într-un mediu mai puțin dur."
 

DeletedUser9247

Guest
Stiam asta , dar el spunea ca se vor introduce si minunile , dupa ce se vor face schimbari , pe Hiperborea.
 

DeletedUser

Guest
Oricum nu prea intelegi tu nimik...
In grepolis united se spunea ca se va schimba sistemul de cucerire a unei lumi da tu nu te uiti...

mai da-o draq,mai "cel istet",ori nu pricep eu ceea ce a si raspuns Jack ori limba romana e diferita in cazul nostru!
000206BD.gif
Planurile pentru lumea Hyperborea sunt prezentate destul de clar in proiectul Grepolis United

"Hiperborea transfer
Jucătorii care au fost învinși într-o lume de joc comună, vor avea opțiunea de a transfera o copie a ultimului oraș cucerit pe Hiperborea. Acest lucru va da posibilitatea noilor jucatori de a cunoaște jocul, într-un mediu mai puțin dur."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In lumea hiperborea se va introduce un sistem de cucerire a lumi,
Dovada:apare la hall of fame ca invingatoru lumii,stapanu lumii,
La achille nu apare pt ca nu poate fi castigata....
Daca nu putea fi castigata era trecuta lume pasnica si era ca achile(lume a eroilor) fara invingator/stapan:)...
Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imi vine sa te bat,din cauza ta am reusit sa citesc tot ce se cheama Grepolis United pe UK forum si US forum.....cred ca visezi sau esti Nostradamus!
Mai mult ,discutiile ce privesc aceasta implementare sunt aproape inexistente pe aceste forumuri,mare interes LOL,...iar la US. super tare ,aia care s-au nascut ca si natiune acum 600 de ani,discuta,de fapt singurele discutii sunt ca noi europenii nu vorbim engleza astrfel incat sa o inteleaga si ei :-/
Din toti prezenti la discutia de acolo,si nu sunt prea multi in comparatie cu .ro,doar 1 norvegian si un francez au inteles ce s-a discutat in acel interviul cu headINNO!
ce sa spun ,am ramas un pic surprins de lipsa de interes pana si pe UK .grepolis
Deci "cel istet",:),ce practici magia neagra sau cea alba??MAre atentie ca in Romania mai nou se pedepseste;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In lumea hiperborea se va introduce un sistem de cucerire a lumi,
Dovada:apare la hall of fame ca invingatoru lumii,stapanu lumii,
La achille nu apare pt ca nu poate fi castigata....
Daca nu putea fi castigata era trecuta lume pasnica si era ca achile(lume a eroilor) fara invingator/stapan:)...
Multumesc.

Lumiile sunt grupate in 2 categorii. Lumiile de razboinici (warrior world) si cele ale "eroilor" (heroes world). Hyperborea e o lume normala cu(,) cucerirea interzisa, de aceea apare in Hall of fame ca orice alta lume normala.
 
Sus