Lambda se apropie ( PRIVITI !!! )

  • Autor subiect klaus ionita
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Uitati , intrati pe Sistemul de Suport al acestui joc , si cand alegeti o lume , o sa va apara LAMBDA !!
Asta inseamna ca va aparea intr-un timp , mai apropiat !!
Ceea ce este bine :D.
lambdam.png
( Asa apare mereu cu o sapt max 2 inainte sa se deschida lumea pe Sistemul de support )

Link : http://support.innogames.de/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Abia astept sa implinesc o veche profetie: Un mare imparat va cuceri lumea atunci cand soarele va degera de frig si luna va tremura de caldura ziua pe plaja . Este destul de elocvent ca profetia asta ma priveste pe mine. La ce va ganditi cand vedeti asa nick impunator? Nu va ganditi la un mare imparat?
 

DeletedUser

Guest
ce sunteti asa entuziasmati?ati ratat startul pe kappa?
 

DeletedUser

Guest
Mai degrabă s-au lăsat ... probleme personale, viața reală etc. N-ar zice unul că a ajuns la margine pe bune :)
 

DeletedUser

Guest
Mai degrabă s-au lăsat ... probleme personale, viața reală etc. N-ar zice unul că a ajuns la margine pe bune :)
Nu neaparat .. daca vrei sa zici de ce am ajuns la margine ( Sunt Shoow pe kappa ) poti sa-l intrebi pe seby5 ca am cedat orasul de mult timp , numai ca nimeni nu vroia sa-l ia .
si , este vara .. o sa fie un joc mult mai activ fata de cel cand lumea este la servici , scoala , etc .
 

DeletedUser

Guest
eu n-am intrat pe kappa, ca stim noi cine a vrut sa joace si sa nu o mai modereze si-acum ma baga la "probleme personale"!!!
Silviuleeeeeee!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus