La revedere zeta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
vechi si noi de pe ZETA............"To be, or not to be"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cum e posibil ca cei adminii sa blocheze o alianta intreaga, si tocmai pe cea care o sa faca cele 7 minuni, pe langa astea blocheaza playerii aliantei iar toti playerii pot fi atacati in ciuda faptului ca sunt blocati, inca odata adminii adminii au demonstrat ca nu " favorizeaza" un player sau o alianta

Rusine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
serios?:))) e o veste asa buna...asa va trebuie daca nu jucati corect;)
 

DeletedUser

Guest
tu vorbesti de jucat corect, daca as fi in locul tau as tace din gura
 

DeletedUser7210

Guest
eu? eu am contul din 2010 si pana acum am primit doar un advertisement,pt ca unul din acesta alianta care e acum pe primul loc (zeta) a mintit cu nonsalanta admini...dar pana la urma a recunoscut;) poate sa confirme oricine n-am nimic de ascuns;) ma bucur mult ca admini si-au facut treaba si ii felicit:p...personal am auzit chiar de la jucatorii de pe aceasta lume ca foloseau programe care ii ajuta sa trimita resurse la minuni...poate imi spui cine esti:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
hai sa nu vorbim de cat de corect esti tu, tu ai jucat pe un singur cont din 2010 :)) Daca as fi avut 10 ani si nu as fi stiut despre ce vorbesc posibil ca mai fi pacalit cu postarea de mai sus. Unde iti este prietenul tau mario care este la fel de corect ca si tine
 

DeletedUser6873

Guest
Cum e posibil ca cei adminii sa blocheze o alianta intreaga, si tocmai pe cea care o sa faca cele 7 minuni, pe langa astea blocheaza playerii aliantei iar toti playerii pot fi atacati in ciuda faptului ca sunt blocati, inca odata adminii adminii au demonstrat ca nu " favorizeaza" un player sau o alianta

Rusine



Ati luat ban? Vai cat ma bucur:">


Si daca am jucat pe mai multe conturi te oftici? Te roade , nu?:)



Ca si pura curiozitate , ne spun cine esti domnu? Sau preferi sa ramai in spatele anonimatului?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu are de ce sa ma roada ignoranta unora
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
hai sa nu vorbim de cat de corect esti tu, tu ai jucat pe un singur cont din 2010 :)) Daca as fi avut 10 ani si nu as fi stiut despre ce vorbesc posibil ca mai fi pacalit cu postarea de mai sus. Unde iti este prietenul tau mario care este la fel de corect ca si tine
broo unde erai cand tipam pe extern ca admini sa implementeze pedepse mult mai mari??? serios acum,vb prostii...habar n-ai...mario? fiecare dintre e responsabil de toate actiunile pe care le face...cu toate ca il cunosc pe mario,e problema lui ce face...cat de corect joaca...esti asa penibil cand imi pui mie in spate greselile altora...
 

DeletedUser6873

Guest
Nu are de ce sa ma roada incompetenta si prostia unora



Ma bucur pentru tine . Insa tu precum multi altii din perle vorbiti sa nu adormiti. Daca nu stiti care au fost imprejurarile atunci , ti-as recomanda sa taci. Ai aparut si tu la sfarsitul lumi si esti tare in clanta. Ciocul mic si joc de glenze , cel mai bun sa castige.


Spor.
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca tu duci lipsa de atentie, de aceea stai toata ziua pe forumul asta, astepti sa mai posteze cineva ceva sa te mai bagi si tu in seama, l-ai sunat pe hipe sa iti dea si contul lui poate asa aveti o sansa impotriva perlelor
 

DeletedUser

Guest
Cum e posibil ca cei adminii sa blocheze o alianta intreaga, si tocmai pe cea care o sa faca cele 7 minuni, pe langa astea blocheaza playerii aliantei iar toti playerii pot fi atacati in ciuda faptului ca sunt blocati, inca odata adminii adminii au demonstrat ca nu " favorizeaza" un player sau o alianta

Rusine


Daca ai dovezi care sa ateste ceea ce spui tu aici, le prezinti pe Sistemul Intern de Suport si vinovatii vor fi trasi la raspundere.
 

DeletedUser

Guest
Daca s-a aplicat o sanctiune unui jucator sau unui grup de jucatori, aceasta nu a fost data pe nedrept, de asta poti fi sigur iar cei in cauza pot cere explicatii referitoare la pedeapsa primita prin Sistemul de Suport. Daca se dovedeste ca sanctiunea este nefondata, se va actiona in consecinta.

Insa pana lucrurile se vor lamuri, te-as ruga sa pastrezi aceste banuieli precum ca "adminii favorizeaza" pentru tine si le faci publice doar cand ai dovezi clare.
 

DeletedUser

Guest
te rugam AncaBoghian..stim bine teoria si stim la fel de bine ca practica va omoara. dar sa trecem peste asta, imi spuneti si mie ce alianta e blocata ca nu prea m-am prins?
 

DeletedUser

Guest
Ma bucur pentru tine . Insa tu precum multi altii din perle vorbiti sa nu adormiti. Daca nu stiti care au fost imprejurarile atunci , ti-as recomanda sa taci. Ai aparut si tu la sfarsitul lumi si esti tare in clanta. Ciocul mic si joc de glenze , cel mai bun sa castige.


Spor.
cum sa nu mario, la fel de corecti ca la "concursul castigat de tine" unde s-au incalcat proprile reguli:)..........dar de fapt nu ma mira, cand cei din staff sunt alesi dintre jucatori banati , care au incalcat regulamentul.......................nu stiu de ce sunt visatoare:))
 

DeletedUser

Guest
Unde-i legatura intre mar si para?

Aveti un regulament de joc ce e usor de respectat, sunteti rugati sa o faceti. Daca nu puteti, ultima scuza e "da' si ala" sau "da' atunci.. " mai ales cand sunt diferente de la cer la pamant intre cele doua situatii.

Invatati macar sa va asumati raspunderea. Si cu asta subiectul e inchis (sunteti totusi bineveniti sa deschideti un altul in care chiar sa se discute depsre lumea Zeta, trecutul ei, inchiderea ei si sa va luati ramas bun).
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus