Judecator

RANINAGHI

Membru
Eu propun ca in alianta sa se puna un nou drept!
Dreptul de judecator - care sa aiba putere maxima ca si intemeietorul dar sa aiba is un drept de imunitate pruin care sa nu poata fi dta afara sau sa ramana fara drept (pt a pute adecide cum crede ca e bine)
Si sa fie limitat la maxim 5 judecatori pt 1 alianta ca sa aiba majoritatea!
Asta ar putea sa calmeze disputele dintre lideri care nu se pot intelege pe seama unor lucruri!
 

DeletedUser

Guest
... inca o perla la care am avut ce rade :))

Bai dar drept de Dumnezeu nu vrei?! Asta in caz ca nu se inteleg judecatorii intre ei ... :))))
 

DeletedUser9105

Guest
Nu isi are rostul. Acelasi lucru il poate face si intemeietorul.
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca de acum sa dam propuneri bune nu sa scriem un mesaj doar ca sa spune lumea ca ai scris
 

DeletedUser

Guest
Bai oameni buni ganditi inainte de a tasta!
Daca aveti ceva inpartasiti cu 10-20 membri din joc si apoi postati nu va faceti de ras pe forum ca sa atrageti atentie in joc!
 

DeletedUser7215

Guest
Eu propun ca in alianta sa se puna un nou drept!
Dreptul de judecator - care sa aiba putere maxima ca si intemeietorul dar sa aiba is un drept de imunitate pruin care sa nu poata fi dta afara sau sa ramana fara drept (pt a pute adecide cum crede ca e bine)
Si sa fie limitat la maxim 5 judecatori pt 1 alianta ca sa aiba majoritatea!
Asta ar putea sa calmeze disputele dintre lideri care nu se pot intelege pe seama unor lucruri!
RANINAGHI am tot respectul pentru tine ca jucator dar nu suntem in viata de zi cu zi sa avem judecatori,procurori,avocati si ale prostii ,in anul asta care deabia ce a inceput am vazut cele mai haioase propuneri.
Ma gandesc atunci cate propuneri de genu asta ori sa mai fie pana la sfarsitul anului.
 

DeletedUser245

Guest
Eu propun ca in alianta sa se puna un nou drept!
Dreptul de judecator - care sa aiba putere maxima ca si intemeietorul dar sa aiba is un drept de imunitate pruin care sa nu poata fi dta afara sau sa ramana fara drept...
- deci o functie mai mare decat a intemeietorului, deoarece are deja un drept in plus/ unde mai pui ca nu il poate retrage nimeni !
sa fie limitat la maxim 5 judecatori pt 1 alianta ca sa aiba majoritatea!
Cu 5 ""de-al'de'dastia"" nu mai este nevoie nici de intemeietori, nici de lideri !!!
---
Bugsy Siegel a spus:
Bai dar drept de Dumnezeu nu vrei?! Asta in caz ca nu se inteleg judecatorii intre ei ...
+10 este o propunere buna Bugsy!
 

DeletedUser

Guest
RANINAGHI n-ai vrea drept de farmacist adica la grepolis sa se introduca farmaci si cand vin luptatori., sa-i insanatosesti=))sa avem farmaci Catena si in loc de sloganul lor"Farmacia inimi Catena" sa zicem "Farmacia spartanilor din Atena"(=)):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7215

Guest
Da cum sa nu dreptul de presedinte mai lipseste si parlamentul si gata ne jucam cu o tara virtuala cam ceea ce fac politicieni tari.
 
Sus