Jucatorul Lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Poll-ul privind "Jucatorul Lunii" mi-se pare unul dintre cele mai competitive poll-uri.
Sunt un al doilea jucator pe un cont administrat pe lumea Ahilles si doresc mentinerea acestui poll cat de mult este posibil pe lumea eroilor(doar este o lume mai aparte decat celelalte lumii).
As dorii daca imi permiteti sa fac o mica sugestite referitor la premiul oferit(frumoasa medalie).Mai exact as dorii sa apara gravat pe medalie si numele aliantei din care face parte respectivul jucator.

De ce spun asta?Pentru ca jucatorul castigator al lunii in cauza,fara voturile intregului grup din care face parte nu ar putea iesi castigator.De aceeia cred de cuviinta ca si votantii trebuie sa apara pe undeva,ei sunt sustinatorii jucatorului.
In felul acesta va ramane definitivat si grupul de jucatori care contribuie la castigarea medaliei.
Jucatorul ramane cu medalia insa grupul apartinator se pierde.Cred ca va spori oarecum,competivitatea intre aliante.
Fiecare vrea ca numele aliantei sale sa ajunga cat mai sus si sa fie cat mai longeviv in istoria grepolisului.

Felicitari inca odata pentru "Jucatorul Lunii" . Cea mai tare chestie pe forum.Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus