Jucatorul lunii iulie 2012 -vot

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

Votul meu pentru luna iulie merge la:

  • mikero

    Voturi: 43 58,9%
  • bubulica1

    Voturi: 28 38,4%
  • bia08

    Voturi: 0 0,0%
  • blindlove641

    Voturi: 2 2,7%

  • Total votanți
    73
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
JUCATORUL LUNII PE LUMEA EROILOR - ACHILLES
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~​


Dragi jucători, lunar, aveți posibilitatea să alegeți persoana pe care o considerați ca fiind potrivită să primească titlul de
Jucatorul lunii


***
(Termen 01-05 august 2012)



Propunerile voastre pentru luna iulie pe lumea Achilles sunt:

1.mikero
2.bubulica1
3.bia08
4.blindlove641




Sunteți invitați să votați!


***

Regulamentul concursului​

- Au drept de vot doar jucătorii activi ai lumii (dețin minim 3 polisuri)
- Este interzis unui jucător să se voteze singur
- Se declară câștigător (câștigători, în caz de egalitate) jucătorul/jucătorii care au obținut cel mai mare punctaj


Premiu :
- Titlu special pe forum și 100 puncte de reputație;




Câștigător al titlului de "Personalitatea lunii iulie" este mikero
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
00020472.gif
...na JDI.....o sa va dau emotii.......
0002020D.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cu toate ca nu activez pe aceasta lume,imi permit totusi sa comentez un aspect...concursul se numeste "Jucatorul lunii" ...acum sunt si eu curios..ce a realizat bubulica1?? din ce vad pe grepostats, cuceriri nu prea...atac/aparare slab...mai bine o terminati cu concursurile in genul asta...si ca sa dau un exemplu,un jucator care a realizat ceva luna asta a fost Sporoski...bafta la votat...si cel mai "bun" sa castige
 

DeletedUser1411

Guest
Este un foarte bun sfatuitor..(intr-ale grepolisului..evident)
Numai cine nu joaca cu el..poate sa vorbeasca aiureli!
 

DeletedUser

Guest
pai concursul se numeste "Jucatorul lunii" ,nu "sfatuitorul lunii"...
 

DeletedUser7851

Guest
cu toate ca nu activez pe aceasta lume,imi permit totusi sa comentez un aspect...concursul se numeste "Jucatorul lunii" ...acum sunt si eu curios..ce a realizat bubulica1?? din ce vad pe grepostats, cuceriri nu prea...atac/aparare slab...mai bine o terminati cu concursurile in genul asta...si ca sa dau un exemplu,un jucator care a realizat ceva luna asta a fost Sporoski...bafta la votat...si cel mai "bun" sa castige
partial, de acord cu tine, eu il cunosc de pe alfa si stiu ce jucator de top este, dar eu nu pot propune, nu pot vota
de ce nu l-a propus nimeni din alianta lui?
 

DeletedUser

Guest
cu toate ca nu activez pe aceasta lume,imi permit totusi sa comentez un aspect...concursul se numeste "Jucatorul lunii" ...acum sunt si eu curios..ce a realizat bubulica1?? din ce vad pe grepostats, cuceriri nu prea...atac/aparare slab...mai bine o terminati cu concursurile in genul asta...si ca sa dau un exemplu,un jucator care a realizat ceva luna asta a fost Sporoski...bafta la votat...si cel mai "bun" sa castige

Aaaa..domnu' laur....sa n-e fie cu scuze ....dar e fara vina;)
Cum sa iti spun ..eu am fost o victima colaterala,mai precis cei din JDI au ales ca strategie pentru a se desfasura concursul,sa propuna o "victima'..intelegi....ai sa observi ca am fost propus de unul din "capul rautatilor":D
Continuarea ..e cam urmatoarea ...am contestat decizia dar e ca la olimpiada,te fura arbitrii..:p.si iaca am fost in propuneriB-)
Cat despre faptul ca un jucator trebuie sa faca ceva ...mmmmmm..poate am jucat septicul...tot am facut ceva!!:D..
 

DeletedUser

Guest
00020472.gif
...na JDI.....o sa va dau emotii.......
0002020D.gif

Am zis sa numai postam,sa nu ne mai implicam,sa stam cuminti si sa privim,cel mai destept cedeaza pan` la urma.Initial voiam sa renuntam si la acest poll(implicit la interviu,care oricum vad numai pe sectiunea Ahilles nu poate functiona) ca motive avem destule.
Parca pana acum o saptamana erai impotriva poll-ului,acum vrei sa "iesim la dans" ,crezi ca-si are rostul? Fara intepaturi nu putem discuta,rautatea maxima pe aici,nici macar nu am fost noi care incepem discutiile si scandalul.Macar atata lucru imi doresc sa se observe.
Doar ca nu puteam sa stam cu mainile in san cand am fost atacati,jigniti,injositi in nenumarate randuri.
Nici pana acum nu mi-am dat seama de ce JDI(o alianta destul de activa),este atat de urata de voi....

Ne mai gandim daca iesim la dans,renuntam sau ignoram. Felicitari pentru pozitia in poll.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E..eeee iata cavaleria grea...
Scuza-ma un pic ..tre sa raspund...@ fantotzy.....vine valul si-ti ia calul :)
Nu iti bate capul cu mine ...ca nu merita ..efortul...sau ma rog m-a scutesti pe mine de anumite treburi;)

Deci cum spuneam domnu'...nu;s de ce dar tu intelegi pe dos ..eu am cerut sa va implicati ,OK??Rautati..:)...ee.....lasa ca si voi aveti ..nu e cazul ,parca tine-ati la gluma..NU??
Da sunt impotriva poll-lui...si voi m-ati propus...am gresit eu ??? unde ??
Nici pana acum nu mi-am dat seama de ce JDI(o alianta destul de activa),este atat de urata de voi....
Pe mine nu ma intereseaza ceea ce sunteti in lumea de joc si cred ca ati inteles problema...ci ceea ce sunteti aici....sau cum sunteti aici mai exact!!!
PS: app...vad ca ai adus baietii sa voteze ...sfatuiestei sa o voteze si pe sefa..pardon pe tine ...sau ..ma rog ai inteles tu ..ca e nasol ca un lider sa aiba ZERO voturi ..pppffffffhahahahahahahh
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E..eeee iata cavaleria grea...
Scuza-ma un pic ..tre sa raspund...@ fantotzy.....vine valul si-ti ia calul :)
Nu iti bate capul cu mine ...ca nu merita ..efortul...sau ma rog m-a scutesti pe mine de anumite treburi;)

Deci cum spuneam domnu'...nu;s de ce dar tu intelegi pe dos ..eu am cerut sa va implicati ,OK??Rautati..:)...ee.....lasa ca si voi aveti ..nu e cazul ,parca tine-ati la gluma..NU??
Da sunt impotriva poll-lui...si voi m-ati propus...am gresit eu ??? unde ??
Pe mine nu ma intereseaza ceea ce sunteti in lumea de joc si cred ca ati inteles problema...ci ceea ce sunteti aici....sau cum sunteti aici mai exact!!!
PS: app...vad ca ai adus baietii sa voteze ...sfatuiestei sa o voteze si pe sefa..pardon pe tine ...sau ..ma rog ai inteles tu ..ca e nasol ca un lider sa aiba ZERO voturi ..pppffffffhahahahahahahh

Pfuuu daca ar fi sa ne luam dupa tine unde am ajunge? Un lider trebuie sa dea tot ce este mai bun pentru ceilalti nu pentru el.Mai bine sa aiba el zero voturi si treaba sa mearga bine pentru jucatori. Probabil ca daca ai fi fost in postura unui lider te-ai fi si auto propus,dupa cum candesti.
Ultimi membri din JDI care vor lua medalia,sunt membrii conducerii : valjan ; kazuyoshifunaki ; Doc36 ; gabr13llaa ; bia08 .
Conducerea intr-o alianta trebuie sa le ofere jucatorilor ceva,daca vor sa fie apreciati si iubiti ca membrii din conducere.Odata cu asta isi castiga si respectul meritat,loialitatea jucatorilor. Dar numai vreau sa intru in polemica cu tine iar,ai nervii mai puternici ca ai mei,esti mai bun,duci mai mult in asta.

P.S. : Inca nu am adus baietii sa voteze crede-ma ;)
 

DeletedUser

Guest
Aoleooo...ce e asta declaratie de dragoste...:)
Unde sunte-ti domnu;..nu mai doriti sa discutam ??Cum e cu "bascalia"....va deranjeaza ?? E...iata ca sa vezi si tu cum e..sau ma rog unii de se cred "smarti",de pe la tine ....se stiu ei .
Ce ati spus voi ..hai sa facem bascalie de asta ca e "gaga"....si m-ati pus victima la poll in ciuda opozitiei mele...
Mmmmm...nu's daca ati gasit ceea ce cautati ..
Si cum am mai spus ,daca tot sunte-ti atat de buni cum spuneti in arta de a comunica ..de ce "nu iesiti la dans"?Exista ceva probleme cu tangoul....?

- - - Updated - - -

Pfuuu daca ar fi sa ne luam dupa tine unde am ajunge? Un lider trebuie sa dea tot ce este mai bun pentru ceilalti nu pentru el.Mai bine sa aiba el zero voturi si treaba sa mearga bine pentru jucatori. Probabil ca daca ai fi fost in postura unui lider te-ai fi si auto propus,dupa cum candesti.
Ultimi membri din JDI care vor lua medalia,sunt membrii conducerii : valjan ; kazuyoshifunaki ; Doc36 ; gabr13llaa ; bia08 .
Conducerea intr-o alianta trebuie sa le ofere jucatorilor ceva,daca vor sa fie apreciati si iubiti ca membrii din conducere.Odata cu asta isi castiga si respectul meritat,loialitatea jucatorilor. Dar numai vreau sa intru in polemica cu tine iar,ai nervii mai puternici ca ai mei,esti mai bun,duci mai mult in asta.

P.S. : Inca nu am adus baietii sa voteze crede-ma ;)
NIci nu am citit totul..am ajuns la chestia aia unde ...
Probabil ca daca ai fi fost in postura unui lider te-ai fi si auto propus,dupa cum candesti.
....mai departe am considerat ca nu are rost atat timp cat nu stii cu cine vorbesti ...imi pare rau ..dar asta e...
 

DeletedUser

Guest
Daa......mai mult ,nici nu imi doresc .....ti-am spus ca imi stric avatarul cu medalia aia!!!!
Eu la bascalie nu concurez.....intelegi ??
si daca mi-as fi dorit ,concuram pe Epsilon ,la interviu la fel ...(acolo unde am fost intemeietor),asta ca sa nu mai imi tii lectii de conducere ;)
 

DeletedUser

Guest
Ti-am jignit inteligenta? Pai daca tu spui ca ai fost mare intemeietor si gandesti ca tu trebuie sa fi tu pe primul loc inaintea jucatorilor... Este firesc sa-ti atrag atentia acolo unde dai dovada de egoism,poate te indrepti si te gandesti la colegi mai mult decat te gandesti la tine.
Este un sfat nu este o critica.Nu ma intelege gresit,nu vreau sa-ti stric imaginea de brav conducator,sau sa ma leg de performantele tale in calitate de conducator. Ai avea constiinta incarcata oare ca ai luat tu medalia si nu a luato mikero? Comparatie pe ahilles intre tine si mikero nici nu este vizibila dar totusi tu castigi.
Sa traiesti cu constiinta incarcata,ca in realitate nu meritai sa castigi insa impotriva vointei tale ai castigat. Sa-ti incarc constiinta?Sa te ajut?
Te-am lasat sa spamezi,eu ma retrag la o dota mica cu prietenii,am cu cine sa socializez nu caut pe extern noi prietenii.
Bafta invingatorule,succesuri maxime!
 

DeletedUser

Guest
Etee ''ba'' asistam din nou la o declaratie de '''prima clasa'' a domnului zamfira,ceea ce ma pune pe ganduri.Atata autoritate,mandrie etc etc.Domle eu zic sa mai termini cu iesirile astea in public,nu de alta,dar te face sa pari penibil :( [ si da,stiu, o sa mi-o in cap de la multi ].Dai impresia ca,crezi [scuzati cacofonia]ca esti stapanul forumului,ca cica cata autoritate ai.De fapt esti penibil :),si spun asta din postura de jucator care nu joaca pe achilles ci doar din postura de forumist :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus