[Joc] Război - Epoca Antica *EDITIA I*

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ma dany,nu ii logic sa joci si tu,ca asa o sa te avantajezi pe tine in razboaie chiar daca nu vrei tu asta.

colonizez sub tine imi faca cati arcasi pot si te atac is iti iau toate teritoriile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stii ca sunt detector de clone,nu?


Clona detectata!

Bun, bun radar. :D

Pentru a-l ajuta pe Dany, voi adăuga o regulă nouă, cu care sunt sigur că toți cei care jucați sunteți de acord: clonele nu au voie să joace. Vă rog să îmi cereți verificarea unui cont dacă simțiți că ar fi clonă și îl voi descalifica.

Și ca să nu uit: Vă rog să postați strict legat de joc. Dacă mai văd postări de genul <plagiat>, voi taxa aspru. Aveți și voi jocul ăsta pe forumul vostru? Jucați-l acolo și gata.
 

DeletedUser

Guest
ma dany,nu ii logic sa joci si tu,ca asa o sa te avantajezi pe tine in razboaie chiar daca nu vrei tu asta.

colonizez sub tine imi faca cati arcasi pot si te atac is iti iau toate teritoriile.
tu, ady si ceilalți de pe tw forum care m-au jignit n-au dreptu sa joace. Regula noua :D
 

DeletedUser

Guest
Si pe forumul the west dany se roaga de ady si geia sa il lase sa joace.Cat de patetic.
 

DeletedUser

Guest
Bun, bun radar. :D

Pentru a-l ajuta pe Dany, voi adăuga o regulă nouă, cu care sunt sigur că toți cei care jucați sunteți de acord: clonele nu au voie să joace. Vă rog să îmi cereți verificarea unui cont dacă simțiți că ar fi clonă și îl voi descalifica.

Și ca să nu uit: Vă rog să postați strict legat de joc. Dacă mai văd postări de genul <plagiat>, voi taxa aspru. Aveți și voi jocul ăsta pe forumul vostru? Jucați-l acolo și gata.

Am fost instruit de cei mai buni...Si ma refer la Bula...Simt clonele de la km indepartare.
 

DeletedUser

Guest
ReActualizare

ReActualizare :) ...

Mapa actuală:
5mxs3.png
Alianțe
Alianta Sparta
-DanySpammeru (Lider)

Alianta Atena
-

Jucatori fara aliante:
Orientalis
norby2
dyucy
Statistici

Cei care nu au o alianta si dor una, sa scrie aici in ce ally vor (sparta / atena). Primul in ally Atena are lider...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus