intrebari in kappa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am o intrebare si eu,daca poate cineva sa-mi raspunda ai multumec anticipat.
Se poate pe un oras sa fie si cerberi si meduse (trupe mitice)??????????
P.S. as fi recunoscator ptr o lamurire.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Se pot recruta doar unităţile mitice ce aparţin zeului venerat pe acel oraş.
 

DeletedUser

Guest
....

atunci avem o problema destul de mare...
jucatorul InFeRnALtgv din alianta Black and White are pe oras 11meduse si 3 cerberi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
domnul admin stil a raspuns la intrebarea colegului meu in felul urmator: este suport.
domnule stil mie nu-mi intra suport de la hades pe orasele herei sau invers...altora cum le poate intra?
(EXISTA UN RAPORT CARE NE CONFIRMA ACEST LUCRU)
nu suntem deloc multumiti de rapunsul care ni s-a dat...totusi asteptam sa vedem ce ne vindeti,pina acum se pare ca la unele aliante sunt nereguli mari dar nu se ia nici o masura.
 

DeletedUser5815

Guest
domnule stil mie nu-mi intra suport de la hades pe orasele herei sau invers...altora cum le poate intra?
(EXISTA UN RAPORT CARE NE CONFIRMA ACEST LUCRU)
din cate stiu, daca pe orasul respectiv nu se venereaza niciun zeu, atunci pot intra ca suport toate tipurile de unitati mitice
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3211

Guest
am o intrebare si eu,daca poate cineva sa-mi raspunda ai multumec anticipat.
Se poate pe un oras sa fie si cerberi si meduse (trupe mitice)??????????
P.S. as fi recunoscator ptr o lamurire.:cool:

da. cucereste un oras fara ajutorul unitatilor mitice proprii, nu alege sa venerezi nici un zeu (desi poate ai templu gata facut) si stocheaza in el unitati mitice diferite. Se poate, desi este inutil, dupa parerea mea. Unitatile mitice bune in aparare se transporta cu navele, deci nu e nici o scofala!
 

DeletedUser

Guest
...

numai conteaza....raspunsul a fost ca este bugg.
mai am o intrebare....
o cucerire dureaza 12 ore (sa spunem ca nu este cercetata democratia)
imi spune si mie de ce colegului de la forever ,SunRAA i s-a terminat acum o ora????!!!
am un raport de astazi de la ora 15:48 in care un coleg imi ataca sprijinul din orasul respectiv.
sa inteleg cain maxim 5 ore a luat orasul?!!!...deci s-a modificat si clasamentul...
tot bugg este?
 

DeletedUser5815

Guest
ai raportul de atac de la coleg?
eu nu vad decat o singura explicatie: sprijinul tau a ajuns dupa nava lui SunRa, cand cucerirea era deja in curs, iar atacul colegului dupa tine ... numai in raportul lui apare daca orasul era deja ocupat
 

DeletedUser

Guest
....

bine ....:))...

si cum poate in 5 ore sa se termine asediul?????
ti-am trimis raportul pe joc....
 

DeletedUser5815

Guest
si tot as vrea sa vad cu print-screen raportul celui care a atacat fantoma.. nu raportul pe sprijinul tau, ca nu e relevant :p
 

DeletedUser

Guest
.....

trebuia sa te grabesti asnoapte cand ti-am trimis meajul, sa-l deschizi...
exact asa ai aparea colegului meu...ataca oras fantoma...nicidecum nava lui sunraa...
dar in fine...cam multe nereguli sunt pe kappa...si sanctionati sunt doar unii.
 

DeletedUser

Guest
trebuia sa te grabesti asnoapte cand ti-am trimis meajul, sa-l deschizi...
exact asa ai aparea colegului meu...ataca oras fantoma...nicidecum nava lui sunraa...
dar in fine...cam multe nereguli sunt pe kappa...si sanctionati sunt doar unii.

Asa e unii este pilosi .Medicamente!!!
Este un text ironic ca stiu ca nu te prinzi
 

DeletedUser

Guest
.....

nu ma refeream la pile...
intradevar asa a aparut raportul...atac pe oras fantoma,nicidecum pe cucerirea lui SunRaa.
dar daca tu stii mai multe..../:)
 

DeletedUser

Guest
nu ma refeream la pile...
intradevar asa a aparut raportul...atac pe oras fantoma,nicidecum pe cucerirea lui SunRaa.
dar daca tu stii mai multe..../:)

Pai fa si tu un prinsreen cand se intampla chestii dinastea...nu are cum sa se intervina pt un jucator in acest fel...poate cineva mai avizat iti da un raspuns mai explicit
 

Nihilius

Membru activ
Exista sistemul de suport, va rog sa il folositi.

ps:
atentie si la limbajul folosit, excesele vor fi pedepsite.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus