Intrebare !

  • Autor subiect DeletedUser14138
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Se vede ca esti pusti de 10 - 12 ani Toni. Nu are rost sa ne batem capul cu tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
cred ca esti tralala...adica tu sustii ca e corect sa ai multe conturi pe un server,doar pt ca nu te poti folosi de vraji,sprijin intre ele.poi atunci hai sa facem toti cate 100 conturi si sa jucam hamciuci,ca asa e corect dupa parerea ta.
e adevarat ca jocul nu-ti permite sa te ajuti cu acele conturi,dar iti perminte sa ajuti colegii.daca eu intru cu 10 conturi pot ajuta 10 colegi.daca am 1 cont ,nu mai pot...ca nu mai am cantitatea necesara de trupe sa-i ajut pe toti...deci nu e corect.
dar tu vrei dupa ce ai trisat,sa-ti ridicam o statuie...eu propun sa primesti borna anului pentru trisat.
Am o intrebare epntru tine
Te-as ruga sa-mi raspunzi cinstit......joci de la servici grepolis?

LAST edit: Nu stiu daca ai sa raspunzi,poate ca nu e cazul,insa am sa iti explic eu cum sta treaba .
1 .Daca as fi admin te-as bana pentru multiplayer.iti prezint 2 iP-uri diferite si spun ca jucati 2 persoane pe acelasi cont....pe pariu ca nu ai cum sa dovedesti ca nu e asa....
2.Acum....tu esti admin...da.....
Eu joc grepolis de ecva timp,fiimea ,curioasa vrea si ea sa joace ..na curiozitatea copilului....ii fac un cont,pe acelasi PC,il trec la conexiune comuna ca asa prevede regulamentul ..toate bune si frumoase...ma trezesc banat de tine pentru multicont ...ce sa fac eu sa ma crezi ca eu si fata mea jucam pe 2 conturi diferite dar de pe acelasi calculator??????? Raspunde tu ca esti si tu uns cu toate alifiile in grepolis...hai...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
asa e postat aici in discutia cu adminul kod,5 conturi si ca ai pus nume la orase cum nu trebuie.
iar referitor la viata mea,mai traiesti 10 vieti si nu ajungi la 10% din ce am facut eu pana la 34 ani.
Iti dau un sfat prietenesc,nu mai vb de oameni pe care nu-i cunosti,ca e mai bine pt sanatatea ta si pt viitorul tau stralucit.
hai sa ne limitam la joc,discutii de joc...e mai bine si frumos.

- - - Actualizat - - -

Am o intrebare epntru tine
Te-as ruga sa-mi raspunzi cinstit......joci de la servici grepolis?
nu,eu joc de acasa.prietenii mei cunosc ca eu am pe cineva din familie bolnav si din acest motiv stau acasa.
cei care au jucat cu mine,pot confirma ca am 2 reguli de baza cand conduc aliante:
1.fara injuraturi si dovada e cazul versace-dami77...eram in razboi si dami77 a vb ff urat cu versace si eu am eliminat jucatorul de pe locu 2 din alianta.Nu stiu cati procedau ca mine...
2.nu accept banati,indiferent de motiv.aici recunosc ca mi-am calcat in picioare regula pt justitiaru...pt ca am avut un moment de slabiciune.nu sunt nici eu perfect,fac greseli dar invat din ele.

eu inteleg ca este colegul vostru ,dar gresiti daca incercati sa-l aparati.asa nu o sa avem in veci un joc corect.daca liderii aliantelor permit si unii chiar folosesc scripturi...poi restu nu ma mai mira ca fac ce fac.
 

DeletedUser13911

Guest
inca o data,eu nu joc psi si nici nu stiu cine e al capone sau toni..cum o fi..NU am jucat nicioadata contra sau cu el..
e o discutie de principiu pe o speta reala..
NU imi apar colegii ce au gresit,cine ma cunoste stie chestia asta!
Raspune la intrebarile mele...la prima ipostaza ca ai juca de la servici(nu am de unde sa stiu de unde joaca fiecare si nici nu ma intereseaza).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
LAST edit: Nu stiu daca ai sa raspunzi,poate ca nu e cazul,insa am sa iti explic eu cum sta treaba .
Daca as fi admin te-as bana pentru multiplayer.iti prezint 2 iP-uri diferite si spun ca jucati 2 persoane pe acelasi cont....pe pariu ca nu ai cum sa dovedesti ca nu e asa....
Acum....tu esti admin...da.....
Eu joc grepolis de ecva timp,fiimea ,curioasa vrea si ea sa joace ..na curiozitatea copilului....ii fac un cont,pe acelasi PC,il trec la conexiune comuna ca asa prevede regulamentul ..toate bune si frumoase...ma trezesc banat de tine pentru multicont ...ce sa fac eu sa ma crezi ca eu si fata mea jucam pe 2 conturi diferite dar de pe acelasi calculator??????? Raspunde tu ca esti si tu uns cu toate alifiile in grepolis...hai...


Bubulica tu postezi doar ca sa mai scapi de plictiseala sau pur si simplu incerci sa mani discutia in aratura?
Aici nu e vorba de doua conturi cum sustii tu si colegul tau, adminul care l-a banat a specificat clar ca e vorba de mai mult de doua conturi. Daca ai fi conspectat putin topicul ai fi stiut.

 

DeletedUser13911

Guest
Draga Morticia,nu postez din plictiseala...si nici in aratura nu vreu..pur si simplu o discutie pe o speta reala.am dat si eu 2 spete sa fie acolo de bine!
Invinuitul spune ca e vorba de 2 conturi,mergem pe mana lui,ambele la conexiune comuna,
Eu daca ti-as spune ca sunt Rumburac..m-ai crede???
Asa si cu alex,eu nu cred pentru ca nu poate dovedi,ii interzice regulamentul intern.
Acum,eu m-am pus pe mine in joc si nu un admin,am inventat 2 spete similare la care astept raspuns de la cei ce tot acuzati..atat, simplu si la obiect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Draga Morticia,nu postez din plictiseala...si nici in aratura nu vreu..pur si simplu o discutie pe o speta reala.am dat si eu 2 spete sa fie acolo de bine!
Invinuitul spune ca e vorba de 2 conturi,mergem pe mana lui,ambele la conexiune comuna,
Eu daca ti-as spune ca sunt Rumburac..m-ai crede???
Asa si cu alex,eu nu cred pentru ca nu poate dovedi,ii interzice regulamentul intern.
Acum,eu m-am pus pe mine in joc si nu un admin,am inventat 2 spete similare la care astept raspuns de la cei ce tot acuzati..atat, simplu si la obiect.

Dilemele tale nu au legatura cu discutia de aici, poate ca ai putea sa le expui pe un topic nou nout sau in alta parte :)
Mersi anticipat.
 

DeletedUser13911

Guest
BA au draga,au...le-am facut special pentru cei ce acuzati,pe langa faptul ca DOAR presupuneti ceea ce s-a intamplat NU puteti sa-mi raspundeti ca intrebarile mele.
MAi putin ma deranjeaza ca ma trimiti in alta parte ,ideea e ca acuzati pe cineva(repet,total necunoscut pentru mine,)pentru simplu motiv ca se afla in alianta adversa momentan(asa am inteles din discutii).pentru acest lucru am creeat acele 2 spete,sa-mi raspundeti din prizma voastra,asa cum sunteti acum, pe picior de acuzator.
Nu as putea sa ma cert cu tine pentru nimic,stii bine chestia asta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Da, scrie ca e voie, dar pe lumi diferite. E o mica mare diferenta intre a juca 2 persoane pe 2 lumi diferite pe acelasi PC si a juca aceeasi persoana pe 5-6-8-100 conturi pe aceeasi lume de pe acelasi PC. Se sesizeaza?

Intrebare: de unde stiti dvs. ca acei jucatori n-au patit nimic?


Uite, aici sunt "presupunerile" noastre...
Pi eS:Sa nu crezi ca vreau eu sa ma cert cu tine ti-am dat citatul care m-a ajutat sa imi formez o opinie asupra subiectului si ceea ce spui tu nu are legatura cu ceea ce sustine adminul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Imi pare aru sa te dezamagesc dar "presupunerile " sunt bazate pe un raspuns ERONAT al adminului.....
Nu am citit niciodata ceea ce scrie acolo...pe 2 lumi diferite..parol.....eronat total..de aceea am si dat speta cu fiimea pe aceeasi lume!
 

DeletedUser6312

Guest
Eu nu cred ca un admin isi permite sa posteze pe forum neadevaruri, sincer chiar nu cred.
 

DeletedUser

Guest
Buna seara! Ca de obicei, discutiile degenereaza de la subiectul initial, subiect care, dupa parerea mea, trebuia sa se poarte pe sistemul de suport intre jucator si adminul care a preluat tichetul sau, in cazul in care exista nemultumiri, cu Stil. Drept urmare, aceasta tema se va inchide si daca se va mai deschide una cu acelasi subiect, se va trece la sanctiuni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus