Intrebare !

  • Autor subiect DeletedUser14138
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ciclin

Stie Tot
Va rog sa nu induceti lumea in eroare daca nu cunoasteti regulamentul jocului. Aveti voie cu maxim 1 cont. Daca aveti 2-3-100, sunteti banat, indiferent daca sunt sau nu trecute la conexiune.


Hai sa iti dau un exemplu :
eu si prietena mea jucam grepo amandoi

ne apucam amandoi pe o lume....nu ? poate amandoi in aceeasi alianta , declar conexiunea in comun....nu ? si tu ma banezi ca asa vrei tu ?

e doar un ex.


Hombre....tu induci lumea in eroare........am inteles ca nu poti folosi aceasi persoana mai multe conturi , insa tu nu stii cine e la calculator acum , eu sau prietena mea .....vezi...totusi fii mai explicit...

suntem consitenti ca se intampla , e ceva real multicontu'....insa nu faceti abuz de putere!!!

hai noroc si o seara faina in continuare!
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Hai sa iti dau un exemplu :
eu si prietena mea jucam grepo amandoi

ne apucam amandoi pe o lume....nu ? poate amandoi in aceeasi alianta , declar conexiunea in comun....nu ? si tu ma banezi ca asa vrei tu ?

e doar un ex.


Hombre....tu induci lumea in eroare........am inteles ca nu poti folosi aceasi persoana mai multe conturi , insa tu nu stii cine e la calculator acum , eu sau prietena mea .....vezi...totusi fii mai explicit...

suntem consitenti ca se intampla , e ceva real multicontu'....insa nu faceti abuz de putere!!!

hai noroc si o seara faina in continuare!

Eu vad un exemplu cu 2 persoane, nu 1. Si fiti fara grija, ne este foarte usor sa distingem 2 persoane de 1. Deci nu apar erori in acest caz. ;)
 

DeletedUser14138

Guest
Stiti ce inseamna ce am insemnat cu rosu? Ca ati recunoscut inca un cont, pe langa acesta. :)) Este foarte greu sa vorbiti la persoana a 3-a despre conturile dvs.

- - - Actualizat - - -



Va rog sa nu induceti lumea in eroare daca nu cunoasteti regulamentul jocului. Aveti voie cu maxim 1 cont. Daca aveti 2-3-100, sunteti banat, indiferent daca sunt sau nu trecute la conexiune.

Am recunoscut inca un cont ? Doamne :)) ma faci sa rad ... Sa inteleg ca trebuie sa ma dau eu de gol ca sa va dati voi seama ca joc cu mai multe conturi nu =)) ? JALNIC !

Acel cont, Toni.Montana a fost primul meu cont pe aceasta lume cu care am jucat dar am fost cucerit si intre timp am primit ban si de la still tot pentru ''multi-cont'' dar dupa i-am explicat si lui care este situatia

Crezi ca mint cu ceva cand am zis ca joaca si fratele meu ? Intreaba-l pe still sa vezi ca de cand ma banat el i-am explicat cum sta treaba , cu conturile .. Asta am vrut sa iti zic cu , contul toni.montana dar se pare ca tu intelegi numai ce vrei tu .

Normal ca am zis ca joc eu , pentru ca fratele meu nu joaca constant ca mine , si asta o pot dovedii prin punctele orasului.

M-am dat de gol cu inca un cont ? Tu ai vazut macar ce conturi am eu la conexiune comuna ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am recunoscut inca un cont ? Doamne :)) ma faci sa rad ... Sa inteleg ca trebuie sa ma dau eu de gol ca sa va dati voi seama ca joc cu mai multe conturi nu =)) ? JALNIC !

Acel cont, Toni.Montana a fost primul meu cont pe aceasta lume cu care am jucat dar am fost cucerit si intre timp am primit ban si de la still tot pentru ''multi-cont''

Crezi ca mint cu ceva cand am zis ca joaca si fratele meu ? Intreaba-l pe still sa vezi ca de cand ma banat el i-am explicat cum sta treaba , cu conturile .. Asta am vrut sa iti zic cu , contul toni.montana dar se pare ca tu intelegi numai ce vrei tu .

Normal ca am zis ca joc eu , pentru ca fratele meu nu joaca constant ca mine , si asta o pot dovedii prin punctele orasului.

M-am dat de gol cu inca un cont ? Tu ai vazut macar ce conturi am eu la conexiune comuna ?

Conturile, toate alea multe, raman blocate. Nu mai instistati.
 

ciclin

Stie Tot
Eu vad un exemplu cu 2 persoane, nu 1. Si fiti fara grija, ne este foarte usor sa distingem 2 persoane de 1. Deci nu apar erori in acest caz. ;)


Fratele meu...nush cum poti tu sa iti dai seama :) :-/, dar ma rog , voi sunteti admini , noi jucatori , drepturile fac diferenta....degeaba o lungim aici , nu ?


nu mai continui ........bafta tuturor !! :)) :*
 

DeletedUser14138

Guest
Conturile, toate alea multe, raman blocate. Nu mai instistati.

Cine insista ? Vezi tu ca insist eu :)) ? Tu te-ai bagat ca musca aici. Eu doar iti arat ca fel de admin esti .. Si faza cu fratele , intreba-l pe still sa vezi ca i-am explicat dinainte sa ma banezi tu ce si cum !

Eu aici doar am cerut un mic ajutor de la cineva care stie cum pot lua legatura cu cei de la innogames sa le arat ce admini ''competenti'' au :) . Nu am cerut sa fiu debanat , ca oricum , voi sunteti ' stapanii ' aici deci asta inseamna 0 sanse !

Si totusi ca sa vezi ca nu mint , si nici pe tine nu te-am mintit , vrei sa iti arat ce mi-a zis still despre mail-u si tichetu care ii l-am trimis ? Sa vezi ca am dreptate si nu am mintit ?

Oricum , m-am convins de tine , este incompetent iar ceea ce faceti voi aici ( majoritatea adminilor ) este jalnic! O RUSINE tocmai de aceea multi playeri nu va mai respecta si au o parere foarte proasta despre voi , ca urmare tot mai multi pleaca de pe serverele de RO pe servere straine unde admini sunt mai capabili decat tine si multi alti de aici !

- - - Actualizat - - -

Hahahaha,schimbati numele la frends 3 in multicont :D


Frustratica ai aparut si tu pe aici :))?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
taci multicont,ca daca va iau aliantele la puricat...e dezastru la capitolul multicont si scripturi.
ati intrat cu 2-3 conturi de om si cine are ochi sa vada...vede.un el fisherman care e vezentan si are si contu vezentan pe server bagat.un banderita care mai are un alt cont cu care intrase prima oara,un lupusor care lafel joaca cu 2 si lista e lunga.
asa stiti sa jucati...si dupa ce sunteti prinsi veniti aici sa va smiorcaiti.
sa nu uitati ca am oameni bagati ;la voi in aliante si la ce laudarosi sunteti...mai aflam si noi ce "curati" sunteti
 

DeletedUser14138

Guest
Nu vrei sa ne iei altcva la purificat la fiecare-n parte :> ?

Pai daca am multi cont de ce am mai fost debanat prima data cand am fost banat ?

De ce nu le faci tichet la fiecare-n parte :?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
Ca ai gasit un admin credul,care nu are contact cu jocu din ce vad.Si drept dovada...uite cum ai recidivat si nu cu 2 conturi...cu 5.
la puricat nu am ce sa-ti iau,poate un amarat de surubel...
iar tikete eu nu fac...
 

DeletedUser14138

Guest
De unde stii tu ca nu are contact cu jocul ? Si unde e dovada pentru cele 5 conturi ca nu le vad :)) ? V-am zis eu ca vorbiti si voi din povesti de adormit copiii :)))

Ai dreptate , daca vezi surubelu tii se ridica paru din cap:)) .

Atunci numai vorbii!
 

DeletedUser3964

Guest
Asa e metetelu de tine,ai luat ban nevinovat.ca si altii care lafel apar aici si striga in gura mare "äu adminii ceva cu mine,sunt un suflet de maicuta curat"
jucati corect si nu o sa aveti ban.altii cum pot sa joace corect si sa respecte jocul si jucatorii?dar am uitat...daca nu aveti multicont,scripturi de farm si nu stiti "limba rusa" sunteti nimic pe jocul asta.
la final,cu cine vorbesc acu?...ca daca sunteti 5 conturi sa stiu cu care dintre voi am vorbit :))))))
 

DeletedUser6312

Guest
Nu mai face misto de om Tavi...Poate ca a fost banat pe nedrept metetelul (ma indoiesc desi ma dor salele)...
Daca tot suntem la capitolul ban pentru multicont as vrea sa fac o propunere si anume ca in caz de recidiva banarea sa fie permanenta de pe grepolis pe ip, mac etc. la fel si pentru scripturi interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14138

Guest
Asa e surubel :)) daca jucam cu 5 conturi , eram banat pt 5 zile de prima data cand mi-a dat still prima data. si nu ma mai debana daca nu aveam dreptate.
Dar asa e cand nu ai si o viata reala , o prietena , prieteni , stau ca pensionarii toata ziua aici .. :))

DAca avveam script , probabil ca primeam ban si pentru script la fel si ceilalalti de care vorbesti tu :)) .

V-am mai zis eu , FARA GOOLD = Nici nu prindeti top 100 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
bai, ai probleme de atentie sau citesti pe diagonala, vrei desen explicativ?
Nu am spus ca tu ai avea script dar de multicont nu ma indoiesc ca ai.
Nu baneaza adminii aiurea pe joc....ca unii dintre ei trateaza jucatorii cu miserupism e altceva dar de banat aiurea e exclus,
nu am auzit sa fi banat pe careva pentru ca ar fi fecioara imaculata si joc de mai bine de 3 ani si jumatate.
 
Ultima editare de un moderator:

myezul

Membru
Nu mai face misto de om Tavi...Poate ca a fost banat pe nedrept metetelul (ma indoiesc desi ma dor salele)...
Daca tot suntem la capitolul ban pentru multicont as vrea sa fac o propunere si anume ca in caz de recidiva banarea sa fie permanenta de pe grepolis pe ip, mac etc. la fel si pentru scripturi interzise.
foarte buna propunerea, subscriu, mi-ar place sa fie implementata.
 

DeletedUser3964

Guest
amuzant esti...vorbesti de gold,dar defapt acei jucatori cu mult gold sunt la tine in alianta.eu am jucat server cap-coada fara gold si am terminat locu 1....cand tu incercai sa inveti sa joci grepolis,eu eram obosit de purtat coroane castigate si plictisit de scos dormeze ca tine de pe harta.
acu joc hamciuci exotic.
 

DeletedUser14138

Guest
bai, ai probleme de atentie sau citesti pe diagonala, vrei desen explicativ?
Nu am spus ca tu ai avea script dar de multicont nu ma indoiesc ca ai.
Nu baneaza adminii aiurea pe joc....ca unii dintre ei trateaza jucatorii cu miserupism e altceva dar de banat aiurea e exclus,
nu am auzit sa fi banat pe careva pentru ca ar fi fecioara imaculata si joc de mai bine de 3 ani si jumatate.

Nu am zis de tine , ziceam de tavi .. :D

Multicont ? Daca joc si eu si fratele ( el mai putin ) pe aceeasi lume dar cu , conturi diferite + conexiune comuna cum sa imi dea ban pentru multi-cont ? Adica still imi da dreptate , adica i-am explicat ce si cum si ma debanat , iar celalalt ma baneaza ? cum vine asta ?

Si crede-ma ca daca stiam ca sunt vinovat , numai faceam atata tam-tam.. dar cand stiu ca acest incompetent ma baanat aiurea.. parca e aiurea

- - - Actualizat - - -

amuzant esti...vorbesti de gold,dar defapt acei jucatori cu mult gold sunt la tine in alianta.eu am jucat server cap-coada fara gold si am terminat locu 1....cand tu incercai sa inveti sa joci grepolis,eu eram obosit de purtat coroane castigate si plictisit de scos dormeze ca tine de pe harta.
acu joc hamciuci exotic.

:)) Esti bun rau tu surubel.. ce sa mai ...

Daca ai tupeu fa-mi un screenn cu la pagina de grepo , sa vedem folosesti gold sau nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Nu am zis de tine , ziceam de tavi .. :D

Multicont ? Daca joc si eu si fratele ( el mai putin ) pe aceeasi lume dar cu , conturi diferite + conexiune comuna cum sa imi dea ban pentru multi-cont ? Adica still imi da dreptate , adica i-am explicat ce si cum si ma debanat , iar celalalt ma baneaza ? cum vine asta ?

Asta am inteles, ca joci impreuna cu fratele tau de pe acelasi pc pe aceeasi lume desi nu sunt deacord nici cu chestiunea asta pentru ca nu imi dau seama cum poate verifica un admin daca joaca doua persoane diferite pe conturi diferite pe acelasi pc....dilema mea e urmatoarea, de ce spune adminul ca tu ai mai mult de doua conturi cand tu sustii ca ai jucat doar pe doua sau tu cu fratele tau jucati pe cate un cont?
 

DeletedUser3964

Guest
1793 gold-am negutator,administrator si capitan activat...atat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus