Intrebare !

  • Autor subiect DeletedUser14138
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14138

Guest
Salut!

Imi poate spune si mie cineva , cum pot lua legatura cu cei de la innogames ( germania )?
 

DeletedUser14138

Guest
Vreau sa le fac un tichet adminilor de aici :)) ma pot ajuta cei din germania ? Sau nu au treaba ^?
 

DeletedUser14138

Guest
Am si eu o intrebare , ca vad ca aici esti activa !

Ce se intampla cand un admin care nu stie reg. te baneaza aiurea si pierzi si niste gold ?
 

DeletedUser

Guest
Pentru orice nelamurire sau reclamatie pe care o aveti in legatura cu echipa de suport, va rog sa trimiteti un mail catre Stil pe adresa cristian.vrinceanu@cm.innogames.com
 

DeletedUser14138

Guest
am trimis si mail acum 3 zile la care tocmai acum am primit raspuns ca il va citi si se va ocupa!

Am facut tichet in care au trecut app 48h de cand nu primesc un raspuns

Din cauza incompetentei domnului admin alex(kod) eu am pierdut 5 zile aiurea ( in care am fost si sunt banat din cauza ca nu stie reg. ) am pierdut timp de dezvoltare + gold ( centralizator , negutor , injumatatire trupe ) . Imi da cineva inapoi gold-ul pierdut ?

- - - Actualizat - - -

Imi raspunde si mie cineva la tichetu ala ? Da-ti-o dr**u' de treaba chiar asa ? Va bateti joc de mine ? Stau banat de 5 zile din cauza unui admin incompetent care vorbeste de sus si pe un ton foarte urat , nu stie regulamentul facut de voi imi inchide tichetele , nu primesc nici un raspuns , am pierdut un timp foarte pretios pentru dezvoltarea mea ,am pierdut si niste gold .. iar voi nu faceti nimic , absolut nimic! Am facut tichet acum zile , am aratat toate dovezile si incompetenta adminului KOD si tot nu primesc si eu nici un raspuns de la nimeni ?

Ceea ce faceti voi aici este penibil si jalnic !

RUSINE SA VA FIE !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De ce nu scrieti aici si ce ati facut? Ce denumiri aveati la orase si numarul de conturi utilizate... Asa sa arunci vina pe un admin e foarte usor, dar mai intai trebuie sa va uitati in propria ograda, pt. ca un admin nu baneaza dupa cum il taie capul.

Case closed!
 

DeletedUser14138

Guest
Ce am facut ? Ca am pus o denumirea '' su*k my di*k '' la oras , dar nu facea referire la nimeni ?

Eu am facut unor jucatori care m-au injurat pe privat si pe forumul aliantei de familie si nu au patit nimic !

Citez ce ai spus tu , ca sa vezi ca explicatiile tale se bat cap-n cap am2 care la randul lor se bat cap-n cap cu regulamentul

Citez primu citat scris de tine catre mine :

Care parte din "aveti voie cu un singur cont" nu o intelegeti? Si cu 2 PC-uri si 2 conturi, tot incalcati regulamentul. Un singur cont de persoana.

Cat despre limbaj: orice limbaj ofensator si injurios se pedepseste, indiferent in ce limba a fost scris
.


Citez al 2lea citat scris de tine catre mine :

Credeti ca ma intereseaza conexiunea in comun? Avem dovezi ca folositi mai multe contrui => sunteti blocat. Nu ma intereseaza acea conexiune, decat in cazul in care sunt 2,3..5 PC-uri diferite si acelasi internet, dar cum dvs. aveti acelasi PC si 5 conturi, este inutila conexiunea declarata. Scrie si pe acea pagina ca este valabila doar la legatura de internet, nu si la PC. Asa ca lasati povestile cu regulamentul, pt. ca eu stiu cel mai bine acel aspect al jocului. Daca dvs. aveti nelamuriri asupra lui, ma intrebati pe mine. Daca nu, patiti ce ati patit acum: blocare cont.

Citez ce scrie in regulament :

Reguli
§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe o lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă. Fiecare cont poate avea doar un singur proprietar. Este interzisă accesarea acelui cont de către o altă persoană.
Exemple:

Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur calculator. Fiecare jucător trebuie să-şi aleagă propria parolă, şi nu are voie sa o spună altor jucători.
Nu aveţi voie să vă logaţi pe un alt cont folosind parola jucatorului respectiv.
Este strict interzisă încercarea de autentificare neautorizată pe alte conturi. Încercări de spargere de conturi vor fi pedepsite.
Este INTERZIS să joace mai mulţi utilizatori pe un singur cont



Nu vezi ca , ceea ce mi-ai spus tu prima data se bate cap-n cap cu ce mi-ai spus a 2a oara , care la randui se bate cap-n cap cu regulamentu !

Din cauza ta , ca nu ai habar de ce scrie in regulament , m-ai banat 5 zile pe motiv stupid eu am pierdut timp pretios in dezvoltarea mea si sa numai zic de gold..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce am facut ? Cum poti tu sa imi spui mie ca nu ai voie cu mai multe conturi pe un singur pc. cand in regulament scrie clar ca ai voie ?

Eu cand am tichet la anumiti jucatori care mi-au adresat injurii pe privat nu au patit nimic , numele orasului meu nu facea referire la nimeni..

Da, scrie ca e voie, dar pe lumi diferite. E o mica mare diferenta intre a juca 2 persoane pe 2 lumi diferite pe acelasi PC si a juca aceeasi persoana pe 5-6-8-100 conturi pe aceeasi lume de pe acelasi PC. Se sesizeaza?

Intrebare: de unde stiti dvs. ca acei jucatori n-au patit nimic?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14138

Guest
Pentru ca tocmai eu am vorbit cu ei .. si sau dat mari si tari ca nu au patit nimic ?

Adica daca eu vreau sa ma joc cu var/frate pe aceeasi lume , dupa acelasi pc nu am voie ? De unde ai mai scos si tampenia asta ? Scrie asta in regulament ca nu avem voie pe aceeasi lume , cu 2 conturi pe un sigur pc ? Scrie undeva ? Nu , nu scrie .. deci ?

- - - Actualizat - - -

Uitate la ultimu meu post si vezi , ceea ce mi-ai spus tu se bate-n cap-n cap cu ce scrie in regulament ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pentru ca tocmai eu am vorbit cu ei .. si sau dat mari si tari ca nu au patit nimic ?

Adica daca eu vreau sa ma joc cu var/frate pe aceeasi lume , dupa acelasi pc nu am voie ? De unde ai mai scos si tampenia asta ? Scrie asta in regulament ca nu avem voie pe aceeasi lume , cu 2 conturi pe un sigur pc ? Scrie undeva ? Nu , nu scrie .. deci ?

Deci sa inteleg ca daca X va spune ca este Bill Gates il credeti. E bine de stiut.

Aveti voie sa jucati, dar asta in conditile in care se respecta regulamentul. In cazul dvs. nu se pune problema de a fi in acest caz. Nici pe departe.
 

DeletedUser14138

Guest
Ok , si-a mintit prieteni buni cu care joaca de foarte mult timp.. Oricum numai conteaza banul de 12 ore ..

Pai pana acum parca nu aveam voie , acum am =)) ? Doamne .. Cu ce am incalcat mai omule regulamentul , spune-mi cu ce!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ok , si-a mintit prieteni buni cu care joaca de foarte mult timp.. Oricum numai conteaza banul de 12 ore ..
Aaa, deci v-ati raportat prietenii buni. :)) Nu stiu cum poate fi cineva prieten cu dvs. daca aveti un astfel de caracter.
Si ce n-am respectat din regulament ? Am jucat cu 15 conturi si nu am avut conexiune comuna la ele ?
Acu' 5 min mi-ati spus ca in regulament scrie ca aveti voie sa jucati cu maxim 1 cont. Acum imi spuneti ca cu 15? Pana la urma care e treaba? Vedeti cum incepeti si va dati seama ca folosirea mai multor conturi nu va absolva de la sanctiuni. O demonstrati chiar acum.
 

DeletedUser14138

Guest
Vad ca tu tot incerci sa scoti basma curata pe aici , si intelegi numai ce vrei .

Ia arata-mi si mie , unde am scris ca am voie sa joc cu un sigur cont ? Eu am citat ceea ce mi-ai spus tu si ce scrie in regulament.

Faza cu 15 conturi era mai mult retorica , dar tu vrei acum sa incerci sa o dai la intors cu mine si sa scapi bazma curata!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vad ca tu tot incerci sa scoti basma curata pe aici , si intelegi numai ce vrei .

Ia arata-mi si mie , unde am scris ca am voie sa joc cu un sigur cont ? Eu am citat ceea ce mi-ai spus tu si ce scrie in regulament.

http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?10650-Intrebare-!&p=156582&viewfull=1#post156582 tocmai aici mi-ati aratat regulament un scrie negru pe alb "UN CONT PRO JUCATOR".

Deci, puteti face plangere la cine doriti. Ati folosit muuulte conturi pe acelasi PC fara sa respectati regulile, deci sanctiunea este perfect valida.
 

DeletedUser14138

Guest
Una peste alta , ai vazut ce mi-ai scris , ca nu am voie sa joc cu mai multe conturi de pe un singur pc , pentru asta m-ai banat tu :

Uite ce scrie in regulamen: Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur calculator. Fiecare jucător trebuie să-şi aleagă propria parolă, şi nu are voie sa o spună altor jucători

Dovada ca tu m-ai banat aiurea si din cauza ta , am pierdut timp + gold!

- - - Actualizat - - -

http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?10650-Intrebare-!&p=156582&viewfull=1#post156582 tocmai aici mi-ati aratat regulament un scrie negru pe alb "UN CONT PRO JUCATOR".

Deci, puteti face plangere la cine doriti. Ati folosit muuulte conturi pe acelasi PC fara sa respectati regulile, deci sanctiunea este perfect valida.

Un sigur jucator per cont , eu unul , fratele meu unul ! 2 persoane diferite !

Vezi ca si still ma banat la inceput la fel , si i-am explicat si am primit debanare , deci m-ai banat aiurea..

Intreaba-l pe stil de contul Toni.Montana pe care la banat dar imd dupa tichet la debanat , vorbeste cu el sa vezi ca nu mint prietene
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Una peste alta , ai vazut ce mi-ai scris , ca nu am voie sa joc cu mai multe conturi de pe un singur pc , pentru asta m-ai banat tu :

Uite ce scrie in regulamen: Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur calculator. Fiecare jucător trebuie să-şi aleagă propria parolă, şi nu are voie sa o spună altor jucători

Dovada ca tu m-ai banat aiurea si din cauza ta , am pierdut timp + gold!

Pai de pe acel PC doar dvs. ati jucat. Deci de ce tot continuati cu polemici care nu-si au rostul? Vreti sa va dau citat din ticket in care mi-ati recunoscut ca ati jucat pe mai multe conturi? Si in ipoteza ca ati fi avut un frate care joaca si el, asta inseamna 2 conturi, dar dvs. ati avut o gramada, nu doar 2. Plus multe alte chestii care v-au dat de gol ca sunteti doar 1 jucator.
 

ciclin

Stie Tot
Toni , ai voie cu mai multe conturi de pe acelasi PC , doar in cazul in care sunt declarate la conexiune comuna
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Un sigur jucator per cont , eu unul , fratele meu unul ! 2 persoane diferite !

Vezi ca si still ma banat la inceput la fel , si i-am explicat si am primit debanare , deci m-ai banat aiurea..

Intreaba-l pe stil de contul Toni.Montana pe care la banat dar imd dupa tichet la debanat , vorbeste cu el sa vezi ca nu mint prietene

Stiti ce inseamna ce am insemnat cu rosu? Ca ati recunoscut inca un cont, pe langa acesta. :)) Este foarte greu sa vorbiti la persoana a 3-a despre conturile dvs.

- - - Actualizat - - -

Toni , ai voie cu mai multe conturi de pe acelasi PC , doar in cazul in care sunt declarate la conexiune comuna

Va rog sa nu induceti lumea in eroare daca nu cunoasteti regulamentul jocului. Aveti voie cu maxim 1 cont. Daca aveti 2-3-100, sunteti banat, indiferent daca sunt sau nu trecute la conexiune.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus