Intrebare trupe

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Se poate sa imi explicati si mie ce trebuie sa cercetez ca sa pot recruta aruncatorii de piatra si arcasii ?
Am citit wiki-ul si tot nu inteleg ce trebuie sa fac.
 

DeletedUser598

Guest
Se poate sa imi explicati si mie ce trebuie sa cercetez ca sa pot recruta aruncatorii de piatra si arcasii ?
Am citit wiki-ul si tot nu inteleg ce trebuie sa fac.

Pai uite:
Apesi pe senat,acolo in coldul sting este un plus (+). Il deschisi...iti apar toate constructiile posibile. Duci cursorul pe ACADEMIE,si vezi ce constructii mai ai nevoie pentru a construi aceasta academie. Faci totul cum trebuie. Apoi,construiesti academia. La fiecare nivel de construire a academiei primesti puncte de cercetare(3 sau 4,nu-mi mai amintesc :D).
Pai uite,faci paremise 4 nivele la academie si cercetezi in ea si Arcasi,si prastiasi...si desigur restul.
NU cerceta totul de la olalta. NU sunt deajunse puncte de cercetare pentru acest lucru! :)
Baffta!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Deci trebuia sa construiesc academia ca sa ma lase sa recrutez alte trupe.
Deabia acuma am ajuns la ea astept sa se incheie o constructie din 2 acuma ca sa pot sa ridic 1 nivel la academie.
Vazusem in wiki acolo ca arcasi si aruncatori se pot recruta la nivel 1 si m-am gandit ca se pot recruta fara academie construita :)
Multumesc frumos pentru raspuns.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus