intrebare intrebatoare

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser15210

Guest
Am si eu o mica intrebare. Dupa ce a fost banat un jucator, ce se afla intr-o alianta, dupa cat timp apare pentru intemeietor si comandant, ca fiind blocat? Stiti voi ... lacatul acela in loc de cele 4 culori ...

- - - Actualizat - - -

Deci nu e nici macar un admin/moderator capabil sa imi ofere un raspuns? /:)
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o mica intrebare. Dupa ce a fost banat un jucator, ce se afla intr-o alianta, dupa cat timp apare pentru intemeietor si comandant, ca fiind blocat? Stiti voi ... lacatul acela in loc de cele 4 culori ...

- - - Actualizat - - -

Deci nu e nici macar un admin/moderator capabil sa imi ofere un raspuns? /:)

Dupa tine , cine nu e on nu e capabil..
Nu scrie nicaieri ca echipa are obligatia sa iti raspunda aici, mai ales instant, exista sistemul de suport pentru intrebari si inca si acolo exista un interval de timp in care membrii echipei pot raspunde.
 

DeletedUser15210

Guest
Poate mai e cineva care e curios, dar nu are curajul sa intrebe, cine stie ...
Iar eu daca fac tichet, vad doar eu. Iar la tichet mi se raspunde in maxim 48h ...
Si cam da, ana, am vazut admini on, care nu s-au sichisit sa zica ceva in legatura cu intrebarea mea ... Deci deduc ca nu sunt capabili sa ofere un raspun, nicidecum ca nu au chef
 

DeletedUser14391

Guest
am mai spus-o - nu avem un document imens unde cautam raspuns la toate intrebarile puse - asa ca poate intrebam in cadrul echipei un eventual raspuns corect - sunt mii de situatii care pot apare
 

DeletedUser

Guest
Mai exista o varianta, si anume ca poate nu au avut disponibilitatea fizica sau emotionala de a raspunde :) Cand te numeste cineva incompetent iti mai arde sa ii raspunzi cu placere? Ma indoiesc :)
In plus, putini inteleg ca forumul nu este locul in care adminii raspund la intrebari legate de joc. Motiv pentru care majoritatea dintre noi nici nu aparem cu saptamanile pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
am mai spus-o - nu avem un document imens unde cautam raspuns la toate intrebarile puse - asa ca poate intrebam in cadrul echipei un eventual raspuns corect - sunt mii de situatii care pot apare
Pai ii puteti da ban lui Arsenie Boca pe delphi si sa ne spuna domnul intemeietor cat de repede apare lăcățelul ... /:)
 

Gymus

Membru activ
cum sa-l banati ma pe Boca???? j75% din jucatori de pe Ro nu au luat atatea banuri cat a luat el :|


#Sustin Boca
 

db22urs

Membru activ
Dupa tine , cine nu e on nu e capabil..
ce perspicace esti....
Nu scrie nicaieri ca echipa are obligatia sa iti raspunda aici
pai cam care ar mai fi rostul postarii tale? doar ca sa te bagi in seama? aaaa, spui ca nu spui.... am inteles! (cred, dar nu sunt sigur). :)
Mai exista o varianta, si anume ca poate nu au avut disponibilitatea fizica sau emotionala de a raspunde :) Cand te numeste cineva incompetent iti mai arde sa ii raspunzi cu placere? Ma indoiesc :)
banuiesc ca nu e cazul tau, nu? cu toate ca nu spui nimic concret, esti destul de activa. :) daca iti spune cineva asta, nu ar trebui sa fie absolut nici o problema. in schimb, daca sunt mai multi, ar cam trebui sa-ti pui ceva semne de intrebare...
In plus, putini inteleg ca forumul nu este locul in care adminii raspund la intrebari legate de joc. Motiv pentru care majoritatea dintre noi nici nu aparem cu saptamanile pe aici.
daci tu acum faci decat spam? :) nu ar trebui sa iei un warn pt asta? :)
am mai spus-o - nu avem un document imens unde cautam raspuns la toate intrebarile puse - asa ca poate intrebam in cadrul echipei un eventual raspuns corect - sunt mii de situatii care pot apare
nu se pune problema ca cineva sa stie absolut tot, si e firesc ca cei ce nu stiu sa intrebe, e dovada de intelepciune si maturitate asta. dar firesc e sa se si posteze undeva asta, altfel apare senzatia ca vb de unul singur. e vb de respectul reciproc, intr-un fel.
 

DeletedUser15021

Guest
Pai daca trimite ticket o sa vada tot forumul?
Nu, evident, si atunci care mai e farmecul? :))


AHAHAHAHA
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Actualizat - - -

Pai ii puteti da ban lui Arsenie Boca pe delphi si sa ne spuna domnul intemeietor cat de repede apare lăcățelul ... /:)

Ai vrea sau ti-ai dori ? B-)
Acolo sunt curat ca lacrima... aici mai pacatuiesc si eu :">

- - - Actualizat - - -

cum sa-l banati ma pe Boca???? j75% din jucatori de pe Ro nu au luat atatea banuri cat a luat el :|


#Sustin Boca

#RESPECT #Gymus :*
 

DeletedUser13911

Guest
Mai exista o varianta, si anume ca poate nu au avut disponibilitatea fizica sau emotionala de a raspunde :) Cand te numeste cineva incompetent iti mai arde sa ii raspunzi cu placere? Ma indoiesc :)
In plus, putini inteleg ca forumul nu este locul in care adminii raspund la intrebari legate de joc. Motiv pentru care majoritatea dintre noi nici nu aparem cu saptamanile pe aici.

Uite si o chestie interesanta..hahaha,cu emotia faci praf totul.Cum vine asta..." nu am disponibilitate emotionala pentru lgor si na,de-al dracului, nu ii raspund la tiket"?:p
Siiiii,inca ceva,daca eu ii fac incompetenti pe toti,prin natura mea tembela,risc sa nu ma primesc raspuns la nici un tiket?/:)
Cine nu apare...?hahahah,vrei sa fac o proba..hahahah
seara buna la lumea buna:):x
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Sunt obligati sa raspuna in maxim 48h. Deci poti sa te astepti ca raspunsul sa il primesti cu 1 minut inainte de terminarea celor 48h /:) :D
 

Gymus

Membru activ
hai sa fim seriosi , nu cred ca nu vi s-a raspuns la un ticket in 48 de h , cel putin la cele facute de mine cel mai tarziu raspuns l-am primit dupa aproximativ 2 h
 

db22urs

Membru activ
de obicei cam asa este. mai pot fi cauri in care un admin preia un tiket si apoi nu mai poate intra, dar astea sunt cazuri izolate, f rare. de obicei preia altcineva tichetul.
 

DeletedUser15210

Guest
hai sa fim seriosi , nu cred ca nu vi s-a raspuns la un ticket in 48 de h , cel putin la cele facute de mine cel mai tarziu raspuns l-am primit dupa aproximativ 2 h
Nu ai norocul meu .... Stai ca ma uit acu la tichetul meu special de am asteptat o gramada si continui acest mesaj.
Asa, deci am asteptat 8 ore pentru a raspunde cineva la un tichet, iar pe parcursul unui alt tichet ce l-a preluat Stil, am asteptat si 3 zile ca sa continuie cu un raspuns in ciuda intrebarilor puse de mine ... Deci ... totul e posibil ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus