Interviu neconventional

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

DeletedUser7851

Guest
Va propun sa facem un altfel de interviu.

Chiar daca ne place sau nu, trebuie sa stabilim un regulament minim.
1.Se face o singura propunere, dupa care urmeaza setul de intrebari
2.Cel propus va raspunde (sa speram ca intra pe forum)
3.Nu facem spam, nu atacam persoana, nu imbogatim forumul cu "pareri, sugestii, reclamatii"
4.Daca pe parcursul desfasurarii acestui tip de interviu se vor ivi probleme, imi rezerv dreptul de a modifica regulamentul astfel incit sa obtinem ceea ce ne dorim (un interviu amuzant, fara prejudecati si de ce nu, util)

Primul propus este:
Intrebarile pentru el sunt:
1.
2.
3.
....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest

DeletedUser10286

Guest
Il propun pe Alai ...Deoarece a cucerit minunea centurionilor , nu a mai pierdut de cateva luni vreun oras...



Alai , pe ce lume ai inceput sa joci , si de la cine ai avut de invatat???


Care sunt realizarile tale pe grepolis??


Daca ai putea sa schimbi trecutul , ce ai schimba din el...??:D



Cu viata reala cum o mai duci...??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut gramăr...Mă simt mândru că toate aceste persoane,s-au gândit la mine,şi au apreciat ce am reuşit să realizez...

Să-ncepem:

Alai , pe ce lume ai inceput sa joci , si de la cine ai avut de invatat???
Prima dată,am jucat pe delta,după care m-am lăsat de delta,şi am început să joc pe epsilon...
De la cine am avut de învăţat?
Aş putea spune că am furat câte ceva de la fiecare,fie el coleg sau inamic!
Pe această cale,ca şi fostul meu coleg,vreau să felicit pretorienii,o alianţă de pe epsilon,pentru înţelepciunea de care au dat dovadă...
Aş putea spune că am avut multe de învăţat de la tayphoon,cludia,viorel22,bubulica,helldevil,mihocg,veninosu (un caracter deosebit),poseidon,nick,marioferii,gramer.
Care sunt realizarile tale pe grepolis??

Păi,acest cont este una realizările mele pe grepolis...Am reuşit să fac milionul,chiar dacă nu prea mai credeam în şansele mele...Uite că acum am ajuns să sparg şi minuni...Şi să fiu şi apreciat...

Cu viata reala cum o mai duci...??

Viaţa mea este ok din toate punctele de vedere...Dacă vrei să mai ştii ceva,mă contactezi...

PS: Nu răspund la această întrebare deoarece nu vreau să dau din casă.

O zi bună!
 

DeletedUser

Guest
Sunt si eu curios ce minune a centurionilor ai spart, pt ca centurionii nu au nicio minune terminata si nici nu au avut vreodata?
 

DeletedUser

Guest
Sunt si eu curios ce minune a centurionilor ai spart, pt ca centurionii nu au nicio minune terminata si nici nu au avut vreodata?

Salut Bogdan!
M-am exprimat greșit,NU spart,doar blocat.
Mai multe,nu aș putea spune,căci după dau planurile cuiva,de gol.Nu sunt genu' ăla de om,să le stric fanteziile,dar...Uite că m-am băgat acolo,și m-am cocoțat peste Piramidele de la Gizeh.
O seară bună în continuare!
 

DeletedUser

Guest
Salutare!
Acum daca ai ajuns acolo, esti obligat sa pui in aplicare ce scrie la profil si sa cureti si celelalte orase ale centurionilor pe o raza de 24H cu nava :)) ...eu iti tin pumnii si iti urez succes!
 

DeletedUser

Guest
Salutare!
Acum daca ai ajuns acolo, esti obligat sa pui in aplicare ce scrie la profil si sa cureti si celelalte orase ale centurionilor pe o raza de 24H cu nava :)) ...eu iti tin pumnii si iti urez succes!

24h cu Nava de Colonizare (Cartografie cercetata si Capitan activ) de insulele unde sunt prezent doar eu.

Voi ține cont,sper să țină și prietenii mei,centurionii...Totuși,acolo mai scrie că nu permit prezența orașelor inamice,la 24 de ore cu nava de colonizare,față de insulele unde sunt prezent doar eu,și înca un oraș aliat....Dacă există...
Și eu vă țin pumnii să terminați toate cele 7 minuni....Mă bucur că m-ai există puțină activitatea pe lumea aceasta.
 

DeletedUser10249

Guest
Puteti sa ii luati cate un interviu fiecarui castigator al titlului de personalitatea lunii, zic eu.
 
Sus