INTERVIU NECONVENTIONAL nr.2

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

DeletedUser

Guest
1. Din punctul meu de vedere nu conteaza numele, conteaza cine este in spatele acestuia.
2. Contul imi apartine, eu sunt titularul acestui cont, deci pot raspunde linistit, intr-adevar l-am primit dar acum imi apartine.
3. Am jucat pe lumea gamma cu contul "lulus" pe Beta cu "sithis" , dar am renuntat la ele si nu am primit acea distintie pentru a juca pe Lumea Achilles, de aceea am recurs la aceasta metoda de a ajunge pe Lumea Achilles.
4. Ai putea ruga pe cei din stafful Grepolis.ro sa iti confirme daca IP-urile coincid.
5. Ar putea raspunde amandoi(co-pkayeri) la aceleasi intrebari, separat, sau pot decide cine dintre ei sa fie intervievat.
6. Ceea ce nu este interzis este permis, fiecare este liber de a isi alege cine este pentru el personalitatea acelei luni.
7. Cred ca aceasta era intrebarea de inceput, ma numesc Marian, ma repet cand spun ca acest cont l-am primit, dar acum imi apartine 100%.

P.S: Chiar nu au fost incomode.
 

DeletedUser7851

Guest
Multumim pentru raspunsuri, iar daca m-ai aveti intrebari pentru Doc36, va astept tot in acest topic
 

DeletedUser2039

Guest
1.a meritat efortul ?
2.ai gasit o lume deosebita ?
3.este plina cu eroi ?
4.are lumea un erou in plus acum ?
5.esti putin dator sa faci treaba buna pentru a compensa preluarea de cont ?
6.ai venit pe aceasta lume pentru a fi alaturi de prieteni sau te-a atras denumirea pompoasa a lumii ?
7.tintesti sa fii numarul unu ?
 

DeletedUser

Guest
1. Efortul pentru ce anume?
2. Nu as putea spune deosebita, poate mai atractiva...
3. Din punctul meu de vedere eroi sunt cei care si-au sacrificat viatza pentru tara lor... deci cam putini eroi pe aici... daca te referi la jucatori buni, da sunt destui jucatori foarte buni cu care iti animezi timpul.
4. Nu sunt erou, doar un simplu jucator.
5. Nu sunt dator nimanui sa dovedesc ceva.
6. Am venit aici pentru prieteni, a contat mai mult noile updaturi facute jocului. Ca sa completez raspunsul, eu am renuntat pe lumea Gamma la 1 cont de top 10, si am preluat un cont pe locul 500-600 pe Beta pentru a fi alaturi de prieteni.
7. Nu sunt Numarul unu deja??:)))
 

DeletedUser

Guest
Buna Doc36 (lulus) as dori si eu sa te incomodez cu o intrebare...
Care a fost ceea mai mare provocare cu care te-ai intalnit pentru prima data pe Achiles si cum ai reusit sa faci fata acesteia?
 

DeletedUser9219

Guest
Buna Doc36 (lulus) as dori si eu sa te incomodez cu o intrebare...
Care a fost ceea mai mare provocare cu care te-ai intalnit pentru prima data pe Achiles si cum ai reusit sa faci fata acesteia?

A renuntat pe Achiles...
 
Sus