INTERVIU NECONVENTIONAL nr.2

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

DeletedUser7851

Guest
Acelasi regulament minim.
1.Se face o singura propunere, dupa care urmeaza setul de intrebari
2.Cel propus va raspunde (sa speram ca intra pe forum)
3.Nu facem spam, nu atacam persoana, nu imbogatim forumul cu "pareri, sugestii, reclamatii"
4.Daca pe parcursul desfasurarii acestui tip de interviu se vor ivi probleme, imi rezerv dreptul de a modifica regulamentul astfel incit sa obtinem ceea ce ne dorim (un interviu amuzant, fara prejudecati si de ce nu, util)

Primul propus este:
Intrebarile sunt:
 

DeletedUser9086

Guest
total de acord cu doru, astept cu interes un interviu al lui lulus :D deci propunerea mea e aceeasi, lulus (Doc36)
 

DeletedUser

Guest
Sa vina lulus(doc36) sa ne lumineze.Si eu il propun pe vechiul camarad doc36(lulus) care mi-a facut zile negre de cand il cunosc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sustin costin 74
jur ca am vazut la omul asta cei mai multi bani bagati intr-unj cont premium!!!
nici nu vreau sa-mi aduc aminte :)
mai mult pana acum nu am jucat cu el ,e supertare omul,si are toate calitatile unui lider!!!
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum observati, o foarte buna parte din discutii au disparut. Si am facut asta nu pentru ca ati deviat putin de la subiect, nu pentru ca ati inceput sa va contraziceti, ci pentru unde ati ajuns doar de dragul de a demonstra ... nici nu stiu ce exact....

Oricat m-as bucura de interesul vostru, in special pe aceasta lume, si oricat va respect dorinta de comunicare, exista totusi si limite regulamentare si morale.

Interviul neconventional continua......
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum observati, o foarte buna parte din discutii au disparut. Si am facut asta nu pentru ca ati deviat putin de la subiect, nu pentru ca ati inceput sa va contraziceti, ci pentru unde ati ajuns doar de dragul de a demonstra ... nici nu stiu ce exact....

Oricat m-as bucura de interesul vostru, in special pe aceasta lume, si oricat va respect dorinta de comunicare, exista totusi si limite regulamentare si morale.

Interviul neconventional continua......
Pai mai sefu
000203DD.gif
...
Pai eu cu ce am gresit de mi-ai sters intrebarile????
0002041D.gif

Ma abtin din greu sa nu primesc
00020637.gif
..si .....degeaba!!
 

DeletedUser

Guest
dreptatea e la fundul marii bubulica...am vrut si eu sa ma expun referitor la zeii astea care au refugiat de pe lumea My dar nu am dovedit...orice nu ar face smecherii astea de "zei" oricum vor ajunge acolo unde au ajuns si pe My :D
 

DeletedUser

Guest
@bubu... Pai de ce.. eforturile n-au fost in zadar si nu ai primit nimic....

LE: Puteti adresa intrebari lui lulus (doc36) si sper ca si de data asta ne va raspunde :) Distractie placuta..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna dimineata si multumim pentru decizia luata. Noi credeam ca doamna Anca ii va lua inverviul (in prima faza) , urmand ca in cele din urma noi sa putem pune intrebarile de rigoare pe tematica interviului. Daca este prea solicitant pentru dansa,se poate organiza lunar,dar este nevoie de dumneaei,deoarece nu am avea nici o tema de discutat,fara interviul luat de un profesionist(mai ales ca este cineva din staff-ul grepolis) nu cred ca va functiona. Plus ca ne-ar acorda incredere in noi si in echipa. Cum decideti,este parerea mea ca sa functioneze bine si sa ne apropie mai mult unii de ceilalti. Doamna Anca,reveniti va rugam?
 

DeletedUser7851

Guest
Am rugat-o pe Anca sa ii iau un interviu lui Doc36.
In curind va aparea.
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata si multumim pentru decizia luata. Noi credeam ca doamna Anca ii va lua inverviul (in prima faza) , urmand ca in cele din urma noi sa putem pune intrebarile de rigoare pe tematica interviului. Daca este prea solicitant pentru dansa,se poate organiza lunar,dar este nevoie de dumneaei,deoarece nu am avea nici o tema de discutat,fara interviul luat de un profesionist(mai ales ca este cineva din staff-ul grepolis) nu cred ca va functiona. Plus ca ne-ar acorda incredere in noi si in echipa. Cum decideti,este parerea mea ca sa functioneze bine si sa ne apropie mai mult unii de ceilalti. Doamna Anca,reveniti va rugam?

ahahha.....stai domnu',pai cum vine asta.?..ati propus o persoana pentru interviu NECONVENTIONAL si acum ...ce faci ??
Ce.... nu cumva nu ai incredere in calitatile noastre :)?
Hmmmm...mie nu imi miroase bine....
abia astept sa te prind la neconventional....pfuuuuuuu.......sa vezi diplomatie ,caci sunt de meserie :)

- - - Updated - - -

BUN...NU am cum sa ma adresez cu un nick deoarece nu stiu cui m-a adresez,pentru aceasta ..:
1.Considerati ca nick-ul,contul sau cum vreti sa-l denumiti ,al unui jucator valoros si cu personalitate ,il reprezinta pe acesta?
2.Dupa cum stiti ,eu nu va cunosc ,nu am jucat pe nici o lume impreuna si nu contest meritele nimanui,insa ,e corect sa raspundeti la intrebari ce se adreseaza d.p.d.v.-ul meu contului DOC36?(am inteles ca nu sunteti titularul contului,si sa fiu scuzat dar pe cont poate sa fie si Basescu )
3. Nu ati putut accesa de pe contul dumneavoastra sau nu ati dorit sa accesati lumea Ahile?De ce ?
4.Daca ati fi in locul meu si ar trebui sa puneti intrebari unui cont cu coplayer ,ati avea certitudinea ca cel care raspunde este cel caruia va adresati? Daca da cum ?
5. Considerati nelalocul sau faptul ca conturi cu coplayer ar trebui sa nu fie intervievate?
6.Dumneavoastra cum considerati urmatoarea speta?:Eu propun un cont pentru PERSONALITATEA LUNII pe care jumatate din Grepolis.ro stiu ca joaca 3 playeri(legal)cu conturi desine statatoare pe alte lumi
7. Cine sunteti defapt?(am inteles ca un alt jucatorsi nu DOC36,in real evident)

PS:In speranta ca aveti sa raspundeti la intrebarile mele,mai mult sau mai putin incomode(nu am ce face ,asa sunt eu),sper sa se inteleaga ceea ce am vrut sa spun printre randuri.

Va multumesc.
Cu respect
bubu
 
Ultima editare de un moderator:
Sus