Informații despre Asedii și Cuceriri

  • Autor subiect DeletedUser16970
  • Data de început

DeletedUser16970

Guest
Propun să se adauge și la varianta de browser, numărul de sprijine și de atacuri care vin pe o cucerire/asediu, să nu mai intrăm mereu pe telefon să verificăm această informație. Plus dacă sunt peste 100k trupe de un fel pe o cucerire/asediu nu se văd exact! Mulțumesc!
 

DeletedUser6507

Guest
Propun să se adauge și la varianta de browser, numărul de sprijine și de atacuri care vin pe o cucerire/asediu, să nu mai intrăm mereu pe telefon să verificăm această informație. Plus dacă sunt peste 100k trupe de un fel pe o cucerire/asediu nu se văd exact! Mulțumesc!
se vede:)
 

DeletedUser16970

Guest
Nu , dar ma intrebam cum rezisti ca miroase cam urat acolo a cacat de porc :)
de ce îți place să ne denigrezi? sau apare frustrarea? nu uita să te-am șters de pe hermonassa cu tot goldul și toate internele tale (fără supărare, dar adevărul doare)
 

RAGNARAR.

Stie Tot
de ce îți place să ne denigrezi? sau apare frustrarea? nu uita să te-am șters de pe hermonassa cu tot goldul și toate internele tale (fără supărare, dar adevărul doare)
Am bagat vacanta ca toti colegii mei si aliatii s au dat cu dusmanu .

Asta inseamna valoare / cuvant / onoare in loc sa accept invitatia wildului ca sa mi tin munca ( investitie 2 milioane de gold ) am preferat sa mi bag pula pentru ca eu mai bine mor decat sa tradez nu sunt ca voi sunt un zeu printre muritori ...
 

DeletedUser16970

Guest
Am bagat vacanta ca toti colegii mei si aliatii s au dat cu dusmanu .

Asta inseamna valoare / cuvant / onoare in loc sa accept invitatia wildului ca sa mi tin munca ( investitie 2 milioane de gold ) am preferat sa mi bag pula pentru ca eu mai bine mor decat sa tradez nu sunt ca voi sunt un zeu printre muritori ...
mdea, cum zici tu... am făcut postarea asta cu un scop, nu ca să degenereze discuțiile. Nu are rost să dezgropăm zei morți...
 

DeletedUser6507

Guest
Am bagat vacanta ca toti colegii mei si aliatii s au dat cu dusmanu .

Asta inseamna valoare / cuvant / onoare in loc sa accept invitatia wildului ca sa mi tin munca ( investitie 2 milioane de gold ) am preferat sa mi bag pula pentru ca eu mai bine mor decat sa tradez nu sunt ca voi sunt un zeu printre muritori ...
si cat ai retras?=))
 

Anubis.K

Stie Tot
Vin dupa voi serverul viitor , de data asta va promit ca e ultima lume in formula aia :)


smiley-emoticons-hust.gif
 

DeletedUser16970

Guest
Vin dupa voi serverul viitor , de data asta va promit ca e ultima lume in formula aia :)
mereu ai venit și mereu ai plecat... ;(
trebuie să aduci mai mulți zei cu tine, tot olympul dacă e... de unul singul nu faci față unor muritori de rând ca noi :))))))
 
Sus