Imposibilitate prelungire vacanta.

  • Autor subiect DeletedUser5993
  • Data de început

DeletedUser5993

Guest
Salut, sunt pus in imposibilitatea de a cumpara zile de vacanta, dupa ce selectez cate zile doresc sa cumpar si apas "Cumparati acum .....", imi apare un dialog GOL, ca si un poza urmatoare:
v8dQ9EF.png
.
Oare sunt singurul ? Se poate rezolva ?
 

DeletedUser

Guest
poate o fi din cauza ca ai cumparat maxim posibil , sau nu mai ai monede de aur :)
 

DeletedUser5993

Guest
Nope, nu am cumparat niciodata vacanta si monede am ... suficinete, oricum am incercat sa cumpar 1-2 zile. si tot asa apare.
 

DeletedUser

Guest
Alooooooooooooo ???
ce mai astepti acum? nu e destul ca ti-ai postat nemultumirea? doar nu ai vrea acum sa vina cineva din echipa GREPOLIS ROMANIA sa isi dea cu parerea sau sa ti-o rezolve..fii multumit pentru atat!
 

DeletedUser

Guest
Aceste probleme se rezolva prin sistemul intern de support. Nu pe forum. Va rog sa faceti ticket.
 

DeletedUser5993

Guest
Mda... cautam un raspuns rapid (la fel si o rezolvate), nu am timp sa ma joc si vroiam sa cumpar vacanta. Se pare ca promptitudinea nu e punctul dumneavostra forte .... M-am lamurit si cu jocu asta, ma doare ca am inverstit bani si in schimb primesc ignoranta (vorba aia "La placinte inainte , la razboi inapoi")

P.S.
5qhrdWT.png

Poza facuta la ora actuala.
 
Sus