[IMPLEMENTAT-PARTIAL]Buton obținere BB-Codes

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun introducerea unui buton care să ne dea BB-Codes-ul orașului(și eventual dacă ideea prinde al jucătorului și alianței respective).
Ca amplasare, m-am gândit la ceva de genul ăsta(locul hașurat cu galben pe fond albastru):

e0k392.jpg


Chiar dacă nu am probleme cu postatul unui oraș pe forum, ca rezervare, țintă sau mai știu eu ce, actualul sistem e greoi și cred că acest buton ar descreți multe frunți.
 

DeletedUser

Guest
vrei sa mai incarci bb-codurile ? Sunt multi care nu stiu sa posteze nici asa :D
Fac toutoriale pe toate lumiile cu bb-code, ca sunt multi care nu inteleg.
Sunt PRO.
 

DeletedUser6010

Guest
Pro!

Si eu ma descurc cu sistemul actual dar cum inca exista jucatori care nu-l inteleg consider ca iedeea in sine este buna! 100% PRO!
 

DeletedUser

Guest
vrei sa mai incarci bb-codurile ? Sunt multi care nu stiu sa posteze nici asa :D
Fac toutoriale pe toate lumiile cu bb-code, ca sunt multi care nu inteleg.
Sunt PRO.
Ideea nu e să încarc, ci să obții direct BB-Codes pentru orașul care l-ai deschis :) Apoi copy paste pe forum sau unde ai nevoie.
 

DeletedUser

Guest
PRO.Ar fi bine daca ar fi posibil acest lucru la toate orasele desi nici eu nu am probleme cu rezervatul dar in anumite cazuri sunt prea multe orase cu aceeasi denumire si nu gasesti ce vrei tu cu bbcodes si astfel ne ar scutii pe noi de munca.
 

DeletedUser

Guest
PRO,este o idee care inteligenta si care scurteaza timpul. La fel ca si aceea de a avea : chemarea marii in port,si spor natural in cazarma,dar din pacate a fost respinsa.
 

DeletedUser

Guest
PRO şi eu.
@mephala butonul de spor în cazarmă şi chemarea mării e într-un fel sau altul disponibilă pentru cei care joacă premium (administrator).
Cam aşa ceva:
qntrlz.jpg
 

DeletedUser

Guest
pro

Am si eu o intrebare: Tine cineva cont de aceste idei?

P.S Nu o spun cu rautate!:p
 

DeletedUser

Guest
Nu,nu tine nimeni cont. Dar daaca nu am zice si nu am propune nimic...ar fi jocul sec.
 

DeletedUser

Guest
Da, se ţine cont. Unele propuneri chiar s-au implementat, cum ar fi diplomaţia sau posibilitatea de a colora anumite polisuri în anumite culori. De asemenea s-a implementat posibilitatea de a afla moralul pe care îl ai când ataci un anumit jucător.
S-au implementat mai multe, dar nu-mi vin acum exemple clare.

Cu toate acestea, sunt unele propuneri foarte bune, nu bune ci foarte bune, care nu prea se i-au în seamă. E ciudat...
 

DeletedUser

Guest
Păi da, ca să putem face ceva trebuie să le băgăm bine în cap adminilor!Aşa şi eu sunt PRO, e o idee economică, simplă şi ieftină.E mică dar e bună.Dacă vrei cu adevărat să se bage, deoarece se vede că ieşti inteligent şi ai numai PRO-uri, trebuie să raportezi la sistem!Că aici scrii degeaba...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus