[IMPLEMENTAT]Inceput nou

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

slash26ro

Membru
In urma celor intamplate pe Lambda, unde 2 colegi de-ai mei s-au trezit cu contul spart si dat inceput nou la joc, propun ca aceasta functie sa fie securizata prin confirmare pe e-mail
 

DeletedUser

Guest
PRO!

O idee foarte buna si care va mari securitatea jocului.

;)
 

DeletedUser6873

Guest
Pro!


Si mie mi-a fost spart odata contul , si mi s-a dat inceput nou pe Gamma...:|
 

DeletedUser7794

Guest
pro

Dar eu propun ca la inregistrare sa se puna si o intrebare personala si ca sa poata sa dea inceput nou sau stergere cont sa raspunda la intrebare.Sau macar o parola de urgenta ca sa creasca securitatea
 

DeletedUser

Guest
Pro, pro!

Sunt pro la ambele idei! Si cea cu intrebarea, si cea cu confirmarea! Cu astea cel putin intre 10 si 20% din securitate se va mari! :D:D:D;););)B-)B-)B-)B-)!!!!!!
 

DeletedUser5815

Guest
Pro!
cu cat mai multe masuri de securitate, cu atat mai bine
 

DeletedUser7295

Guest
Pro....lui varumi-o ia spart contul si ia dat inceput nou pe toate lumile...avea ceva orase,dar akm nu mai avem ce sa facem.
 

DeletedUser3972

Guest
PRO.
si eu am avut contul spart si mi s-a dat stergere cont.
 

DeletedUser

Guest
Pro
Nu stiu cate propuneri sau implementat pana acum.:-/
Macar asta ar trebui luata in serios
 

DeletedUser6401

Guest
PRO!
Daca se vor cere e-mailul si raspunsul la o intrebare (sau poate chiar 3) sigur se vor sparge conturile mult mai greu.
 

DeletedUser3457

Guest
CONTRA,e bine si asa.
Daca vreti sa nu vi se sparga parola la cont NU MAI FOLOSITI HACK-URI PENTRU RESURSE SI MONEZI...ALEA SUNT TEPE CA SA BAGATI NUMELE SI PAROLA DE PE JOC,IN CARE CREATORUL HACK-ULUI VA PRIMI UN EMAIL CAND VOI INCERCATI ACEST LUCRU :))))
deci REPET,CONTRA,CINE VREA SA TRISEZE IN FELUL ACESTA SA II SE SPARGA CONTUL SI API SA II FIE INVATATURA DE MINTE
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus