Implementare Anti-Fake

  • Autor subiect DeletedUser15855
  • Data de început

DeletedUser15785

Guest
Tot nu v-ati impacat voi doi? Sunteti certati de mai bine de 4 ani :) :)
 

db22urs

Membru activ
4 ani cel putin :))) eu de atunci va stiu certati :))
nu ne-am certat, am avut viziuni diferite cu privire la coloana vertebrala. :) unii prefera sa ascunda gunoiul sub pres si, cum am mai spus, nici usturoi nu au mancat nici gura nu le miroase. :) au trecut 4 ani? nu am tinut socoteala, dar pt cei care nu stiu, mie nu-mi plac cei care se cearta, se impaca, iar se cearta, precum tiganii. :) increderea se castiga greu si se pierde repede...
Hai sa nu mai vorbim de el, iar se va zburli ..... :) și este o zi atât de frumoasă :) o prefer așa
las-o asa, frumoasa. :) traieste in lumea ta. :)
 

DeletedUser12202

Guest
Nu am avut nerevi sa citesc tot,se inflama subiectul :(
Salutari comunitate,

De cateva zile m-am tot gandit la o modalitate practica de a combate macar in proportie de 50% atacurile fake ale celor ce isi fac un trai din asa ceva.

Treaba sta in felul urmator:
1. [ Dezvoltatorii ] - Crearea unei functii care sa detecteze automat atunci cand se lanseaza atacuri si se retrag, cat timp a trecut intre lansarea atacurilor. Dezvoltatorii jocului stiu despre ce vorbesc si cum ar putea implementa acest lucru. Si sa se aplice interdictie de a mai ataca timp de 2 ore (precum cea a vacantei ) .
2. [ Support ] - Acceptarea plangerilor din parte jucatorilor pe aceasta tema, desigur cu dovezi iar in urma plangerilor sa se stabileasca daca este intemeiata sau nu.
Desigur, precum la limbaj , sugerez sa fie 3 puncte de abatere pentru fake-uri . Atunci cand se vor aduna cele 3 puncte sa se acorde ban atacabil timp de 48 de ore.

Haideti sa imbunatatim stilul de joc al fiecaruia ... intr-o maniera demna de a juca acest joc si de a nu ne mai pierde noptile aiurea din cauza unui copil ce se afla in vacanta sau pentru ca anumite persoane se plictisesc :). Sunt sigur ca ar aprecia mai mult jocul ( monetar ) daca s-ar implementa aceasta modalitate de combatere.

Astept pareri si opinii din partea jucatorilor si a administratorului.

P.S.: Cine are sugestii poate posta, acest joc se va dezvolta doar pe feedback-ul primit de la noi, asa ca puneti mana si implicati-va.
Pana noi,ca jucatori,nu ne vom respecta si nu vom respecta ce s-a vrut Grepo,pana noi ca alianta nu-i vom pune la colt pe extremisti-pt.ca cei care ataca fak,pe bonus,fac parte dintr-o x alianta,nu vom face nimic.Doar vom vorbi si ne vom lamenta.Discutati la nivel de lideri si luati masuri,indiferent despre cine ar fi vorba !
 

DeletedUser12202

Guest
Cine vreti sa va faca curat in curte ???
Pana la Dumnezeu va mananca sfintii !
Liderilor de aliante,sunteti responsabili,de caracter,cu colona vertebrala.Nu va fie jena sa vorbiti intre voi !Suntem adversari,dar colegi de grepo!Doar noi,din interior,putem schimba ceva.Nu ateptati sa vina sfantul x sa va faca curat in curte !!!Discutati voi si stabiliti niste reguli de bun simt.Cine nu le respecta,papat !Ce naiba,si aici asteptam sa ne faca neica nime ordine ???Cui ii pasa de noi ?dincolo de gold ???Voi nu realizati ???Suntem sursa de gold si atat,ca si in real .
 
Sus