Imbunatatiri la lumile eroilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ce vreau sa zic e sa mai faceti alte chestii in plus la lumile eroilor,ideile sunt:

Contructii la fel de rapide ca in lumile cu viteza 5 a lumilor,dupa cercetarea sangelui divin sau asa fara cercetare


Viteza trupelor ca in lumile cu viteza unitatilor 4,


Unitati la intamplare vor deveni eroi,adica viteza mai mare,atac mai mare,aparare mai mare etc.


Sistem evolutionar,adica daca esti din ce in cen mai sus la clasament apare un mesaj ca evoluezi la urmatoarea era,limitat pana la era zeilor,sunt 3 ere de evoluat,gasiti voi celelalte doua,


Si ultima idee,cand contruiesti noi cladiri acele cladiri iti dau mai multe puncte decat deobicei.






Va rog sa acceptati,plsssss!
 

DeletedUser

Guest
Pentru ideile tale ar trebuii sa joci alt joc de strategie,te sfatuiesc jocul ce are pe fundal vocea lui sean connery

contra
 

DeletedUser

Guest
cine

cine na facut scoala si a stat relaxat toata viata fara sa invete nici cat e 1+1 sa zica contra,iar cine observa ca ideile sunt bune(am exclus partea cu sistemul evolutionar)sa zica PRO,acela care zice pro e destept,nu ca aia care zic contra
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Deci tocmai m-ai făcut prost? Nasol, pentru că ştiu că 1+1=2, fără să folosesc calculatorul. Dar chiar dacă l-aş fi folosit în cazul în care eu eram prost nu ştiam să-l folosesc.

Dar tu, măi deşteptule, care este rezultatul operaţiei (1/x)'?
 

DeletedUser

Guest
Contra 100%! si poate esti u cel care nu a mers la scoala si a stat toata viata pe jocuri.
 

DeletedUser

Guest
Eu v-as ruga daca se poate ca raspunsurile sa se limiteze doar la propunerea in cauza, nu la atacuri la persoana. Este valabil atat celor pentru cat si celor contra.

Contructii la fel de rapide ca in lumile cu viteza 5 a lumilor,dupa cercetarea sangelui divin sau asa fara cercetare

Viteza trupelor ca in lumile cu viteza unitatilor 4

Nu exista astfel de lumi de joc si din cate cunosc eu capacitatea serverelor nu poate sustine astfel de setari. In plus nu este o propunere realista bazata pe o analiza a ce ar presupune astfel de modificari. O propunere pentru a fi realizabila trebuie sa aiba la baza un studiu prin care sa se calculeze impactul pe care l-ar avea modificarile dorite asupra jocului.
 

DeletedUser

Guest
In primul rand domnule ahile ai dreptate suntem prosti...rau d tot

CA STAM SI DISCUTAM PE PROPUNEREA UNUI copil care habar nu are ce inseamna antichitatea, traieste doar din dota,ii place sa socialezeze pe faisbuc si sa se laude la scoala ce smecher e el si cat de bun e la fotbal in fifa......
Trist dar asta e situatia eu zic sa cauti putin despre mitologia greaca,sa mai iesi din cand in cand in parc si sa incerci sa joci si alte jocuri care implica mai mult decat apasarea unor butoane.
Scz de off-topic dar....
Inca o data contra,in primul rand pentru ca exprimarea ta lasa de dorit,NU intelege lumea ce vrei tu sa zici si in al 2 rand pentru ca nu are nici o legatura cu jocul in sine.
 

DeletedUser

Guest
sa va zic

sa va zic eu ceva


No upgrades,no players

no players,no fun

no fun,no game

no game,no profits for innogames
 

DeletedUser

Guest
..... o traducere cnv ...... contra data viitoare scrie mai pe intelesul tuturor ok?



fara suparare dar putini au inteles exprimarea ta .....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sa va zic eu ceva


No upgrades,no players

no players,no fun

no fun,no game

no game,no profits for innogames

nu inbunatatiri , nu jucatori
nu jucatori , nu distractie
nu distractie ,nu joc
nu joc , nu profituri pentru innogames

cam asa suna

e total absurd
contra
 

DeletedUser3207

Guest
Am 3 sfaturi pentru nenea ahileboss:

1.Nu toti cei care nu iti inteleg ideea sunt prosti si/sau imputiti...
2.Nu toti cei care iti inteleg ideea,dar sunt contra, sunt prosti si/sau imputiti...
3.Daca tu crezi ca pari mai destept folosin limba engleza,iti spun ca pentru mine cel putin nu esti mai interesant...

Si acum sa trec si la idee,despre care insa nu am decat un cuvant:

Contra!!

Poate ca ideea ta e geniala,ultra-revolutionara......dar nu incerca sa ne "destepti" chiar daca ti-e mila de o multime de tarani prosti si nespalati!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus